Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2022 engelli maaşı alan warmı(sizofreni vb için)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 2022 engelli maaşı alan warmı(sizofreni vb için)

soru başlıkda

2022 ne alaka anlamadım senin msn CİVA... diye mi başlıyor ? Nikin tanıdık geldi de
    :19: Hayat bazen kendi sahnesinde rol yapmaya zorlar

Yorum

evet hacklendı eski mesenem civayla baslıodu.2022 calısamayanlar için dewletın werdıgı bı maaş çeşiiti. senı tanıyamadım ben

Yorum

ciddi bir mucadele ve rmek gerekiyor bunun için....evde otururken bağlamazlar öle...araya adam koymak lazım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fatih_baba58 View Post
          evet hacklendı eski mesenem civayla baslıodu.2022 calısamayanlar için dewletın werdıgı bı maaş çeşiiti. senı tanıyamadım ben
          Yakın zamanda karşılaşabiliriz; özelden devam edelim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dıskokralı View Post
            ciddi bir mucadele ve rmek gerekiyor bunun için....evde otururken bağlamazlar öle...araya adam koymak lazım
            1000 mesaja ulaşmışsın; tebrikler yeni rütben de hayırlı olsun

Yorum

geçen ay 1500 lira civarında aylık bağlandı bana....maaş günüm geldiği zaman içim kıpır kıpır oluyor ilk sıraya geçiorum hemen bankada sevgili memurlar hiç ihtiras etmeden 1500 lirayı sayıyorlar elime birde yanlıslık olmasın diye benimde saymamı istiyorlar...

Yorum

disko kralı sen naptın ya emekli okadar alamıo turkıyedemı yasıosun sen

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dıskokralı View Post
                  geçen ay 1500 lira civarında aylık bağlandı bana....maaş günüm geldiği zaman içim kıpır kıpır oluyor ilk sıraya geçiorum hemen bankada sevgili memurlar hiç ihtiras etmeden 1500 lirayı sayıyorlar elime birde yanlıslık olmasın diye benimde saymamı istiyorlar...
                  Hazırdan yemeyi herkes yapar; çalışarak kazanılan para daha değerlidir; fatih'in dediği gibi 1500 lira abartılı meblağ 7 senedir memurluk yapıyorum %60 özrüm var 10 seneyi doldurup malulen emekli olsam alacağım para 1150 (maaşın2/3'ü) lira civarı Sen 1500 lirayı nasıl alıyorsun ?

Yorum

antipaciition özeldekı mesajın benı korkuttu ama toparladım kendımı bıan icin bı hezeyan yasadıgımı düsündum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Anticipation View Post
                      Hazırdan yemeyi herkes yapar; çalışarak kazanılan para daha değerlidir; fatih'in dediği gibi 1500 lira abartılı meblağ 7 senedir memurluk yapıyorum %60 özrüm var 10 seneyi doldurup malulen emekli olsam alacağım para 1150 (maaşın2/3'ü) lira civarı Sen 1500 lirayı nasıl alıyorsun ?

aynen kardeş emeksiz elde ettiğin bir paranın değeri yok...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tugce80
                        yanlışınız var.2022 çalışamayanlar için degıl engelli maaşıdır.engelli sitelerinden bütün bilgilerı öğrenebilirsiniz.
                        ][/QUOTE]

tugce ewet bende onu dıorum sızofrenıde bir engeldir

Yorum

:48: Engeller tanrının aşılmaları için sunduğu fırsatlardır Bunu başarabilenlere de kişisel gelişim ve değişim imkanı sunar.Bunu yaşamanın zevki de başkadır...
                          Last edited by Anticipation; 09-03-2012, 10:36 AM.

Yorum

İşleniyor...
                          X