Duyuru

Collapse
No announcement yet.

internette aşkı yakalayabilirmiyiz sizce?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• internette aşkı yakalayabilirmiyiz sizce?

merak ediyorum sizce doğru insan sanalda akrşımıza çıkabilir mi?
    Son pişmanlık neye yarar......

Sanal aşklar sanal yalanlarla başlıyor ve bitiyor. Her son ayrı bir hüsran ayrı yitirmişlik duygusu. Bitmek bilmez bir arayış. Gerçekten sevmemiş ve sevilmemiş insanlar diyarında yaşanan, onca acı. Kırık kalpler her defasında başka bir sanalbant’la yapıştırılıyor. Nafile konuşmak sanal aşk üzre. Konuşulmaz yaşanır sanal aşk her net’e girişte. Gündelikçi insanlar içinde en iyi yalanı söyleyeni seçebilmek yetisi her yiğidin harcı da değildir elbet. Duyduk ki hep böyle bitmiyormuş sonu, bazıları yutup sanal yalanlarını, mutlu yuvalar kuruyorlarmış. Aman ne güzel dedim kendi kendime düşününce. İnsanları sanal bir fanus içinde sanal evlilikleri adamış kendini hormonlu sera bitkileri ile birlikte sanal çocuklar büyütürken düşündüm üstelik kendilerine benzeyen.
    Sonu yok bunun kapıldık bir kere. Ya aşkı sanallaştıracağız yada sanal aşka kanacağız...

(Alıntıdır)

Sanal Aşklara...
    Düşlemek bilmekten daha önemlidir.

Yorum

ben inanmak istedim ve yanıldım :? karşıma çıktı dediğim anda bei bıraktı ve şimdi bunun üzüntüsünü yaşıyorum..psikoloji,k sorunlarıma bide bu eklendi...aklımdan çıkaramıyorum ne yapmalıyımm :?:
      Son pişmanlık neye yarar......

Yorum

valla emin olucaksın tamamen iyi insan olduğundan güveniceksin herşeyine,yalan olmıycak aranızda bu kesinleştikten sonra ister netten olsun,ister yan apartmandan her türlü olur ama güvenilir bir insan diilse sürekli yalanlarını yakalıyorsan hiç bi türlü olucak iş diğil..olay karşılıklı güvende yatıyo ve özveride

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bonnie
          bence sanal aşk yalan. ben 3 kere falan buluştum, hormonal salgılarımı kesinlikle harekete geçirmiyor. resmine bakıp gidiyorum, tanıştığımda hiçbir çekim oluşmuyor. üstelik teki de sapık çıkmıştı.
          hormonal salgılar diyorum çünkü aşkın dışarıda bedenen ve tüm duygularıyla mimikleri, salgılarıyla birbirinin yanında duran insanın arasında oluşacağına inanıyorum. yani aşkın oluşmasında koku, ses tonu bile çok büyük etken. bazen tipine bayılmasak da anlam veremediğimiz bir çekim oluyor. çünkü sadece surat dışında çok fazla etken var. ve sanal ortam bütün bu etkenleri, işin doğallığını ortadan kaldırıyor. doğallık bence çok önemli çünkü herkesin çekim yaşadığı insana çekilmesinin bir sebebi var bence. bilinçaltımızın bu çekimde ve bulduğumuz insanlarda çok etkisi olduğuna inanıyorum. bu yüzden sanal ya da görücü usülünün doğanın dengesine aykırı olduğuna inanmaktayım.
          sanalın belkide görücü usulünün doğanın dengesine aykırı olduğuna inanmıyorum...
          bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

ya valla buluşma olayında gidersin beğenirsin beğenmezsin,çekim olur olmaz o anlık bişi ilginç harbi nettekine benzemez,belki nettekinden fazla aşık olursun belki de tamamen soğursun..

Yorum

bu internet kelimesine takılıyorum ya.ya burasıda aynen normal hayatta karşılaşacağınız bir durum gibi.burası sedece tanışma yeridir.burdan devam edersen aşkı yakalayamassın.en kısa zamanda reele dökmek lazım.yoksa aşk meşk olmaz internette...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: okb.takinti
                bu internet kelimesine takılıyorum ya.ya burasıda aynen normal hayatta karşılaşacağınız bir durum gibi.burası sedece tanışma yeridir.burdan devam edersen aşkı yakalayamassın.en kısa zamanda reele dökmek lazım.yoksa aşk meşk olmaz internette...
                arkadaşlar netin hakkındaki düşünceleriniz çok güzel. sanal ortamda tanışmak aynı kuzenin yada akrabanın seni komşudaki yakışıklı yada güzel kızla tanıştırması gibidir..
                hatta sanalda o kişinin fizikten bağımsız beynini kalbini tanıma şansını bulursun. reeldeki tanışmalarda sadece fiziksel beğeni ön plnadadır..
                ama sanalda önce beyin ve kalp sonra fizik olarak tanırsın.

