Duyuru

Collapse
No announcement yet.

boşluk

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• boşluk

arkadaslar aşırı şekilde boşlukdayım hayat tat vermiyor kendimi öldüresım geliyor aşırı şekılde yanlız hissediyorum iliklerime kadar
    yardım

bosluk ve yalnizligi iyi tanirim! o an insan icin zaman durur adeta, artik cikis kapilarini bile acamazsin. hepsi sana kulpsuz gelir, terk edilmis hissedersin üstelik. en kötü aninda daha cok ceker herkes kendini geriye. ne zaman yavas yavas kendine gelirsin, ozaman birden insanlarda etrafinda olmaya baslar. ama tecrübeyle sunu söyleye bilirim ki, en umutsuz ve caresiz anlarda herzaman yapa yalnizdim, ailemden bile destek görmezdim aksine iyice kötü olmami saglicak sözler yada davranislar sergilerler. kisacasi insanin bu dünyada kimsesi yok gibi geliyor bana. Tanri dersen.. iste onu da cözemedim, yakarislarimi hic duymuyor sanki, bana destegini de hissettirmiyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: me6067 View Post
      arkadaslar aşırı şekilde boşlukdayım hayat tat vermiyor kendimi öldüresım geliyor aşırı şekılde yanlız hissediyorum iliklerime kadar
      yardım
      Büyük bir ihtimalle monotonluk dolu günler geçiriyorsun. Böyle hissetmen çok normal. Belki yeni bir şeyler yapmak sana iyi gelir.
      bazen inanmak istersin söylenen yalanlara,
      tutunmak ve kurtulmak istersin tüm gerçeklerden
      inanmaman gerektiğini bilmene rağmen inanırsın son umut kırıntılarınla,
      sonunun hayak kırıklığı olduğunu bile bile . . .
      SİYAH

Yorum

Yalnızlık gerçektende zamanla insanı sömürür, sosyal fobiyide beraberinde getirir, yapıcağın en iyi şey uzman birinden destek alarak bu sorunu aşmaya çalışmak..
        3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sorun
          boşluğun tanımı ne sence? boşluk diye tanımladığımız şeyler aslında ucunu bucağını göremediğimiz, ama aslında ucu bucağı varolan şeylerdir. yani çok belirsiz, belki korkutucu, ve sınırları belli olmayan durumun aslında bir varacağı nokta vardır. yani aslında korku hakim duruma, ileriyi görememe ve hiçbir şeyin değişmeyeceği korkusu.
          şöyle düşünebilirsin. bazı gerçekler var yaşamda. bunlardan biri de değişim, veya dönüşüm. yani herşeyin şu anki gibi kalması söz konusu değil aslında.(hatta ben şahsen uyuzum bu duruma) yani şu anda ve belki bir süre daha böyle olacaksın ama sonra istemesen bile değişecek herşey. hele ki yaşın gençse zaten o değişme otomatik oluyor. yani belki biraz sakin olup, zihnini meşgul edip, bedenini daha fazla hareket ettirip, akışa bırakıp kendini beklemen gerekiyordur.
          yaklasık 5 yıldan beri boyle bir amacım yok yasamamın bir anlamı yok okula gıdıyorum bir anlam ifade etmiyor hiç bir sey tat vermıyor

Yorum

uzmana da gıdıyorum ama bir care bulamıyor klasık antıdepresan lar artık içmekten bir hal oldum dr sen boyle oleceksın dedi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: asalsayı
              ben de çok uzun bir suredir bosluktayım.
              beki nasıl kurtulabiliriz bu bosluktan olduresim geliyor kendimi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: me6067 View Post
                beki nasıl kurtulabiliriz bu bosluktan olduresim geliyor kendimi
                psikoloji, kişisel gelişim kitapları karıştır biraz... yol yöntem öğren kendini donat bir kişilik oluştur seni farketmelerini sağla farkedildikçe kendini farkedeceksin. farkettikçede güç kazanırsın. egoist olma ama bir egon olmalı sende bu yok gibi

KuzuZade
                Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
                BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
                Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
                  psikoloji, kişisel gelişim kitapları karıştır biraz... yol yöntem öğren kendini donat bir kişilik oluştur seni farketmelerini sağla farkedildikçe kendini farkedeceksin. farkettikçede güç kazanırsın. egoist olma ama bir egon olmalı sende bu yok gibi
                  ne tur kitaplar tavsiye edersin yada ne tarz kişisel gelişim yayınları boyle evde oturmak beni bunaltıyor sıkıyor boş boş yasamak

Yorum

alısarak..
                    kime neye nasıl

Yorum

senin bosluktan ziyade biraz algılama sorunun var.(espri).............boslukta yasamaya alıs.
                      sende haklısın

Yorum

İşleniyor...
                      X