Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kanser-ask-tasinma-aile-ilac-caresizlik

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kanser-ask-tasinma-aile-ilac-caresizlik

Sanirim cok bunaldigim bir zaman lonusmaya cok ihtiyacim var..kisaca anlatayim hikayemi, belki siteden hatirlayan da olur eski hikayelerimi..

Daha yeni amerikadan turkiyeye geldim, 4senedir orda yasiyordum, master yapio bir sure calistiktan sonra ani bir sekilde buraya geldim. babam 1seneden fazladir akciger kanseri, yapilan tedavilerin ardindan doktor yapilacak birsey yok dedi ve ben amerikadaki hayatimi birakip buraya geldim. turkiyeden amerikaya giderken cok agir depreiftim, erkek arkadasimdan ayrilmis buyuk problem yasamistim.4sene cok emek harcadim yeni guzel bi duzen kurmak icin amerikada, tam kurmusken yine buraya geldim hem de cok daha agir bir sekilde. ve ne tesaduf ku 4aydir da lisede ciktigim bi cocukla internetten haberlesiyorduk.ona karsi yogun duygular yasiyordum ancak ondan emin olamiyordum. donme kararim belli degilken bana kesinlikle uzak mesafe iliski istemedigini solemisti.derken benim donme kararimi netlesti, hala net bisi olmamasina ragmen gayet herseyimizi paylasiyor, gayet samimi bi muabetti iz vardi, buraya geldigim zaman bisiler olacagi asikardi. Sonuc olarak ben cok sevdigim ve cok emek hRcadigim yeri birakip buraya geldim.asiri stresli,kaygili bir haldeyim..cok fazla arkadasim yok, ailem zaten agir di durum icinde ve sadece aydinla konusabilecegime inaniyorum, bi sey beklemiorum ama bana bi zarar verebilecegine de hic inanmiorum. ilk geldigim gunden beri dewamli bi anlasma sorunu yasadik,ilk bulusmamiz da ise kiyamet koptu..aramizda bir yakinlasma olurken, komusma esnasinda bana iliski istemedigini soyledi: ( o an sok gecirdim, cunku o kadar yakin bi haldeyken boyle birsey hic beklemiordum. sorumluluk getirecek bisi istemiyormus, kendisini ise vermek istiyormus..o zaman neden beni optugunu, ne dusunerek boyle bisi yaptigini sorunca, duygularina hakim olamadigini vsvs sacmaladi..derken bi guzel kavga ettik ve ayrildik..eve girdigim gibi yAtagima girdim ve iki gun cikmadim..uyandigim zamanlarda aydina ofkeli mesajlar attim..ozur diledi, ama sozlerinin aksi bisi yoktu, iliski istemiyormus..derken ben biraz sakinlestim, tek istedigim birazcik huzur : (babam zaten hasta, annemin psikolojik durumu iyi degil, bense 4senenin yorgunlugu ve yeni bi hayat kurmam gerekio, bu esnada sadece iki muabet edip desarj olmak istedim: ( iliski istemiyorsa istemiyor deyip sildim kafamdan, onunla da oyle anlastik..ama 2gun sonra sacma sapan mesajlarla butun moralimi bozdu: (pat diye benimle sevismek istedigini soyledi, basta cool davranmaya calistim, sadece sacmaladigini dile getirerek ama o uzattikca benim kalbim iyice SIKisti, iyice terslemeye basladim,ve ardindan beni cok uzdugunu dile getirince uzatmadi..en aciz halimdeyim..ondan baska kimseyle konusamiyorum ve o bu aciz zamanimda bana ne teklif ediyordu, ve sanki beni hic tanimiyormuscasina: ( derken yine soz verdi bir daha o sekilde konusmayacagina.ardindan yine mesajlastik, genelde ben mesaj attim..eminim ki neden hala gorusuyorsun diyorsunuz, cunku o ne yaptiginin farkina varmali, onun kotu biri olduguna inanmiyorum, ama bi yanim cok huzursuz bi insanin kotu olmasi icin daha ne yapmasi gerekir ki? ama ben aydinin beceriksizliginden,korkakligindan boyle bisi yaptigini dusunuyorum.belki de hala kendimi kandiriyorum( en azindan ii birer arkadas olmak istiyorum, bana karsi bi ilgisi yoksa napabilirim ki..ama o benim icin hep ozeldi ve sadece onu sevdim ben: (
    babam,is,aydin derken ben bu sartlarda sifir destekle yasayamayacagimdan psikiyatriate gidip,ilac almak istedim. 5.gunum ve uykusuzluk mu yapio bilemiyorum,uyuyamadim, ve asiri huzursuzum..kendimi oldurme dusuncesi bile gecti aklimdan..10gun sonra etkisini gosterir dedi doktor da ben su haftayi nasil gecircem bilemiyorum: (
    konuscak kimsem de yok buraya yazip icimi dokmek istedim: (

