Duyuru

Collapse
No announcement yet.

beni anlayan hiç kimse yok

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: gülben
    Orjinal yazı sahibi: hale
    başlık açmıştım bende doktorum beni sinir etti diye..dediğin gibi saatine baktı durdu adam..bu da yetmezmiş gibi karısı aradı adamı ''hımm geç mi kalıyoruz tamam geliyorum şimdi''dedi
    Nedir çektiğimiz bu doktorlarla..

Orjinal yazı sahibi: destiny
    haklısın sende de az çene yok hani anca bura paklar
    Ailen haklı diyosun yani..
    doktor saate bakar diyosun ya ben ona haklısın dedim olur mu gülbencim seni sonsuza dek dinlerim ben

Yorum

ben bişeyi anlamadım şimdi doktora gidiyorsunuz sorunlarınızı anlatıyorsunuz oda olur böyle şeyler diyor... ve üstüne para verip geliyormusunuz??

peki ne için bu? gidip bir arkadaşınız ilede konuşup rahatlayabilirsiniz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sev_beni
        ben bişeyi anlamadım şimdi doktora gidiyorsunuz sorunlarınızı anlatıyorsunuz oda olur böyle şeyler diyor... ve üstüne para verip geliyormusunuz??

Bi de ilaç veriyor canım benim..arkadaş ilaç veremediği için gidiyoruz..

Ama haklısınla iş bitmiyor, sorunlarımıza mantıklı açıklamalr getiriyor ve biz de rahatlıyoruz.

Aynı annem gibisin..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sev_beni

Bi de ilaç veriyor canım benim..arkadaş ilaç veremediği için gidiyoruz..

Ama haklısınla iş bitmiyor, sorunlarımıza mantıklı açıklamalr getiriyor ve biz de rahatlıyoruz.

Aynı annem gibisin..
          evet en önemlisi ilaç ama okb nin mantıksız olduğunu her okb li bilir ama elinde değil napcan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: destiny89
            Orjinal yazı sahibi: masum528
            Ah destiny beni anlayan o kadar çok kişi varki..say say bitmez..

Şaka yapıyorum tabiki..sanal dostlarım dışında bende yalnızım.Bende oturup senin gibi çok ah..vah..ettim zamanında.

Senin doktorun yine iyiymiş..benimkisi 15 dakika ayırıyordu. :?
            gülben yanına az para alırsan az zaman ayırırlar, senin hatan.
            yo çok para veriyoz yine aynı kaç ytl bayıldık biliyon mu
            Yooo bilmiyom kaç?
            Her şey güzel olacak...

Yorum

benıde anlayan hıç kımse yok :cry:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: elifce
                Abla biz varız ya, sen anlattın da bizler dinlemedik mi ya da anlamadık mı ya da sana muhalefet mi olduk, bir klavye uzağındayız
                Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: masum528
                  Orjinal yazı sahibi: elifce
                  Abla biz varız ya, sen anlattın da bizler dinlemedik mi ya da anlamadık mı ya da sana muhalefet mi olduk, bir klavye uzağındayız

sağol canım evet bılıyorum burda sen ve bana değer veren arkadaşlarımın olduğunu iyiki varsınız

Yorum

Re: beni anlayan hiç kimse yok

sorunlarımı konuşacak kimse yok
                    ailenin kendi derdi kendine yeter
                    geriye kimse kalmıyo
                    değer veren kimse yok
                    ya da şöyle diyim hak ettiğimin değeri veren yok :cry: :cry:
                    doktor da sadece 30 dksını bana ayırıyo
                    kimin hayatı 30 dkya sığabilir?
                    birbirinden bağımlı bağımsız ayrı ayrı yorumlanabilecek problemler,
                    yumaklayıp sunmuşsun..
                    sen kendine değer veriyor musun ?
                    sen kendini anlıyabiliyor musun ?
                    ki; tanımadığın başkalarından bunu bekliyorsun...
                    inan ki destiny, kimsenin bir anlayan kimsesi yok aslında,,
                    buna inan.. bazen güzel şeyler,güzellikler olabiliyor evet ama
                    yine sızlandığın kendine geliyorsun..dönüyorsun..
                    ..
                    doktor ise tamamen madde.. ne kadar madde o kadar dakika..
                    sen ,sende ki anlatmak istediklerin ile dakikalara sığar mısın..
                    yada, sığıştığın o vakit de sen.. gerçek sen olabilir misin..
                    olamazsın bence..
                    aman,,işte.. böyle şeyler geldi aklıma
                    anlatabildiysem birşeyler güle güle kullan.. anlatamadıysam da
                    sağlık olsun.. senin canın sağolsun..

