Duyuru

Collapse
No announcement yet.

GÜLMECE EĞLENCE ANKETİNE VARMISINIZ

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• GÜLMECE EĞLENCE ANKETİNE VARMISINIZ

Gülmece eğlence kısmındaki yazılar gereksiz mi sizce?
    0
    a:2:{i:183;a:5:{s:12:"polloptionid";i:183;s:6:"nodeid";s:6:"521980";s:5:"title";s:30:"Gülmece eğlence bölümü sıkıcı?";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:184;a:5:{s:12:"polloptionid";i:184;s:6:"nodeid";s:6:"521980";s:5:"title";s:45:"Her zaman ciddi konuların konuşulması şartmı?";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0

Yanlış yere oy verdim

Yorum

oyumu kullanıp vatandaşlık pardon site sakinliği görevimi yaptım
      oyumun rengini açıklayamam....

Yorum

teşekkürler.......zaten yeterli şık vermedim ki herkes yorumunu yapabilsin oley...........

Yorum

bende dharma73 ya katılıyorum bende görevimi yaptım. Ve oyumu neye kullandığımı söylemmmmmm. Ama aşağı yukarı tahmin edilebilir bişey sanırım :lol:

Yorum

!

Bence psikoloji olmalı.
            Siz orada komik yazılara bakarken oyunlar oynarken birileri hayatına son veriyor olabilir.
            Başlıkları sıkı takip edin.
            Motive edilecek arkadaşlarımızı motive edelim.
            Öncelikle arkadaşların yanında olmamız gerekir.
            Birileri oyun oynarken birileri umutsuzca çırpınıyor.
            saygılar.

Yorum

ama birileride oyun oynayarak var olan gerginlini bir nebze olsun atıyor yada bahsettiğin durumdaki insanların(kibu bizde olabiliyoruz) zihinlerini sıkıntılı düşüncelerden uzaklaştırıyor da olabilir

Yorum

!

tamam anlıyorumda.
                ışıklar sönüyor diyorum.
                anlatabiliyormuyum acaba.
                internette komik site çok.
                isterseniz vereyim.
                sorun o değil yani.
                gözden kaçanlar. tutamadığınız eller.
                bıraktığınız eller.
                sorun bu.
                yoksa ara sıra bende katılıyorum.

Yorum

Ben oyumu kullandım...

Yorum

Re: !

Orjinal yazı sahibi: melankoli
                    Bence psikoloji olmalı.
                    Siz orada komik yazılara bakarken oyunlar oynarken birileri hayatına son veriyor olabilir.
                    Başlıkları sıkı takip edin.
                    Motive edilecek arkadaşlarımızı motive edelim.
                    Öncelikle arkadaşların yanında olmamız gerekir.
                    Birileri oyun oynarken birileri umutsuzca çırpınıyor.
                    saygılar.
                    Psikolojik hastalıkların en ağırından birini yaşadım yani 'psikoz'.
                    Bunu yaşamayan bir insan ne gibi bir şey olduğunu tahmin bile edemez. Yani bunu okuyarak anlayamazsınız bizzat yaşamış biri olarak söylüyorum. 1.5 sene şizofreni tedavisi gördüm, doktorumu değiştirmeseydim hala hastalığımı bilmiyor olacak ve iğnelere devam ediyor olacaktım.. Yaşadığım sıkıntıları kimse tahmin edemez. Benim gibi bir insan şu an sitede güzel zaman geçiriyor siz daha neden bahsediyorsunuz ya??????????????????????????

Yorum

Çok sıkıldığım anda çığlık atmaya siteye girdiğimde bir an farklı bir başlık gözüme takılıyor, okumak için bir dakika diyorum birde bakıyorum aklımdaki bazı sorunlar dağılmış gitmiş.Bu da yeterince motive edici değil mi sizce

Yorum

!

anlamadım volkan.
                        ne diyorsun?

Yorum

Demek istediğim psikolojik sorunların en büyüğünü yaşadım, benim durumumda olan bir insan intihar de edebilir.. Ben bu sitede hayat buldum, evhamlarımdan uzaklaştım, mutlu olmayı ve gülmeyi başardım, hala evden çıkmıyorum ama o da olacak inşallah ama böyle kısıtlamayla olmaz bu iş.. Yani onu yapmayalım bunu yapmayalım, ne yapalım? O zaman Her Telden, Gülmece Eğlenmece, Hikayeler vs vs bu forum bölümleri kapansın.......

Yorum

!

seni ayakta tutan buradaki komik yazılarmı yoksa benim gibi fregile gibi yada sitedeki diğer arkadaşların sana verdiği destekmi.
                            bende diyorumki tamam haklısın ama önemli şeyler var.
                            gereğinde hepimiz oturup gülelim.
                            insanlar başlık açıyor. çıt yok.
                            oyun köşesi gülme köşesi almış başını gidiyor.
                            Ya insanlar sorununu yazıyor. Bi cevap yazın paylaşın.
                            Mesele o volki.
                            ok

Yorum

"ama birileride oyun oynayarak var olan gerginlini bir nebze olsun atıyor yada bahsettiğin durumdaki insanların(kibu bizde olabiliyoruz) zihinlerini sıkıntılı düşüncelerden uzaklaştırıyor da olabilir"

Çok haklısın dharma ve bu şekilde kendini bunalımdan kurtarıp, olası intihar girişiminden ya da kendine zarar vermekten uzaklaşarak, öncelikle kendisine yapması gereken iyiliği yapıyor. Bunalımda bir insanın pek objektif ve yapıcı tavsiyelerde bulunabileceğini sanmıyorum. En azından etkili oluyor. Mesela ben karamsarken yorumlarım da karamsar ve olumsuz olabiliyor.

Yorum

İşleniyor...
                              X