sebo babana çok üzüldüm gerçekten büyük geçmiş olsun ama senin durumundaki bir insan ne bilim yinede ayaklarının üstünde durabiliyor bunu başarıyosun gelelim erkek arkadaşına pek olumlu konuşmayacağım ama seni anladığını sanmıyorum bu kadar sıkıntınların üstüne bu şekil rahat bir tavırla sana bunları söylüyorsa ondan uzak dur derim nedeni bariz bir şekilde belli ediyor yinede farklı ortamları dene derim sadece kendini ona kitleme rahatlızlığın giderek artar takıntı haline gelir ki bu hiç hoş bişi değil

Yorum

Yeni arkadaşlıklar edinmen lazım...

Bana kalırsa, o adamdan da ufaktan uzak durmaya çalış.

Yorum

psikolojik destek alman iyi olur hayatına başlamak için kendine zaman ver bu zamanda hiç bir şey yapma derim ne bir iş nede sevgili nedeni hayatın başdan sona değişti şimdi bu ayak uydurmaya çalışıyosun bu yüzden kendine zaman ver toparlanmak için aydındanda uzak dur derim tek derdi seninle birlikte olmak inan eğer şimdi vazgeçmezsen seni ilerde çok üzer bence biraz bekle kendine toparlanman için zaman tanı derim
        Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
        sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Aydin'dan uzak durmam bu yaptiklarindan sonra asikar ama yapamiyorum: ( kendimi suan bi tek ona yakin hissediyorum..arkadas edinmem lazim ama hangi yeni arkadas boyle kotu bi zamanda dost olabilir ki cok eskiler bile olamazken: ( amerikadaki arkadaslarimi cok ozluyorum: ( cok bunaliyorum burda...Aldigim ilac beni asiri huzursuz etti ve daha bi haftasi var yan etkilerinin gecmesine...suan en cok brinin omuzunda aglamaya ihtiyacim var: ( ama kimse ok, kimseye bu kadar kotu oldugumu da soleyemiyorum: ( insanlar cok kotuler: (

Yorum

zaten kötü zamanda seni kolluyacak insana kucak açmalısın aydın gibi nevfsine düşkün biri bunu haketmiyor ve içine atarsan üzültülerini dahada kötü olursun patlama noktası bu olsa gerek olmadı kendinle konuş ben hep öyle yapıyorum birini bulamazsam sesli kitap okuyorum oda olmadı dua et allah c.c herşeye kadirdir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sebo_ View Post
              Aydin'dan uzak durmam bu yaptiklarindan sonra asikar ama yapamiyorum: ( kendimi suan bi tek ona yakin hissediyorum..arkadas edinmem lazim ama hangi yeni arkadas boyle kotu bi zamanda dost olabilir ki cok eskiler bile olamazken: ( amerikadaki arkadaslarimi cok ozluyorum: ( cok bunaliyorum burda...Aldigim ilac beni asiri huzursuz etti ve daha bi haftasi var yan etkilerinin gecmesine...suan en cok brinin omuzunda aglamaya ihtiyacim var: ( ama kimse ok, kimseye bu kadar kotu oldugumu da soleyemiyorum: ( insanlar cok kotuler: (
              eğer aydına gidersen seni cinsel açıdan seninle olmak istiyo eğer şimdi onla görüşmeye devam ederen bu dahada ileri gider ve seninle yalnızca cinsellik için ilgilenen biri seni daha kötü yapıcak emin ol eğer anlattığn gibi biriyse seni bir daha ne arar ne sorar sende kendini kullanılmış hissedersin buda seni daha kötü yapar şimdi bunu düşün bu yazdıklarım olursa o zaman mı daha kötü olursun yoksa aydın olmadanmı daha mutsuz olursun şuan etrafında tek aydın olduğundan tek sığınak gibi geliyo ama dikkat et bir yardım eli ararken o el seni daha kötü derine çekmesin
              Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
              sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

İşleniyor...
              X