Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ağır deliyim ben sizden ricam bana bu yasadıklarım ne ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ağır deliyim ben sizden ricam bana bu yasadıklarım ne ?

kımseden hayır yok
    Last edited by yardım_; 30-05-2012, 11:39 PM.

Orjinal yazı sahibi: cheff
    obsesif kompulsif bozukluğu sorununun olabilir arkadaş ne söylesem şimdi boş gelir sana iyileşince anlarsın saçma düşüncelerinin mantıksızlığını
    2 yıldır ıyıslesmıorum nasıl duzelcem

Yorum

zormu zor ne ya kaç canını kurtar sakın gıtme pısıkolojın bozuksa ıyıce gıdersın senıde kımsecıkler anlamaz 10 ay gecmeden de curuk vermezler bosuna kovalama

Yorum

maıl sılmee yasakmıs
        Last edited by yardım_; 30-05-2012, 01:00 AM.

Yorum

sanırım bu senin tek başına halledemeyeceğin kadar büyük bir sorun. Bir kliniğe yatmayı düşündün mü?

Yorum

ya yattım ben arkdas kılınıkdede gatada 2.3 kere askerdeyken ben kendımı bılen bı ınsanı m hakkaten cok rahatsızım asırı

Yorum

tek ıstedıgım ya olum yada bı hastane ıle anlasıp kobay olmak ıstıorum sacma ama bıraz napıyım ısın ıcınden cıkamıorum

Yorum

ılıgınız ıcın tesekkur ederım maılı verdım yardım edersenız durumumun ne oldugu hakkında bılgı verırsenız sevınırım hakkaten cok kotuyum

Yorum

haklısın tesekkurler arkdaslar bana msj atarsanız ozelden sevınırım dururum hakkında maıl yasakmıs
                  Last edited by yardım_; 30-05-2012, 01:02 AM.

Yorum

dostum dr. a git ve paxil adlı ilacı iste. allahı izniyle kurtulursun. Paxil sayesinde normal insana döndüm ben

Yorum

Dostum çok geçmiş olsun.Sanırım içinde seni tetikleyen bir mekanizma var ve aniden o an aklına gelen çılgınlıkları yapmaktan korkuyorsun.Yani kontrolü kaybedip, bulunduğun ortama uymayacak taşkınlıklar yapmaktan korkuyorsun.Aslında az çok insanlar bunları hisseder ve kendini kontrol etmeye çalışır.Ama okuduğum kadarıyla sende daha fazla bu durum.Eğer düzlüğe çıkıp bu sorunlarını atlatabilirsen bence normalden daha sağlam bağlanacaksın hayata.Çünkü dibe inmişsin, acının, çaresizliğin ne olduğunu biliyorsun.Gatada ben de yattım.Sakın pes etme.Kötü alışkanlıklarını da hemen kesmeye bak.Ailenin desteği şart.İnanç şart.İnşallah herşey düzelir.

Yorum

Evet dreamer8 e katılıyorum aile desteği şart ben ailemden hiçbir zaman destek görmedim görseydim şimdi bu hallerde olmazdım, sen sakın pes etme ailenide al arkana mücadele et..
                        GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

İlginiz icin cok tesekkurler bu mekanizma ne olabilir google yazip aratircagim hastalimi n
                          bilmiorum cok kotuyum yardim edin bana

Yorum

Eger hastaligim hakkinda biseyler ogrenirseniz lutfen bilgilendirin beni hic bisey kullanmiorum kendimi kaybetcemi biliorum
                            Last edited by yardım_; 30-05-2012, 10:15 AM.

Yorum

İşleniyor...
                            X