Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Rüyanızda çığlık atarmısınız ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Rüyanızda çığlık atarmısınız ?

Ben de uzun yıllardır bu bela var.Şimdi biraz azaldı gerçi ama kaç yaşına geldim çocuklar gibi rüyamda deli gibi bagırıyorum.Çocukken böyle bir şeyim yoktu sonradan çıktı.Özellikle biryere gidince yada kalabalık biryerde kalınca kötü oluyor.Sanki biryerimi kesiyorlar gibi bağırıyorum millet şok oluyor bağırmamdan korkuyorlar hatta :lol: Ama gariptir her bagırdıgım zaman rüya görmüyorum..Çok sıkıntılı zamanlarımda sanırım bilinç altım isyan ediyor istemsiz birşekilde..Merak ediyorum sitede benim gibi olan bir manyak daha varmı. :roll: Varsa buna nasıl çare oluyor.

kapalıkutu
    önce belki espirili bir yaklasimla manyak gibi sözcük kullanmissin ama
    sen ve bu sitede cesitli ruhsal sıkıntılari olan kisilerede mesajim
    ortada kizdiğimizda karsimizdakine soyleyecek kötü bir sözü hiç bosuna kendinize yakistirmayin
    ne manyak var nede manyaklık
    siz kendini normal sanan insanlarin gecmislerinde nekadar kötü seyler yaptiğini bilseniz
    insanlar ruhsal rahatsizliklara gecimste yasadiklari kötü olaylar yüzünden giriyorlar
    gecmis hafıza kayitlarinda ki kötü olaylarin(bilgisayar virüsü gibi etki ederek) bilere verdiği yanlis emirlerle hareket ediyoruz
    hepiniz BEN dediğimiz bölümü çok kiymetli bir varlik.çok tecrübeli bir varlik.temeldede insan çok iyi
    ama tepkisel zihin denilen bir zihin hafıza seridimiz var.bu hafiza kayitlarindan dolayi insan kötü gibi davraniyor
    hepiniz çok kiymetlisiniz

Yorum

tamamiyle bilinçaltı reaksiyonu,doğuştan beri yaşanan travmaların sonucu oluşuyor.bende bağırıyorum,hatta kol ve bacaklarımı kabusta gördüğüm kişilere vurur gibi duvara vuruyorum.
      Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

evet iste bu davranislara bahsettiğim bilimde dramatizasyon diye adlandiriliyor.yani gecmisteki bilinçsizlik anlarimizda hafizamiza kayadedilmis ve boyle bağıran davranislar yapmis kisinin canladirilmasi o kisi igibi davranmasidir
        anne yada baba anne karnindan itibaren bebeğin cevresinde boyle bağırıp cağırrlar ve bu davranislarinin ileride cocuğunun ruhsal olarak rahatsizlanmasina neden olacağını bilmemektedirler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bilimci
          evet iste bu davranislara bahsettiğim bilimde dramatizasyon diye adlandiriliyor.yani gecmisteki bilinçsizlik anlarimizda hafizamiza kayadedilmis ve boyle bağıran davranislar yapmis kisinin canladirilmasi o kisi igibi davranmasidir
          anne yada baba anne karnindan itibaren bebeğin cevresinde boyle bağırıp cağırrlar ve bu davranislarinin ileride cocuğunun ruhsal olarak rahatsizlanmasina neden olacağını bilmemektedirler
          kesinlikle katılıyorum,daha anne karnında beyin kayıda başlıyor,bu nedenle annelerin hamileyken olumsuzluklardan uzak durması önerilir.
          Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

madem bu kadar yakinsin olaya gothica detaya girebiirim
            koruyucu dianetik biliminin bir aciklamasi var
            koruyucu hekimlik gibi yani gelecekte cocugun iyi olmasi sağlıklı olmasi içcin
            hamile annenin yaninda bebeğe basinc yada fiziksel acı veren darbelers sirasinda insanlarin kelimelerle konusmamasi hatta susssss falan dememsi gerekiyor bu suss demesi kisinin ileride konusmakta güclak cekeceği bir kotü kayit olusturmakta
            çocuk dusürmeye calismis bir anne ve babanin bebeği ileride kenrdi katilleriyle beraber olma hislerini verir.bundan dolayi cok ağır ruhsal rahatsizlik geciren kisiler olmustur
            bebek ileride bunu hatirlayamaz ama bincaltindan fisildayan bu annenin ve babanin cocuğa öldürme girisimi vardir bunu anlayabiliyormusunuz

