Duyuru

Collapse
No announcement yet.

internette aşkı yakalayabilirmiyiz sizce?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: WinK
    ben inanmak istedim ve yanıldım :? karşıma çıktı dediğim anda bei bıraktı ve şimdi bunun üzüntüsünü yaşıyorum..psikoloji,k sorunlarıma bide bu eklendi...aklımdan çıkaramıyorum ne yapmalıyımm :?:
    Wink..diğer bir başlıkta yazmıştım..nerelerdeydin..özledim seni..

Ama sen aşk peşindemişsin baksana.. :P

En güzeli arkadaşım..

Bu arada bende sanalda tanışmaya kötü gözle bakmıyorum, bu konuda ilksenin yorumuna tamamen katılıyor.Zaten ilksen ne yorum yaparsa her zaman doğru oluyor.

Ve mustafaist demişya.."sanal da kişinin fiziğini değil beynini ve kalbini tanıma fırsatı bulursun" demiş.Ve çok doğru söylemiş.Bence de bu şekilde..

Tek sorun güven.Sanırım ben yaşadıklarımdan dolayı çok güvensem bile sanalda tanıştığım biri ile kolay kolay reelde buluşamam..Adam da beni bırakır ve kaçar.Ömür boyu beni ikna etmeye çalışacak değil ya..

Wink yaşadıklarına üzüldüm canım..aşk acısını bilirim tabii.. :cry: umarım en kısa zamanda unutursun arkadaşım.

Yorum

Çıkabilir ama riskli bir şey olduğunu düşünüyorum bunun..Sanalda sürdürülmeyip reelde devam edilirse, yani sanalda kalmazsa daha sağlıklı olur..Ama aşkı sanalda aramamak lazım
      Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

Yorum

İşleniyor...
      X