Duyuru

Collapse
No announcement yet.

telefon sapığım

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Numarayı engellemişsin, açıp konuşma mesajına cevap verme elbet vazgececek ölene kdr devam edecek değil ya
    Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

Cumhuriyet savcılığına şikayet dilekçesi yaz, arama kayıtlarını ve varsa mesajları sakın silme, savcılık gerekeni yapacaktır.. ve sakın sakın buluşmak gibi bir şeyi kafandan dahi geçirme, belli ki niyeti kötü... ve yapabilirsen ki bu çok önemli bence, numaranı kimden edindiğini araştır, bul
      GEÇMİŞ, ÖNSÖZDÜR.

Yorum

bana da telefon sapığı(m) dadansada biraz muhabbet etsek sıkılıyorum ne zamandır.

KuzuZade
        Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
        BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
        Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Sonra da kadınlara şiddet uygulanıyor dersiniz... Tanımadığın biriyle neden konuşuyorsun, yok rica etmişsin yok arama demişsin ne demek 5 gün mesajlaşalım.
          Aslında ben de seninle tanışmak istiyorum, bana bir şans verir misin?
          Her şey güzel olacak...

Yorum

böyle saçma konu 3 sayfa olabiliyor
            Before you diagnose yourself with depression or low self esteem, first make sure you are not, in fact, just surrounded by assholes. -W.G

Yorum

Telefon sapıklığı yapmadım ama böylelerinin psikolojisini hep merak etmişimdir Yani kızın abisi çıkar dayak yer vs böyle şeyleri hiç düşünmezler mi ?
              :19: Hayat bazen kendi sahnesinde rol yapmaya zorlar

Yorum

Yalnızlık adama herşeyi yaptırıyormuş,sapık deme bence,konuş demiyorum ama,belki de sandığın gibi biri değildir...sapık diye hüküm vermek yanlış...
                Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: The Coyote
                  Bu konuyla ilgili genel tavrına bakarsak,sanki stockholm sendromuna benzer bir durum yaşanması muhtemel gibi gözüküyor.
                  süper tespit, tam ben girip de bu telefon sapıklığı sanki biraz hoşuna gidiyor gibi diyecektim ki... yazını gördüm vaz geçitm. 10 numara tespit yalnız. tebirkler. çok ciddiyim
                  GEÇMİŞ, ÖNSÖZDÜR.

Yorum

pes valla hala kurtulamadın mı.. gel sen bize babam iki gürlesin o sapığa valla daha da aramaz korkusundan

Yorum

Forumun sorunu haline geldi, burda söylenenlerin hiçbirini yapmayacaksan ne diye yazıyorsun, kimse merak etmiyor.
                      Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

İşleniyor...
                      X