Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Trajikomik bir anket :))

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Trajikomik bir anket :))

arkadaşlar nette birisiyle tanıştım ve birbirimize aşık olduk ben ankara o istanbulda daha yüzyüze de gelmedik ama cam'den ve resimlerden gördük ve telefonda konuştuk....

durum bu. kısa sürede hızlı ilerledik.

sorumsa şu sizce bu ilişkinin bir sonu olabilir mi???
    0
    a:2:{i:172;a:5:{s:12:"polloptionid";i:172;s:6:"nodeid";s:6:"521975";s:5:"title";s:4:"evet";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:173;a:5:{s:12:"polloptionid";i:173;s:6:"nodeid";s:6:"521975";s:5:"title";s:5:"belki";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0
    İYİ Kİ VARSINIZ

OzgeBayram

arkadaşlar hayır şıkkını eklememiş

belki yi hayır olarak seçin okk))
    İYİ Kİ VARSINIZ

OzgeBayram

Yorum

Özgecim mrb.
      Sana şunu söylüyüm,aynı şeyi ben de yaşadım...
      Tıpatıp aynı ama.O ist.da ben ank.da.Biz de nette tanışmıştık.Şuana kadar yüzyüze görüşemedik ama msn'de görüntülü konuşuyorduk. ...
      Seninki ne oldu diye soracak olursan;bizimkisi bitti.(hem de çok kısa bir sürede)Ama hemen ümitsizliğe kapılma.Belki sizinkisinin sonu böyle sonuçlanmaz.Ankette hayır diye bir şık olsaydı,yine ben belkiyi tıklardım.
      Ya uzaktan olmuyor aslında bu işler.Sevdiğin yanıbaşında olmalı.İkimiz de öyle düşünüyorduk,dayanamadık.Küt,bitirmek zorunda kaldık.Şuan kendisiyle arkadaş olarak görüşüyoruz.
      Sana bir şey sorucam;onun Ank.ya ya da senin İst.a gitme olasılığınız yüzde kaç?Bizimkisi mümkün değildi...
      Benim temennim,inşallah ikiniz de dayanıklı çıkarsınız da bu ilişki sonuna kadar yürür.

Yorum

walla gece yolcusu o istanbulda kendi dersanesi kuruyor şu anda yani ordan buraya gelemez imkansız...

haziranda bir günlüğüne beni görmek için gelicek.

benim gitme olasılığım da düşük gibi görünüyor şimdilik çünkü ordaki akbalarda nasıl, ne kadar süre kalınır bilmem....

bence de zor ama işte bilmiyorum....
        İYİ Kİ VARSINIZ

OzgeBayram

Yorum

Hayırlısı olsun arkadaşım...

Yorum

benimde öyle bi ilişkim vardı bizimki 6 ay sürdü ama hala arkadaşız ve seviyorum onu o istanbul'da ben antalya'da olsun bilmiyorum bence seviyosan olur uzaklık önemli değil

ben yinede görüşelim derim bu konuda bakalım sizinki nolcak inşallah güzel bişiyler olur :P
            unutma İNSAN SEVDİKce KABULLENMEYİ OĞRENİR!!!!

Yorum

bence her ilişkinin bir sonu vardır bazen güzel son bazende tatsız sonlar işaallah sende güzel son bulursun .... :P
              DELİYİM... DOLUYUM...

Yorum

BENİM ARKADAŞIMDA AYNI DERTTEN MUZDARİP TABİİ DERTSE SADECE SEVDİĞİ KIZ ANKARALI SADECE TEK BİŞEY DİYECEĞİM İNŞALLAH HAYIRLI OLUR AMA İNAN NE NET NE TELEFON BELLİ BİR YERDEN SONRA KESMİYOR NEDE ORAYA GİDİP GELEBİLMEK ARADA MESAFELER VARKEN ÇOK ZORLANIYORLAR BUNA DİKKAT ET BELLİ BİR YERDEN SONRA UZAKLIK İLİŞKİYE ZARAR VERİYOR ARKADAŞIMIN SEVDİĞİ BURDAYKEN ÇOK MUTLULAR AMA YOKKEN HEP KAVGALILAR TABİİ BU İLİŞKİNİN KENDİSİNDENDE KAYNAKLANIYOR AMA ŞUNU BİL BU DURUM SENİ SANDIĞINDAN DAHA ÇOK ZORLAYACAK AMA ZORLUKLARA KARŞI DİK DURABİLİRSEN ŞİMDİDEN MUTLULUKLAR DİLERİM

Yorum

evet ilginçinsan halısın bisüre sonra ne telefon kesiyo ne net ikiside yetersiz kalıyo ama bilmiyorum ben hala bişiyler yaşadığım için sonucunu bağlayamıcam....

ama bi söz vardır gözden uzak olan gönüldende ırak olur diye :roll:

ama bilmiyorum yaa :!:

Yorum

Yani şimdi arada mesafe olursa ilişki biter mi diyorsunuz.? :roll: Hayır ya,ben öyle düşünmüyorum. Seven için mesafe sorun olmamalı bence... :roll:

Yorum

insan sevmeye elbette devam ediyo ama işte biraz sorun oluyoki eğer harbi seviyosa ozaman sevdiğine yakın olmak istiyo insan ama eğer olmuyosada sevmeyi bırakmıyo

Yorum

İşleniyor...
                      X