Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sadece erkekler cevap yazsın?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sadece erkekler cevap yazsın?

Mor Çatı nedemek biliyomusunuz. :?: :?: :?:
    oraya sığınanların suçu ne sizce :?: :?: :?: :?:
    Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Mor çatı dayak yiyen kadınların gözlerinden yola çıkılarak yapılan bi benzetmeyle kadın sığınma evlerine verilen bi ad,kaç puanlıktı bu soru efem ??
    Valla bi suçları yok tek suçları kadın olmak diicem de o zaman da arada diğer kadınlar iyi gözükücek,allah düşürmesin diyim ne diim onları oralara düşüren hayvanların eline,sonuçta her ne kadar kadın diyince ben de nefret etsem de kadın denilen varlıktan şiddete sonuna kadar karşıyım,,,uyutularak öldürülmeliler bence : D

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zagortenay
      Mor çatı dayak yiyen kadınların gözlerinden yola çıkılarak yapılan bi benzetmeyle kadın sığınma evlerine verilen bi ad,kaç puanlıktı bu soru efem ??
      Valla bi suçları yok tek suçları kadın olmak diicem de o zaman da arada diğer kadınlar iyi gözükücek,allah düşürmesin diyim ne diim onları oralara düşüren hayvanların eline,sonuçta her ne kadar kadın diyince ben de nefret etsem de kadın denilen varlıktan şiddete sonuna kadar karşıyım,,,uyutularak öldürülmeliler bence : D
      kadınlara karşı gösterdiğin büyük şefkat gözlerimi yaşarttı yawww :lol:

Yorum

arkadaşlar beni sakın yanlış anlamayın ama şaka yapılacak başlıklar var yapılmayacaklar var.
        :arrow: benim burda aslen böyle şeylerden anlamayanlarla konuşmak bu konuda benim gibi düşünenlerde zaten yazmalarına gerek yok.
        Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

sevgiSİZlik.sevgi alamamak yani.

Yorum

kadınların çoğu kendi kaderlerini kendilerini çizer.tvlerden haberlerden çevremizden gözlemlerseniz hayatlarını araştırısanız nerdeyse yuzde sekseni kendi hatalarının sonucunu çekmekte. çok az bir kısmı ise ellerinde olmayan nedenlerle hayatları istedikleri gibi gitmemekte

yani kalkıpta her sığınma evindeki kadın, her ağlayan kadın aslında melek değildir kendi yaptıklarının cezasını çekmektedir

Yorum

hep mor çatılı bir evim olsun istemişim :lol: :lol: :lol:

sende bu başlığı bayanlara sempatik gözükmek içinmi açtın ne anlamadım

Yorum

bu şekilde davranarak elime ne geçicek :?: :?: son derece bilgisiz olduğun anlaşılıyor :!:
                ben foruma katıldığımdan beri bu konuları tartışmaya açmışım,sen yenisin bilmiyebilirsin.daha iyisini yapabiliyorsan buyur sahne senin.ben yeni fikirlere başkaları gibi duvar örmem .

Yorum

artık neredeyse çileden çıkıcam ,dün manşette gördüğümü söylemek zorundayım :arrow: :arrow: :arrow: hamile bayanı kocası hastanelik etmiş.bence bu ülkede insan hakkı var sadece erkekler için.. :!: :!: :!: :!:
                  :arrow: bayanlar gece 00:00 dan sona sokakta niye dolaşamıyor.onları başka bayanlarmı taciz ediyor :?: başka bayanlar mı gasp edip öldürüyor. :?: :?: :?:
                  peki sokakta yürürken bayanlarmı motorla çantalarını kapıp kaçırıyolar :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Yorum

:arrow: sizi yanıltmasın Kuyumcuları soyan kadınların başında,onları organize eden,şebekenin başları bayan mı :?: :?: :?: :?: :?:

Yorum

benim yüzümden

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gothica
                        artık neredeyse çileden çıkıcam ,dün manşette gördüğümü söylemek zorundayım :arrow: :arrow: :arrow: hamile bayanı kocası hastanelik etmiş.bence bu ülkede insan hakkı var sadece erkekler için.. :!: :!: :!: :!:
                        :arrow: bayanlar gece 00:00 dan sona sokakta niye dolaşamıyor.onları başka bayanlarmı taciz ediyor :?: başka bayanlar mı gasp edip öldürüyor. :?: :?: :?:
                        peki sokakta yürürken bayanlarmı motorla çantalarını kapıp kaçırıyolar :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
                        arkadaşım bu ülkede ezilen varsa erkektir. ben ezilen kadın görmedim gördüklerimde ezilmeyi hak edenlerdi tabi istisnalar hariç

Yorum

hele biri çıktı şükür :!:
                          :arrow: söyle hadi kimmiş bunlar :?: neler yaparmış
                          :?:

Yorum

Belki alakasız , ama karılarından dayak yiyen adamların da sığındığı bir yer vardı. Adını hatırlayamayacağım. Kadına şiddeti hiçbir şekilde onaylamıyorum. Bir kere fiziksel olarak bizden güçsüzler. 10 yaşında bir çocuğu dövmekle bir kadını dövmek aynı basitlikte. Hak eden olabilir, hak etmeyen olabilir, bundan zevk alan olabilir oralar çok özele iner. Her şiddet görmüş kadını alıp incelememiz gerekir, uzun iş. Fakat şu da bir gerçek pek çok kadın erkeğin ona kaba ve üstün davranmasından hoşlanır.

Yorum

Öncelikle neden sadece erkekler yazıyor? Hem böle bir oluşumla dalga geçmek de ne demek..Yapılan araştırmalara göre Türkiye kadınların %90 şiddet görüyor. Tokat atma vurma,tekmeleme ve dövme gibi fiziksel saldırı
                              Sindirme,sürekli küçük düşürme ve aşağılama gibi psikolojik taciz
                              Cinsel ilişkiye zorlama ve diğer cinsel zor kullanma biçimleri
                              Bir kimseyi ailesinden ve arkadaşlarından uzaklaştırma,hareketlerini gözleme ve bilgi yada yardıma ulaşmasını kısıtlama gibi çeşitli kontrol edici davranışlar.
                              böyle bir tablo varken bununla alay etmek gerçekten hiç hoş değil
                              Bahar geldiğinde mi ben böyle olurum,yoksa böyle olduğumda mı gelir bahar???

Yorum

İşleniyor...
                              X