Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kendime yetiyorum saçmalığı nedir?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kendime yetiyorum saçmalığı nedir?

kimseye ihtiyacım yok çünkü kendime yetiyorum.. he Allaha bin şükür maaşım da var.. evim de var dimi.. ne sevgili mi bırak ya.. kendime yetiyorum ben kendimi acaip seviyorum.. sex mi? ya boşversene kendime yetiyorum ben(!)..
    ya haklısın ayaklarının üstünde olmak güzel bişey.. yani öyle tatminkar gibi yaşamak.. herşeyi elinin tersiyle iterek olsa da olur olmasa da diyebilmek.. ama iyi de yani yanlızlık Allaha mahsus demezler mi.. paylaşmak kollektif yaşam filan..

Çok hoşuma gitti yazın,
    Evet bende kendime yetiyorum kendi ayaklarımın üstünde duruyorum, kimseye muhtaç değilim...

Yorum

Aslında "kendime yetiyorum amaan aşk mı olsa da olur olmasa da olur" demek büyük bir yalan..Bunu söyleyen insan içten içe tam tersini söylüyordur.."kendime yetiyorum amaaan" demek yalnızlığın sitem olarak farklı bir şekilde dile getirilmesidir bana göre..
      Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bonnie
        valla ben komün hayatı olsun hippiler gibi yaşayalım istiyorum artık ne yalnızlığı
        Kommune1 Evet,..... yasasin 68 kusagi; dogru soze ne hacet

Yorum

Re: Kendime yetiyorum saçmalığı nedir?

Orjinal yazı sahibi: ruhaniyet
          kimseye ihtiyacım yok çünkü kendime yetiyorum.. he Allaha bin şükür maaşım da var.. evim de var dimi.. ne sevgili mi bırak ya.. kendime yetiyorum ben kendimi acaip seviyorum.. sex mi? ya boşversene kendime yetiyorum ben(!)..
          ya haklısın ayaklarının üstünde olmak güzel bişey.. yani öyle tatminkar gibi yaşamak.. herşeyi elinin tersiyle iterek olsa da olur olmasa da diyebilmek.. ama iyi de yani yanlızlık Allaha mahsus demezler mi.. paylaşmak kollektif yaşam filan..

Sanirim "kendime yetiyorum sacmaligi"; bu sacmaliga rakip olan "kendime yetemiyorum sacmaligindan" daha iyi durumdadir; daha mantiklidir.

Yorum

çeke çeke artık dert,sıkıntı,naz,kapris,laf kaldıramama sonucu vücudun yarattığı bişey istemesem de yetiyorum ben kendi kendime,sex mi o da geçici birileriyle ancak sevgili mi kalsın,aile mi allah uzun ömür versin ama benden uzak olsunlar,arkadaş mı ne fayda gördüm ki ne fayda verebiliyim bu saatten sonra gelenlere..ooh yanlızlık yaw kebap kim ne derse desin.. : D

Yorum

Yettiğim kendimden sıkıldım.

Yorum

süleymana talipler çoğalmış.

Yorum

kendine yetebilmek kendine mutluluk vermek tabiki güzel
                  ama berkac kisiye yetmek ve birkac kisiye mutluluk vermek dahada güzel değilmi.mesela çocuklarina ve esine mutluluk vermek
                  peki bir guruba mutluluk vermek bir guruba yetmek onlarin sana ihtiyacı olmasi senin o grupla mutlu olman seni sevmeleri ykötü günlerinde aramalari daha güzel olmazmi
                  yada tüm insanlra mutluluk verecek bir kesifyapmak yani tüm insanlara yardim edecek bir kesifte bulunmak dahada mutlu etmezmi insanlari
                  yada güzel ağclar bahclere yapmak ormanlar yesertmek.
                  bunlar dahada mutlu etmezmi insani

Yorum

ben kendıme pek yetemediğimden pek anlamam bu işlerden :lol:

yalnızda yapamam aşık olmalıyım olunmalıyım yalnızlık bana göre değil muhakkak arkamda, önumde, yanımda biri olmalı :lol:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: elifce
                      ben kendıme pek yetemediğimden pek anlamam bu işlerden :lol:

yalnızda yapamam aşık olmalıyım olunmalıyım yalnızlık bana göre değil muhakkak arkamda, önumde, yanımda biri olmalı :lol:
                      Evet bende elifçe gibi kendime yetemediğimden konuya faydalı bir yorum getiremeyeceğim.. :P

Ama kendime yetebilmek çok isterdim ve bu günlerime inat evlenmezdim.

Yorum

hele uzun zamandır kendime yetiyorum zatende ama sosyal olmak istiyorum.Ayaklarımın üzerinde durmayı bırak emekleme devresinde bile değilim malesef.Aynen şöyle ben koşarken oynarken birinin gelipte sizi senelerce bir zincirle olduğunuz yere bağladığını düşünün bakalım tekrar koş oyna çok zooor
                        Eğer sen istersen o bir hayal değil.

Yorum

ben sadece aşk konusuna değineceğim.
                          uzun süreli kamburlaşmış bir ilişkiden sonra insana yalnızlık çok iyi gelir.bu konuda insan kendine belli bir süre yeter.

Yorum

İşleniyor...
                          X