Yorum

madem bu kadar yakinsin olaya gothica detaya girebiirim
              koruyucu dianetik biliminin bir aciklamasi var
              koruyucu hekimlik gibi yani gelecekte cocugun iyi olmasi sağlıklı olmasi içcin
              hamile annenin yaninda bebeğe basinc yada fiziksel acı veren darbelers sirasinda insanlarin kelimelerle konusmamasi hatta susssss falan dememsi gerekiyor bu suss demesi kisinin ileride konusmakta güclak cekeceği bir kotü kayit olusturmakta
              çocuk dusürmeye calismis bir anne ve babanin bebeği ileride kenrdi katilleriyle beraber olma hislerini verir.bundan dolayi cok ağır ruhsal rahatsizlik geciren kisiler olmustur
              bebek ileride bunu hatirlayamaz ama bincaltindan fisildayan bu annenin ve babanin cocuğa öldürme girisimi vardir bunu anlayabiliyormusunuz
              Olaya çok nöro-psikolojik( beyin temmeli ) bakmıssın bence.. Anne karnındakilerde önemli olabilir ama tamamen nedeni o demek yanlış olur bence.Çünkü yaşadıgım olaylar sonucu bilincimizde kalan kötü izler bastırdıgımız duygularda buna neden olabilir ve bu şekilde kendini ortaya çıkarabilir.
              Birşeyi merak ediyorum bilimci önceki yaşantılarımız derken sadece anne karnındaki olaydanmı bahsediyorsun yoksa felsefe ve din açısından daha önce bir hayat sürmek yada yaşayacaklarımızın varolmadan bize gösterilmesi gibi düşüncelerdenmi bahsediyorsun tam olarak anlamadım..

Yorum

bütün insanlarin gecmislerini hatirlatan bu teknolojiden gectiğinde hepimizin gecimis aklinizin alamayacağı kadar çok gerilere dayaniyor
                yani hepimiz çoooook tecrübeliyiz ama bütün olanlari unutarak geçmisimizden vazgecmisiz
                10 milyon kisinin hafizasindan hatirlananlarla gecmisin tam ve eksiksiz birk tarihi yazlimis durumda su an.ruhsal evren var olduğu an sonra madde evrenin uzay,zaman,enerji ve maddenin nasil olustuğu sonra evrende canlilarin nasil olustuğu hepsi tam ve eksiksiz 10 milyon kisinin ağzindan yazdirildi yazdirilmayada devam ediyor

Yorum

bütün insanlarin gecmislerini hatirlatan bu teknolojiden gectiğinde hepimizin gecimis aklinizin alamayacağı kadar çok gerilere dayaniyor
                  yani hepimiz çoooook tecrübeliyiz ama bütün olanlari unutarak geçmisimizden vazgecmisiz
                  10 milyon kisinin hafizasindan hatirlananlarla gecmisin tam ve eksiksiz birk tarihi yazlimis durumda su an.ruhsal evren var olduğu an sonra madde evrenin uzay,zaman,enerji ve maddenin nasil olustuğu sonra evrende canlilarin nasil olustuğu hepsi tam ve eksiksiz 10 milyon kisinin ağzindan yazdirildi yazdirilmayada devam ediyor
                  Neymiş onlar çok kapalı konuşuyorsun tam olarak ne demek istiyorsun ben böyle bir şey duymadım çünkü biraz soyut bir kavram ruhsal dünyayla alakalı..Bu durumda şöyle bir soru çıkıyor dünya yatarılmadan önce insanlar ruhsal alemde yaşadı ve yaratılınca herşeyi unuttu ama bilinç altında var..Bunumu demek istedin

Yorum

tabiki duymadin ama tüm engellemelere rağmen bu bilgiler biraz gecikme ile olsada duyacaksiniz ve duymalisiniz zaten
                    kapali gibi geliyor aciklamalarim çünkü boyle yazmak zorundayim düsündüre düsündüre anlatabilirim size bunu.düsündükce adim adim anlayabilirsiniz.birden bütün bir sekilde anlatirsam hazmetmeniz zor olabilir
                    konu cok inanilmaz gelebilir
                    bundan dolayi boyle soru cevap ve düsünme seklinde ancak kolay ve yavas yavas anlasilabilir
                    ve de çünkü dediğiniz gibi hic duymadiğiniz bir olay
                    aslinda cevremizde bütün duyduğumuz olaylari bir araya getirseniz olayi bütün resmini çikarbilirsiniz ama fekte kolay değil tabiki.

Yorum

evet aynen doğru anlamissin bilinçaltinda tam ve eksiksiz bir gecmisvar ve bunu herkesin hatirlamasi mümkün odu artik tabiki teknik yontemlerle

Yorum

evet aynen doğru anlamissin bilinçaltinda tam ve eksiksiz bir gecmisvar ve bunu herkesin hatirlamasi mümkün odu artik tabiki teknik yontemlerle
                        Dinde de buna benzer bir açıklama var ama bu mümkünse ozaman dinin yaptırımları ortadan kalkar bence imkansız birşey

Yorum

bir konu hakkinda imkansiz dtemek o konu hakkinda deney yapmadan bir fikir ileri sürmektir
                          albert einstenin bir terosi yillarca sonra ispatlandi biliyormusunuz imkansiz gibi gelmisti oysa ilk duyulduğunda isik hizina yakin giden cisimlerde zaman yavaslar
                          uzayu arac gönderilmeye baslandiğinda bunu ispatladilar hakikaten zaan lyavasliyordu hemde albertin formülündekine uyar bicimde
                          bu teknolojide inanc diye bir sey yok
                          herseyi siz deniyor ve gözlemliyorsunuz emin oluyorsunuz
                          10 milyon kisidede test edildi sonuclar hep ayni çikti

Yorum

İşleniyor...
                          X