Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Acilll ders çalışmak

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• leefallen
    adlı üyemiz Acilll ders çalışmak konusunu başlattı

Acilll ders çalışmak

Arkadaşlar ders çalısabilmem için ritalin kullanıyorum rıtalinle beraber dideral de kullanırsam bir sey olur mu

• KATTRE
    replied
    Orjinal yazı sahibi: leefallen View Post
    Arkadaşlar ders çalısabilmem için ritalin kullanıyorum rıtalinle beraber dideral de kullanırsam bir sey olur mu
    Yanında xanax, lustral, lamictal aklına ne gelirse kullan tamam mı !!! ( Bu kadar cahillik olamaz ! )

Leave a comment:

• Paradise01
    replied
    diderali doktor banada yazdı sınavda heyecanlandığında çalıştığın şeyleri unutmazsın demişti..

Leave a comment:

• enerji528
    replied
    Ritalin konsantre olmayı sağlar, çoğu doktor bu amaçla yazmasa da bazı doktorlar yazabiliyor. Ancak ritalin sinirlenme, huzursuzluk gibi durumları artırabilir bu yüzden anksiyete hastalarına pek uygun değil. Ritalin kalp atışını hızlandırır, diderali kalp atışını düzene koymak için alırsan bence yanlış yaparsın ritalin ve dideral ikisi zıt ilaçlar aynı anda kullanılmaz gibi tabi doktora danışsan daha iyi olur.

Leave a comment:

• teknik literatür
    replied
    ritalin konsantre olmayı sağlarmı ?

Leave a comment:

• asalsayı
    replied
    dideral heyecanı önler. ders calısman için dideral almana gerek yok.

Leave a comment:

• ArZeLL
    replied
    Orjinal yazı sahibi: leefallen View Post
    ders çalışmak için ?

Leave a comment:

• Olric
    replied
    Yahu doktora sorsan bunu daha iyi etmez misin? En iyisin doktor bilir,kafana göre kullanma...

Leave a comment:

İşleniyor...
X