Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ucuz uyku ilacı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ucuz uyku ilacı

Ezaneden solian aldım 2 tane içtim uykumu getirmedi ataraxda ezanelerde bulamıyorum.laroxyl nası uyuturmu kac mg icmem lazım

Melisa çayı iç yat aşağıya.
    ‎"Benim yalnızlığım, insanlarla dolu."

Franz Kafka

Yorum

ben yıllaradır seroquelle yatıyorum ama daha ucuz istiyosan, remeron var

Yorum

Orjinal yazı sahibi: jüliet
        bence ilaç tavsiyesinde bulunmayın sonra kullandığı ilaçlarla etkileşime girer ters bi durum olur sorumlusu siz olursunuz

bencede doktoru tavsiye etsin.

Yorum

Eğer uyumak istersen seraquel tavsiye ederim. Ben de solian kullanıyorum hiç uyku veren bir etkisi yok.

Yorum

serequal bir uyku ilacı değildir sadece pipolar bozukluklarda hastayı uyutmak için verilir, doktorlar insomnia tanısında işi kolay çözmek için bu ilacı kolayca yazarlar..!! ama verdiği uyku kalitesiz bir uyku olduğu için hasta dinlenemeden kalkar ve şuursuzca ilaca bağlanır onsuz uyuyamayacakmış gibi.. Ben ısrarla ilaçla uyunan 5 saatlik uykuya ilaç almadan 3 saati tercih edin derim. Beyninizdeki uyumamaya koşullanmayı yıkın ve düşüncelerinizi terbiye edin.. Uykusuzluktan insan ölmez, bilinçsizlik ve çaresizce , cahilce kullanılan ilaçlar bünyeyi tehdit eder.
            ........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
              serequal bir uyku ilacı değildir sadece pipolar bozukluklarda hastayı uyutmak için verilir, doktorlar insomnia tanısında işi kolay çözmek için bu ilacı kolayca yazarlar..!! ama verdiği uyku kalitesiz bir uyku olduğu için hasta dinlenemeden kalkar ve şuursuzca ilaca bağlanır onsuz uyuyamayacakmış gibi.. Ben ısrarla ilaçla uyunan 5 saatlik uykuya ilaç almadan 3 saati tercih edin derim. Beyninizdeki uyumamaya koşullanmayı yıkın ve düşüncelerinizi terbiye edin.. Uykusuzluktan insan ölmez, bilinçsizlik ve çaresizce , cahilce kullanılan ilaçlar bünyeyi tehdit eder.
              Ben uyku ilacıdır demedim ki. Yan etki olarak uyku verme özelliği en yüksek ilaçlardan biri. Hiç içmediğin için böyle konuşuyorsun. Eğer uyku uyumak istiyorsan bir tecrübe et nalları nasıl diktiğini görürsün. Psikiyatrlar uyku bozukluğu olanlarda düşük mg da yazıyorlar bile.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: algea View Post
                Ben uyku ilacıdır demedim ki. Yan etki olarak uyku verme özelliği en yüksek ilaçlardan biri. Hiç içmediğin için böyle konuşuyorsun. Eğer uyku uyumak istiyorsan bir tecrübe et nalları nasıl diktiğini görürsün. Psikiyatrlar uyku bozukluğu olanlarda düşük mg da yazıyorlar bile.
                serequal benim de bir yıla yakın kullandığım bir ilaç.. Güven hastanesinde çok uzun süre tedavi gördüm ve bünyem artık elvermedi , bu işi kafada çözdüm. İnsomnia nın nasıl bir hastalık olduğunu malesef biliyorum her akşam geceye yaklaştığında ya bu gece de uyuyamazsam kaygısını da...!! Evet zordur , uyuyamamak insanı tüketir ancak çözüm insanın elinde.. Ben bu işi çözdüm ve deneyimleri paylaştım.. Sorun yok yani
                ........

Yorum

İşleniyor...
                X