Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yardıma ihtiyacım var

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yardıma ihtiyacım var

selam arkadaşlar bilmem anlamam siteden googleden buldum ama eminim içinizden biri içimde bulunduğum duruma cevap verebilecektir.üzülünce vucudum uyuşuyor kalp atış hızı artıyor kendimi kaybediyorum hiç bir yerimi hissetmiyorum. bir ses intihar et diyor.
    Çocuk tertemiz bir sayfa olarak size ALLAH tan hediye dir.Ne yazarsanız ilerde onu okursunuz..!!!!

Orjinal yazı sahibi: 21tutsak View Post
    selam arkadaşlar bilmem anlamam siteden googleden buldum ama eminim içinizden biri içimde bulunduğum duruma cevap verebilecektir.üzülünce vucudum uyuşuyor kalp atış hızı artıyor kendimi kaybediyorum hiç bir yerimi hissetmiyorum. bir ses intihar et diyor.

Size "İntihar et" diyen ses bence "vicdanınız"ın sesi. Ben de birkaç ay önce intihar diyen sesler duyuyordum hatta yakında öleceksin yarın öleceksin herkesle helalleş ben senin Azrail'inim gibi sesler duyuyordum meğerki vicdanımın sesiymiş vicdanımın sesini çok dinliyormuşum ve bu sesler de bana aitmiş...

Yorum

sanırım anksiyete ve panik atak yaşıyorsunuz. intihar harici benzeri bulgular bendede vardı. benimde omuzlarımda acı bir sızı olurdu kalbim ağzımdan çıkacakmış gibi çarpardı. bunu çözmenin en güzel yanı iyi bir pisikiyatriste gitmek. yoksa en olmadık anınızda bu sorunların kat be kat fazlasını yaşayabilirsiniz ve geri dönüşümü dahada zor olabilir. acil şifalar
      Denizdeki damlaları sayın desem sayar mısınız? Canlar damladır, sonunda aynı denize damlayacağız.

Yorum

çok çok acı cekiyorum piskiyatra gittim. en son 3 yıl önce oldu dedim bu son bi hafta da 2 kez yaşıyorum dedim sana ilaç verip seni ilaca alıştıramam dedi 3 yıl da bir oluyorsa sorun yok olsun dedi birşey olmaz ama sıksık olmaya başlarsa yine gel dedi. sevmek can yakıyor arkadaşlar aldığım her nefes canıma diken gibi batıyor bunu yazarken bile ağlıyorum çok acı cekiyorum dayanacak gücüm kalmadı. şizofreni miyim acaba sorun sadece uyuşma değil kendi kendime konusup yeter gelmeyin ustume artık diyip sayıklıyorum.sanırım aklımı kaçırıyorum.
        Çocuk tertemiz bir sayfa olarak size ALLAH tan hediye dir.Ne yazarsanız ilerde onu okursunuz..!!!!

Yorum

Anlattıklarınızın şizofreniyle hiç bir ilgisi yok. genel insan bunalımı ve vücudun buna tepkisi. peki bu his içinize anidenmi çörekleniyor yoksa bunu tetikleyen bir sorunmu yaşıyorsunuz.
          lütfen bu kadar kapıp koyvermeyin kendinizi şuan burda olup bu yazılanlara cevap verebiliyorsanız daha gücünüz fazlasıyla var demektir. Ben sadece panik atağı anksiyeteyi yaşadığım anda yatağımdan çıkamıyordum tüm duygularım iç içe geçmiş gibiydi. önüm ardım boşluk önümde hiç bir yol yok gibi karmaşık hisler taşıyordum.3 geceyi tamamiyle uykusuz geçirip yemek vs dünyalık tüm herşeyden geçmiştim.aslında çok zor gibi görünen ama tedavisi en kolay çözülebilir piskolojik rahatsızlıklardan biri bu ruhsal sıkıntı hali.gittiğiniz doktor devlet hastanesindemi çalışıyor özel muayenehanesimi var. çünkü devlet hastaneleri tam anlamıyla tüm hislerimize tam net karşılık veremiyor.eğer maddi olanağınız biraz varsa özel ve sağlam kaliteli bir pisikiyatrist seçin kendinize inanın çok geçmeden eskisinden daha iyi ayaklancaksınız
          Denizdeki damlaları sayın desem sayar mısınız? Canlar damladır, sonunda aynı denize damlayacağız.

Yorum

bunu ilkin askerde yaşadım. 3. yıl önce şimdi tekrar olmasının sebebi hüzün öfke sinir heyecan ve çaresizliğin aynı anda üst safha ya çıkmasıyla başlıyor. öleceğimi sanıyorum. bazan. sakinleştirici ilaç istedim yazmadı gittiğim özel. hastaneydi. bir hemşire arkadaşım nöroloji ye görünmemi önerdi bilemiyorum artık.... ama sizinkiyle aynı sorunlar gibi kalp atışını yavaşlatamıyorum...

Yorum

Neden içindeki körelmiş ve seni girdaba sokacak sesleri dinliyosun ki sadece ya da bunları duyuyosun?
              O kadar çoook ses var ki yeter ki bunu duymak iste ve düşün velem ki intihar ettin ya sonrası yoksun...
              Ayrıca o yazmış dlduğun belirtiler de her zaman olabilecek şeyler...
              OLMAK YA DA OLMAMAK..

Yorum

olmak yada olmamak berbat bir şekilde olmaktansa hiç olmamak daha iyi değil mi ? çünkü bıktım bıktım herşeyden acı cekmekten he gece yalvardım. karıncayı bile incitmeyen ben bunu hak edecek ne yaptım yıllarca yalvardım allahım beni aşktan uzak tut diye neydi suçum of of neyse üzgünüm sizleri de yordum sanırım biraz göz yAşı dökmek iyi gelecektir bana...

Yorum

Hala olmamayı düşünüyosun ne de iyi olmayı düşünmüyorsun.?
                  Tek acı çeken sen değilsin dokunsan herkes ağlayacak mesela ben biraz anlatayım çok ilişki yaşadım hayatımda ve çok mutlu oldum çok ta üzüldüm hatta şu an nişanlımdan ayrılmak üzereyim berbat bir sebepten vs.. çözüm yollarına bakıyorum mantıksal olarak daha neler neler... Ağlayabiğliyosan ne mutlu ben alayıp rahatlayamıyorum bile vardır ya bazı insanlar ağlayamazlar mesela ben onlardanım neyse çözüm zaten ne gözyaşında ne intiharde çözüm odaklanma meselesi tutsak
                  OLMAK YA DA OLMAMAK..

Yorum

çok teşekkür ederim arkadaşlar hepinize iyi geldi gerçekten birazda göz yaşı dökmek bu gun çok iyiyim.kendimi kitaplara verip aklımı kalbimi meşgul etmeyi düşünüyorum artık meşguliyet her zaman gerekli...

Yorum

İşleniyor...
                    X