Duyuru

Collapse
No announcement yet.

biraz tuhaf bi derdim var

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• biraz tuhaf bi derdim var

ya benim bi sorum var. artık takıntımı değil mi yoksa mantıklı mı.. anlayamıyorum..

internete bana bazen yüz güzelliğinden bebek yüzlüsün diyolardı.. her zaman olmasa da bazen diyen çıkıyordu..

bi ara yine böle biri dedi uğraşacak bişi bulamadım nette.. onun demesinden sonra tutdum google baby face yazdım görselere tıkladım..
    gerçekn güzel yüzlü insanlar çıktı erkekler falan..

resimlerin çoğuna baktım sonra gittim aynada kendi yüzüme baktım bi nevi karşılatırma yaptım..
    gördüğüm insanların yüzü hem güzel hem düzgündü
    kendi yüzümde öyleydi ama iyice incelemeye başladıktan sonra dudağımın kenarına doğru inen iki hafif derinlik farkettim
    bunlar ne yaa demeye
    sonra sonra o hafif çizgilere takılmaya başladım

uzun zamandır da kafama takıldı hatta onlardan kurtulmanın yollarını aramaya koyuldum
    askerde de bi arkadaşıma sordum ''hımm evet brz var'' deyince iyice bi kompleks ve takıntı halini aldı..

saçlarımda sorunum vardı cild uzmanına gitmişken onları da sordum
    adam onlar doğal çizgiler herkezde var diyince daha birşey diyemedim.. kremi falan diyene kadar adam bize lafı yapıştırdı
    kremi varsa git bul al kullan diye

dr yanındayken ayrılırken aklımdan geçen ''benim gördüğüm bebek yüzlü insanlarda niye yok o zaman doğalsa bu çizgiler''
    düşüncesi geçiyordu

ama ona diyemedim ''başkasında niye yok'' diye kimbilir beni laciverte boyardı sözleriyle asker emeklisi bi cild uzmanı doktordu kendisi..
    anneme de çoğu zaman yakındım bu durumdan.. özelikle traş olurken hep gözüm oraya takılıyordu.. oda dr yanındaydı. dışarı çıkarken bana 'ya ben sana demedim mi onlar doğal diye..

dedim o doktor beni anlamaz adama baksana devirmiş yaşı var baya..

şimdi bana da bazen birilerine yakınırken saçma birşeyden yakınıyormuşum gibi geliyor..
    ama bunlar yüzümdede hiç güzel durmuyor helede eğilince falan sanki yorgun bir ifade gibi..

acayip sıkıntı halini aldı bende..
    yanaklarımı şişirerek gezer oldum.. ayrıca çaresinide bulamıyorum..

annemde evet brz var ama fazla belli olmuyo snn ki en çok takıntı olmuş diyo..
    anlayamıyorum ki takıntımı yoksa bu konuda haklımıyım..
    ama oralara fena canımı sıkıyorum
    ne yapsam
    bu sitede artık pek görünmeyecem. bazı arkadaşlarım için sadece gircem. benimle ilgili bi düşüncesi ve iletmek istediği olan özelden yazsın.

Güzellik , yakışıklılık takıntısı, kendini öyle sevmeye çalış, sendeki kusurlara(kusursa!) dikkat etme, hayatı öyle yaşamaya çalış...
    3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: shondes View Post
      Güzellik , yakışıklılık takıntısı, kendini öyle sevmeye çalış, sendeki kusurlara(kusursa!) dikkat etme, hayatı öyle yaşamaya çalış...
      evet brz öle bi hal oldu bi aralar çok beğeniliyordum.. saçlarım brz hastalıklardan azalır bu çizgilerde olunca bende de ''acaba bunlardan dolayımı artık millet beni beğenmiyor yada güzel bulmuyor'' düşünceleri oluştu..
      normalde kusur sayılmaz belkide.. ama başkasının yüzüne kıyaslama yaparsak ve onda yoksa kusurmuş gibi oluyo..
      ve birde miilet bazen bana resimlerime bakıp yakışıklısın diyordu
      bende ''aman beni yakışıklı bulan yüzümüde inceler bunları görürse'' gibi bir kaygı var oldu özelikle bunları farkettikten sonra..
      aslında insanlarda ne dertler var diyip bazen kafamdan atıyorum ama yine de gelip kafamın içinde dolaşıyo
      bu sitede artık pek görünmeyecem. bazı arkadaşlarım için sadece gircem. benimle ilgili bi düşüncesi ve iletmek istediği olan özelden yazsın.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: abuzettin
        kendinden kötüleri düşün şükret haline ya da botox yaptır
        şükrederim her zaman halime.. botox değil oraya dolgu yapılıyormuş.. fiyatıda 400-500 milyon..

Yorum

İşleniyor...
        X