Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sunum konusu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: tutunamayan_90 View Post
    vay be ne kadar da düşünceliymişsin =) bizim portalı anlat çok dikkat çeker emin ol
    geçen dönem hazırlıksız konuşma yaptık. tesadüf odur ki, kürsüye çıktım ve hoca bi numara söylememi istedi. 14 dedim. elindeki listeye baktı.14 numaralı konu TÜRK İNSANININ PSİKOLOJİSİydi tam adamını buldunuz dedim. başladım bu portalı anlatmaya, çok eğlenceli bi konuşma olmuştu. aynı konuyu tekrar kullanamam
    Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

bak genç sunumunu yaparken seni izleyenleri aptalmış gibi hissettirmen lazım....sende o ruh varmı yokmu bilemiyorum....kolay bir iş değil...konuya gelince...seni izleyenleri aptal gibi hissetireceğine göre....buna göre bir konu secmelisin....benim yapabileceğim pek fazla bir şey yok....iyi gunler...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: defne View Post
        geçen dönem hazırlıksız konuşma yaptık. tesadüf odur ki, kürsüye çıktım ve hoca bi numara söylememi istedi. 14 dedim. elindeki listeye baktı.14 numaralı konu TÜRK İNSANININ PSİKOLOJİSİydi tam adamını buldunuz dedim. başladım bu portalı anlatmaya, çok eğlenceli bi konuşma olmuştu. aynı konuyu tekrar kullanamam

haha =) bu sefer de dur bakalım düşüneyim...aklım psikolojiyle sınırlı inan,hayatımın merkezi olmuş bu tarz şeyler,başka bişey düşünemiyorum ama ekonomi ile alakalı bir konu olabilir...bölümün neydi bu arada.?
        Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tutunamayan_90 View Post
          haha =) bu sefer de dur bakalım düşüneyim...aklım psikolojiyle sınırlı inan,hayatımın merkezi olmuş bu tarz şeyler,başka bişey düşünemiyorum ama ekonomi ile alakalı bir konu olabilir...bölümün neydi bu arada.?
          matematik mühendisliği, ama bölümümle ilgili olmasa daha iyi olur
          Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sorun
            http://vimeo.com/9953368 Doğanın matematiği

Ona bağlı olarak http://tr.wikipedia.org/wiki/Fibonacci_dizisi

veya http://www.whatthebleep.com/

Fractallar olabilir. Ya da Kaos. Bunlar bence en ilginçleri

teşekkürler. bunlarda güzel ama galiba buldum anlatacağım şeyi

Yorum

İşleniyor...
            X