biriyle tanıştın arkadaş oldun sonra sevgili aşkım canım balım kaymağım oldun ama reele gelince o balon söndü. bu herkesin başına gelebilir.
                tanışıcaksın : bana zaman ver bize zaman ver deyip 2 3 hatta 6 7 ay sallarsan reelde görüşmeyi sonra işin resmen .oku çıkar... gidicen görecen kardeşim. ne zamanı ne beklemesi... bekleyince nolcak ki? sana zarar onada zarar. he adam 3kağıtçı çıkarsa beklemek sana zarar...
                bide şunu bilin arkadaşlar:
                netten bi yerden tanıştın biriyle:
                cep tel msn kamera mikrofon belli bir tanıma ve güven sürecinden sonra hala verilmek istenmiyorsa siz o adama yada kıza hiiiçççç güvenmeyin. ben tecrübe ettim zamanında...
                ya evlidir ya yalancıdır ya 3kağıtçıdır yada çok pislik bir karakterde insandır... anında silin öle tipleri.. ama sana harbi olup hadi görüşelim tanışalım beni reelde böle böle tanı gör denirse bence sanal aşk dan çok harika bi aşka dönüşebilir.. tabiki taşların yerine oturması lazım... elektriklerin uyuşması, aynı frekans ortak zevkler vs ama en azından karşındakine saygı sevgi muhabbet olmalı...
                biri seni kandırıyorsa sanaldada kandırır reeldede kandırır...

sen mc donalds da sexi bir kızla tanışıp çıksan ve o sana yalan söylese seni aldatsa vs vs yapsa, suç mc donalds ın mı?????????????
                takkeyi önünüze koyun ve sadece düşünün.. sanal ortamda cafe gibi bi yer...

lütfen arkadaşlar şu neti kötülemeyi değilde daha verimli kullanmaya çalışalım...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bonnie
                  bence sanal aşk yalan. ben 3 kere falan buluştum, hormonal salgılarımı kesinlikle harekete geçirmiyor. resmine bakıp gidiyorum, tanıştığımda hiçbir çekim oluşmuyor. üstelik teki de sapık çıkmıştı.
                  hormonal salgılar diyorum çünkü aşkın dışarıda bedenen ve tüm duygularıyla mimikleri, salgılarıyla birbirinin yanında duran insanın arasında oluşacağına inanıyorum. yani aşkın oluşmasında koku, ses tonu bile çok büyük etken. bazen tipine bayılmasak da anlam veremediğimiz bir çekim oluyor. çünkü sadece surat dışında çok fazla etken var. ve sanal ortam bütün bu etkenleri, işin doğallığını ortadan kaldırıyor. doğallık bence çok önemli çünkü herkesin çekim yaşadığı insana çekilmesinin bir sebebi var bence. bilinçaltımızın bu çekimde ve bulduğumuz insanlarda çok etkisi olduğuna inanıyorum. bu yüzden sanal ya da görücü usülünün doğanın dengesine aykırı olduğuna inanmaktayım.
                  harikasın arkadaşım
                  yazına bittim. olay budur yaaa... çok teknik yazmışın.. bravo sen istanbuldamısın

Yorum

sanalda herşey daha kolay olur normalde soramayacağın her soruyu sorabilirsin utangaçlık sıkılma olmaz.

hatta zeki insansanız uzun bir konusmada her yönünü öğrenebilirsiniz yani ilk aşama olarak elekten geçirme olarak sanalda görüşme daha iyidir.

hatta gerçekte tanıdığınız insanları bile sanal ortamda daha rahat konusarak iyi bir kademe elde edebilirsiniz öptüm hepiniziii

:lol: :lol:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sev_beni
                      sanalda herşey daha kolay olur normalde soramayacağın her soruyu sorabilirsin utangaçlık sıkılma olmaz.

hatta zeki insansanız uzun bir konusmada her yönünü öğrenebilirsiniz yani ilk aşama olarak elekten geçirme olarak sanalda görüşme daha iyidir.

hatta gerçekte tanıdığınız insanları bile sanal ortamda daha rahat konusarak iyi bir kademe elde edebilirsiniz öptüm hepiniziii

akıllı insanları severim...
                      bende senin dediğin gibi yaparım... sende baya bi tecrübelisin

Yorum

Sanalın iyi yönleri de var ama görüşme kısmını ertelememek şarttır.
                        Eğer benim gibi aşırı şüpheciyseniz hatta bunu msn de rahat rahat söyleyebilirsiniz kişi kendini güvenilir göstermek için açık olmaya çalışır. İnternetin biri diğer iyi yönüde istediğiniz kişi araştırma şansına sahipsiniz.
                        Yalan varsa daha rahat ortaya çıkıyor. Kendini uyanık sanan bazı insanlar için hele internette herşeye ulaşabiliyoruz :lol:

Yorum

ben buldum ve kaçırmadım evlendim.
                          1,5 yaşında kızımız var şu anda ve çok çok mutluyuz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ayer
                            ben buldum ve kaçırmadım evlendim.
                            1,5 yaşında kızımız var şu anda ve çok çok mutluyuz
                            allah mutluluğunuzu daim etsin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mustafaistt
                              Orjinal yazı sahibi: sev_beni

akıllı insanları severim...
                              bende senin dediğin gibi yaparım... sende baya bi tecrübelisin

devir teknoloji devri faydanlamak lazım bize sunulan nimetlerden

Yorum

İşleniyor...
                              X