Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bu başlık size,kadınlardan gördüğünüz kötülükleri yazın...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bu başlık size,kadınlardan gördüğünüz kötülükleri yazın...

hadi istediğiniz gibi zehirinizi akıtın :!: :!: :!:
    hangisi sizi bağlayıp işkence etti :?: hangisi kemer tokasıyla dövdü çocukken. :?: :?:
    Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

ah ah kadınlar neler çektirdi bana. bana sigarayı alıştıran içkiyi uyuşturucuyu tanıttıran. sonra bana cipram, paxil,lustralla tanıştıran yine kadınlar,. hayatta güvenimi sıfırlayan yine kadınlar. cocuk sahibi olmak için kadına ihtiyacım olduğundan ve bu yuzden cocuğum olmamasının nedeni yine kadınlar. benim yerime hep işlere kadınları alıp benim uzun yıllar işsiz kalmamın nedeni yine kadınlar. yaz yaz bitmez günahlarımın yuzde 90 nı yine kadınlar yuzunden cehennemde hep bu kadınlar yuzunden yanacam zaten

:lol: :lol: :lol:

Yorum

yaa arkadaş eylenmek isteyen birasını alır sahile yada meşur içme mekanları vardır her şerin ağaç altı zula..gidin orda eylenin yada eylence başlığı açın bu ne yaa :evil:
      Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gothica
        yaa arkadaş eylenmek isteyen birasını alır sahile yada meşur içme mekanları vardır her şerin ağaç altı zula..gidin orda eylenin yada eylence başlığı açın bu ne yaa :evil:
        arkadaşım süper fikir burdan toplanalım içelim nasıl ama :lol:

Yorum

İşleniyor...
        X