Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hastaneden çıktım ama.....

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ddarko
    adlı üyemiz Hastaneden çıktım ama..... konusunu başlattı

Hastaneden çıktım ama.....

Selam arkadaşlar bundan yaklaşık bir ay önce hastaneye yatacağımı paylaşmıştım.Şimdi de çıktım hastaneden, 8 kere EKT yaptılar ve şu an kendimi çok garip hissediyorum ve sürekli bir baş ağrısı yaşıyorum.Kendime olan güvenim azaldı, artık ben eski ben değilim sanki....

Hastane ortamı iyiydi, orada pek çok arkadaşım vardı, orada sevilen bir kişiydim ve şu an sudan çıkmış balık gibi hissediyorum....

EKT den dolayı önce olan birçok şeyi hatırlayamıyorum, sanırım şuanki hayata uyum sağlıyamıyorum.Sizlerin önerilerinize ihtiyacım var.

• __mSy__
    replied
    hastane ortamı dendiğinde aklıma ilk gelen şey pislik. manisa ruh ve sinir hastalıkları hastanesi diyorlar, d1 bölümü diyorlar ama kullanılan tuvaletler o kadar pisti ki...

dediğin gibi ama hastane de beraberce gülebileceğin "gel bir sigara içelim" diyebileceğin onca arkadaş var

ve unutamadığım senden daha kötüleri de var. insan gördükçe kendini daha iyi hissedip, öyle olmadığına şükrediyordu...

kimi zaman "tatil yeri" diyorum-anlayan anlar
    kimi zaman "nerden düştük"

Leave a comment:

• ddarko
    replied
    Orjinal yazı sahibi: teknik literatür View Post
    hoş geldin gönderdiğimizden daha iyi durumdasın sanırım
    Hoşbulduk teknik literatür bende öyle umuyorum umarım daha iyi durumdayımdır, sizlerle buluşmak bana güç veriyor.

Leave a comment:

• ddarko
    replied
    Orjinal yazı sahibi: __mSy__ View Post
    ben de yeni bulduğuma seviniyorum inan ne de olsa hastane tecrübesi yaşamış insan çevremizde yok veya çok nadir. ee nelerden bahsedelim forumdaki ilk arkadaşım
    Hastane ortamından biraz bahsedelim, hastane ortamı rahat çünkü oradaki herkezin o veya bu şekilde rahatsızlıkları var ve rahat olabiliyorsunuz.

Leave a comment:

• ddarko
    replied
    Orjinal yazı sahibi: shondes View Post
    Geçmiş olsun, burda ektyi merak eden birçok kişi olabilir, Ekt nin uygulanması , süresi vs. hakkında daha çok bilgi vverirsen daha yararlı olur... Sana olumlu olumsuz ne kattı bunları belirtmende yarar vr...
    Ekt kafanıza bazı şeyler yapıştırıyorlar ve gövdenize sonra size narkoz veriyorlar ve bayılıyorsunuz, sonra kafanıza elektrik veriyorlar, uyanınca nerede olduğunuzu bile hatırlamıyorsunuz ve size ne olduğunu.20 kez olupta bir etkisini görmediğini söyleyen arkadaşlarım oldu ama benim üzerimde etkisi oldu ve birçok şeyi unuttum.Ama pek hoş bir yöntem olduğunu söyleyemicem baş ağrısıda cabası.

Leave a comment:

• __mSy__
    replied
    ben de yeni bulduğuma seviniyorum inan ne de olsa hastane tecrübesi yaşamış insan çevremizde yok veya çok nadir. ee nelerden bahsedelim forumdaki ilk arkadaşım

Leave a comment:

• teknik literatür
    replied
    hoş geldin gönderdiğimizden daha iyi durumdasın sanırım
    Last edited by teknik literatür; 05-03-2012, 12:31 AM.

Leave a comment:

• shondes
    replied
    Geçmiş olsun, burda ektyi merak eden birçok kişi olabilir, Ekt nin uygulanması , süresi vs. hakkında daha çok bilgi vverirsen daha yararlı olur... Sana olumlu olumsuz ne kattı bunları belirtmende yarar vr...

Leave a comment:

• ddarko
    replied
    Orjinal yazı sahibi: __mSy__ View Post
    ddarko ben de hastane de yattım çıktım. manisa'da üstelik. dediğin gibi benim de anlaşabildiğim hastane de birçok arkadaşım var ancak dışarda yok. bu sitede daha yeniyim ama seni anlayabiliyorum.. ne de olsa aynı süreçleri yaşadık ve şükür ki şimdi dışardayız. sahip olamadığımız birçok şeyimiz şimdi var. zamanla atlatacağız elbet.

gel arkadaş olalım

son olarak "ben ben değilim" sözüne katılıyorum.bu ilaçlarla bana da öyle geliyor ama düzenliyor hayatı...
    İşte burayı bu yüzden seviyorum beni anlayanlar var çünkü.Seninle seve seve arkadaş olurum

Leave a comment:

• __mSy__
    replied
    ddarko ben de hastane de yattım çıktım. manisa'da üstelik. dediğin gibi benim de anlaşabildiğim hastane de birçok arkadaşım var ancak dışarda yok. bu sitede daha yeniyim ama seni anlayabiliyorum.. ne de olsa aynı süreçleri yaşadık ve şükür ki şimdi dışardayız. sahip olamadığımız birçok şeyimiz şimdi var. zamanla atlatacağız elbet.

gel arkadaş olalım

son olarak "ben ben değilim" sözüne katılıyorum.bu ilaçlarla bana da öyle geliyor ama düzenliyor hayatı...

Leave a comment:

• ddarko
    replied
    yasi hoşbulduk ve iyi dileklerin için de teşekkür ederim, umarım bu geçici adapte olamama durumudur dediğin gibi.

Leave a comment:

• yasi
    replied
    ddarko hoşgeldin arkadaşım, umarım sadece şu an icin adapte olamama durumudur ve iyi hislerini paylaşırsın. Gecmiş olsun tekrar ve tekrar.

Leave a comment:

İşleniyor...
X