Duyuru

Collapse
No announcement yet.

acayip üzüldüm ama...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• acayip üzüldüm ama...

çok güzel bi sesim var gerçi brz tiz olarak bozulsada yine birşeyler yapabiliyorum

yıllardır şarkılarını dinleyip kendisine özenmek değilde onun tarzı ve yorumuyla sölemek birşeyler yapabilmek için ilham aldığım bi sanatçı vardı
    çoğu zaman söyleye söyleye öğrendim ritm tutdurmayı gırtlak vurgularını

kendisini seviyordum onun gibi olmak istiyordum sesimde müthiş benziyor yalnız o nerde ben nerde..

ayrıca benim sadece sen benzerliğim var onun hem sesi hemde milyonları beğendiren besteleri var. benim beste yeteneğim yok ayrıca anksiyete hastasıyım kendimi eksik kusurlu yetmeyen olarak görüyorum
    bi beste yap deseler bi kere denedim saçma bişi çıktı ortaya.
    ya diyorum böyle güzel ses var ama niye beste bilmiyorum anlamıyom galiba anksiteye hastasıyım ondan.. boşwer onlar akılı yetenekli kişiler biz olamayız öle derim hep içimden.. çok vurgulamasam da kendime bu düşünceleri bazen yaparım..

tabi diyorum ama şarkı sölemekde hele sesin güzelse harika bi olay.
    neyse.
    sanatçımızı twitter da aradım buldum kaç tane twit attım cevap vermedi onu yakından tanıyan biri var onla muhabbetim var ona dedim, ona mesaj atım tanışmak beraber düet yapmak şarkı sölemek istiyorum.. metin o cevap vermez kimseye dedi..
    böle kaldık tabi..
    tabi twitte takipdeydim
    bi ara kedi resmi paylaşmış galiba kedileri seviyo masasına gelmiş de twitte hayranlarıyla paylaşıyor
    bende resmin altında ''yanıtla'' kısmından ''ben olsam beraber şarkı sölerdim dedim tabi şakasına

pek dikkat etmedim ama o günden sonra twitte hiç twitini görmedim
    az önce bakim dedim iki hesabı çıktı karşıma ikisinde de takipde gözükmüyorum takip et' tıkladım uyarı verdi olmadı. galiba iki hesabında da beni engellemiş..

acayip moralim bozuldu oysaki ben onu seviyor onun gibi olmak isterken o beni engellemiş (heralde)

acaba hangi lafımdan yada hareketimden engelledi diye düşünüyorum şimdi

birde sayfasına baktım kime yazdığı belli olmayan bi twit ''birazcık insan ol diyecem ama seni zora koşmak istemiyorum''
    acaba bunu bana mı söledi diyede şüphelendim..
    benim ona twit attığım günlerde yazılmış..

ama çok üzüldüm konuştuğum kişiye bi sürü twit yazdım
    dedim .... beni engellemiş korktu galiba şöhretini çalcaz diye. ilk önce adam olmak gerek...... falan bi sürü yazdım. sanki ona neyse ona yazıyorum bende.
    ama beni böle engellemesi çok zoruma gitti bi tuhaf oldum
    oysaki ben onla tanışıp beraber şarkı sölemek istiyordum hatta arkadaşlarım bile bu yönde şeyler sölerdi bana..

acaba diyorum bazen yanlış mı davranıyoz anksiyete hastalığından mı oluyor yad a başka şeylerden mi düşünüyorum düzeltilmesi gereken yılışık cıvık davranışlarımız mı var. ama odun gibi de durulmuyor..
    acaba hatam nerde diyorum tabi bi istisna
    ama ben kendimi çok yargılarım böle durumlarda

dr bana hastalık hastalığıda var demişti belkide bu diyorum.

bide üzüldüğüm taraf ne biliyormusunuz

onun takipci sayısı 22 bin bilmem kaç benim de 446 ) gerçi bu benim dünyamda kimse bunu takıp üzüldüğümü bilmez sölememde saçma. yani bi sanatçıyla eşdeğer olacak değiliz ama nerdeyse aynı ses rengi ve kibarlığı insanın kendisinde de olunca böle bi durum oluşuyor insanın iç dünyasında.

ben şimdi herşeye üzülüyorum hastayım, hastalık hastasıyım. insanlar beni itiyor. böle durumlarım hep olacak mı. hep kötü hadiselerim olacak mı. benimde sesim güzel ama ben hep yalnızım
    acaba derdim ne benim.
    yada birşeyim yok bunlar kuruntumu diyorum. ama bak engellendim. içli dışlı davrandım acaba ondan mı oldu sizce yada fotoğrafına yaptığım yorumdan mı engelledi.

ben bunları yarın akşama kadar kurgularım ellibinkere. tutarsız davranışlarım var galiba..
    bu sitede artık pek görünmeyecem. bazı arkadaşlarım için sadece gircem. benimle ilgili bi düşüncesi ve iletmek istediği olan özelden yazsın.
İşleniyor...
X