Yorum

.....

aslında hiç kimse bi başkasını anlayamaz herkez farklı düşünür ve farklı yaşar hep farklı yollar aranır yada farklı şeyler yapılır
                      bu gibi şeyleri çok yaşadım seni göremezler ne yaşadığını bilemezzler sadece anladıklarını zannederler...

Yorum

Re: beni anlayan hiç kimse yok

Orjinal yazı sahibi: mor_krizantem
                        sorunlarımı konuşacak kimse yok
                        ailenin kendi derdi kendine yeter
                        geriye kimse kalmıyo
                        değer veren kimse yok
                        ya da şöyle diyim hak ettiğimin değeri veren yok :cry: :cry:
                        doktor da sadece 30 dksını bana ayırıyo
                        kimin hayatı 30 dkya sığabilir?
                        birbirinden bağımlı bağımsız ayrı ayrı yorumlanabilecek problemler,
                        yumaklayıp sunmuşsun..
                        sen kendine değer veriyor musun ?
                        sen kendini anlıyabiliyor musun ?
                        ki; tanımadığın başkalarından bunu bekliyorsun... çok güzel yazmışsın
                        inan ki destiny, kimsenin bir anlayan kimsesi yok aslında,,
                        buna inan.. bazen güzel şeyler,güzellikler olabiliyor evet ama
                        yine sızlandığın kendine geliyorsun..dönüyorsun..
                        ..
                        doktor ise tamamen madde.. ne kadar madde o kadar dakika..
                        sen ,sende ki anlatmak istediklerin ile dakikalara sığar mısın..
                        yada, sığıştığın o vakit de sen.. gerçek sen olabilir misin..
                        olamazsın bence..
                        aman,,işte.. böyle şeyler geldi aklıma
                        anlatabildiysem birşeyler güle güle kullan.. anlatamadıysam da
                        sağlık olsun.. senin canın sağolsun..
                        çok güzel yazmışsın

Yorum

merhaba destiny89 ;
                          anlatırsan dinleriz anlamaya çalışırız. ama sanma ki bizim hayatlarımız çok farklı. yani en azından kendim için söylüyorum. dediğin gibi kendini yalnız hissettiğinde şöyle dertleşcek kişiler aradığında ortalıkta birilerini bulamazsın ve hep meşgullerdir. ben eskiden çok takıyordum bu konuyu. forumdaki arkadaşlardan bazıları hatırlar. o ne dedi o niye hatırlayıp bir kez olsun beni aramadı vs. artık bende aynı şekilde davranıyorum ve rahatladım.
                          zaten başka insanlara dost bildiklerine bile anlatma derim çok özelini. insanlar dertlerinde dalga geçebiliyor :evil: ve bu seni daha çok kırar. burada güzel bir paylaşım ortamı var. herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor hem de tanımadan karşılık beklemeden. içine atmakta ii deildir. burada paylaşırsan belki derdine ortak olabiliriz
                          dostluk eskidendi o da &ccedil;ocuklukta kaldı...<br />

Yorum

yanlış anlicaklarına hiç anlamasınlar daha iyi...
                            eskiden çok söylerdim bunu kimse anlamıyor diye...sonra baktım bisürü beni anlamaya çalışan insan oldu etrafımda ama hiç bişey değişmedi

şimdi takmıyorum hatta kafam rahat böyle daha iyiyim...kimse beni anlamasın varsın napiyim...

konuşmayıda sevmiyorum artık...

bunca zaman konuştum neye fayda boşuna ağzımı yordum...bunca zaman...

oyüzden hep susuyorum sıramı bekliyorum ...zamanı gelince tek bi cümle söylicem...ve anlayıp anlamadıklarıyla kafa yormicam...
                            çünkü değer veriliyorsa bana anlamaya çalışırlar...verilmiyorsa hiçbişey sormazlar...

kimse fikrimi sormadan konuşmam anlatmam....konuşupta kendimi dinlettirmeye çalışmam...
                            kendime yetmeyi hedefledim sadece...kastettiğim hayatıma özelime kimseyi sokmamak değil...
                            sadece bu tarz duygularımı kendim yaşicam kimseyle değil...

destny anlat ve dinleyelim bak herkes soruyo işte...

Yorum

İşleniyor...
                            X