Duyuru

Collapse
No announcement yet.

persempe doktora gidicem

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• persempe doktora gidicem

2 gün sora erenköye gıdıcem en son 3 ay önce gitmisdim doktoru yatmaya ikna ettim ama ustumde para yokdu yatamadım.persembe tekrar gidicem parayı ayarladım.2-3 senedir saten ilaç kullanıorum belirli bi düzelme yok ekt secenegını istiycem ciddi intıhar dusuncelerım var felan desem benı agır bulurlarmı cunkı dısarıdan durunca pekde agır durumda gözkmuom.ama dehset anksiyete ve depresyondayım.lise bittiginden beri asosyal yasıorum.belki hastanede yatarsam yeni bi dönum noktası olur.

geçmiş olsun inşallah uygun tedavi yöntemini bulursun...

muayeneye gidince doktorun odasını dağıt nöbet gelmiş gibi =) doktor ne istiyorsan onu verir belki yatış ekt vs.

KuzuZade
    Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
    BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
    Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Valla dostum ne diyeyim meşguliyet olmayınca bu tür hastalıklar baş gösterir.Özellikle hayata tutunamamış insanlarda ağırlıklıdır.Yalnız adam aynı şekilde meşguliyetsiz adamdır da. konuşacak bir kişi olmaması kişiyi kendi içine itecektir.Ama topluluk ve meşguliyette ancak belirli düzeyde depresyonu yok edebilir misal hafif ve orta şiddetteki depresyonları.Hayata tutunamamış insan ne kadar reel olursa olsun depresyondan arınamayacaktır.

Yorum

git kardeşim hastalığına çare ara biran önce iyileşiriz inş.

Yorum

İşleniyor...
        X