Duyuru

Collapse
No announcement yet.

GÜLMECE EĞLENCE ANKETİNE VARMISINIZ

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

slm

SAYIN DOSTLAR

AÇIKLAMA YAPMADAN ANLAŞILAMAYACAĞIMI ANLADIĞIM İÇİN

O KADAR KENDİ BRANŞINIZDA UZMANLAŞMIŞSINIZ Kİ PSİKOLOJİ ADINA BİZİM SÖZLERİMİZ SİZLER İÇİN HİÇ BİR ŞEY İFADE ETMEYECEĞİNİ ANLADIĞIM İÇİN SUSMAYI TECİH ETTİM AMAÇ BAZI YERLERDEN BAZI ŞEYLERİ KOPYALAYARAK EKRANA YAPIŞTIRMAK OLMUŞ TAMAM BUNU DA GEÇTİM ZATEN KOPYALADIĞINIZ ŞEYLER BENİM MESLEKTAŞLARIMIN VE HOCALARIMIN SİZLERE SUNUŞLARIDIR

BENİ ANLAYABİLECEK KAPASİTEDEKİÇOĞU KİŞİNİN DE BURDA OLDUĞUNU DA BİLİYORUM

SAYGI SEVGİLER BİZDEN SİZLERE GELSİN

Yorum

Hocalarınıza teşekkür ederim psikologfuat, sanıyorum tek kopyalanamayacak şey içtenliğimizdir. Saygılar...

Yorum

Tamam bunu yapanlar var ancak o kişilerde beyendikleri ve doğru gördükleri şeyleri paylaşmak istedikleri için. Burdaki amaç paylaşım oluyor bence ve bundada bir sakınca görmüyorum. Bu söylenenlerin yada yapılanların nesi yanlış hala anlamış değilim ben.

saygılar.

Yorum

slm

DELİNİN BİRİ BİR KUYUYA TAŞ ATMIŞ 40 TANE AKILLI ÇIKARTAMAMIŞ :lol:

SAYGI VE SEVGİLER

Yorum

:lol: :lol: :lol: :lol:

atanda ortada yok yannız.

Haklısınız valla

Yorum

Burdayım arkadaşlar hem ilk defa açtığım bir foruma bu kadar cevap yazılmışken okuyup duruyorum.Katılımlarınız için teşekkürler ayrıca deli olmaktan gurur duyarım.

Yorum

Girdik birbirimize bak. :lol: :lol: :lol:

Şaka bi yana kızıştırdın ortalığı seni gidi seniiiiiiiii :lol:

Yorum

!

her insanın içinde deli bir taraf vardır.
                  delilerde zekidirler.
                  neden kuyuya girsinki deli.
                  akıllı çünkü ya ip koparsa. ya yüzme bilmiyorsa.
                  demekki onları düşünüyor.

Yorum

Ya ben bir başlık açtım herkes kendine birilerini hedef aldı deşarj oldu bunda benim bir suçum yok.Ben konunun dağıldığının ve artık çekilmem gerektiğinin farkına vardım ve sadece sustum.Kusura bakma psikolg bey bu benim başlıkla ilgili değil sizin ikili konuşmanız şekline girdi.Ama ben yinede alınmadım deli sözüne evet melankoli herkesin içinde biraz delilik vardır ben bu yönümü seviyorum

Yorum

"Ya ben bir başlık açtım herkes kendine birilerini hedef aldı deşarj oldu bunda benim bir suçum yok.Ben konunun dağıldığının ve artık çekilmem gerektiğinin farkına vardım ve sadece sustum.Kusura bakma psikolg bey bu benim başlıkla ilgili değil sizin ikili konuşmanız şekline girdi.Ama ben yinede alınmadım deli sözüne evet melankoli herkesin içinde biraz delilik vardır ben bu yönümü seviyorum"

Hayır sen suçlu ya da deli değilsin calimerokara, çok duyarlı olduğunu biliyorum. Elbette herkes kendinde olanı döktü. Herşeyi abartma huyum, daha doğrusu uğraştığım olumsuz yanım, galiba konuyu dağıttı biraz. Hepinizden özür diliyorum.

Yorum

Bende oyumu kullandım üstelik bu gülmece eğlenmecelere biara takılmıştım ama bencede gereksiz olmasada olur.

Yorum

Sevgili calimero şaka yaptım sakın alınma lütfen. Biz hızımızı alamadık kaptırdık kendimizi sanırım biraz

Yorum

Ben gereksiz olduğunu düşünmüyorum ve sözlerimin arkasındayım, ancak fazla tepki verdiğimi kabul ediyorum sadece. e_pack, eminim calimerokara şaka yaptığını anlar, üzülme lütfen.

Yorum

e-pack ben alınmadım merak etme sen..........

Yorum

Bak sevindim o zaman. :lol: :lol:

Yorum

İşleniyor...
                                X