Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bana neler oluyor

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bana neler oluyor

arkadaşlar uzun zamandır yaşıyor olduğum bir sorunu sizinle paylaşmak istiyorum aklımı kaçıracam aldırış etmesem hayatıma devam etsem mümkündür. ama bunu düşünsem kimdi ne zamandır neden konuştuk. niye konuştuk sözleri aklımın içinden çıkmıyor ve kafamı tutup çıldıracakmış gibi yeter yeter diye sayıklıyorum.sorun şöyle ; bu gun sürekli yemek yediğim lokantaya gittim o an aklıma geldi (lokanta sahibinin adı yakup) , ; 2 gün önce biriyle geçtim yada geçtiğimi sandım, yanımdaki kişi samimi bir arkadaşımdı sanki ve bana dediği yakup var burda çok iyi biridir,yemekleri güzeldir. aa nerden tanıyorsun bende burdan yemek yiyorum dedim. ve bunu düşündükçe aklım karıştı bu bir rüya değildi çok gerçek birşeydi çünkü ve bu yaşadığım en basiti idi nedir neyin nesidir. anlamış değilim es geçip boşverirsem geçiyor. yok takılırsam kimdi neydi diye baş ağrısı vs... ne oluyor bana anlamadım.
    Çocuk tertemiz bir sayfa olarak size ALLAH tan hediye dir.Ne yazarsanız ilerde onu okursunuz..!!!!

ummadık anlarda gerçekçi cümleler duyuyorum hiç bir yerde okumadığım. dinlemediğim gerçekçi cümleler.
    Çocuk tertemiz bir sayfa olarak size ALLAH tan hediye dir.Ne yazarsanız ilerde onu okursunuz..!!!!

Yorum

Şizofreni başlangıcı olabilir duymadığın gerçekçi cümleler, uzman birinden destek almanda yarar var bence...
      3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

teşekkür ederim ama hep faydalı şeyler öğreniyorum çoğunlukla ....

Yorum

İşleniyor...
        X