Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Haftalar sonra ilk yazım: Hiçbir şey için "geç" değildir... Asla!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: Zeth View Post
    Ayni sekilde dusunuyorum am farkli nedenden: Birsey kafana takiliyorsa yapilabilecek en iyi, kafana takilani yapmak/cozmek, cozemiyorsan da hic olmazsa arkana yaslanip "ben elimden geleni yaptim ne yapalim olmadi" demektir. Cozmek icin caba harcamadigin sorunlar (kucuk bile olsa) seni surekli "beynindeki kiymik" misali rahatsiz eder.
    Zeth, üyelik tarihin bayağı olmuş.. Ama çok katılmıyorsun herhalde? Bu şekil güzel yorumlarının devamını bekleriz))
    Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: POZİTİF View Post
      Zeth, üyelik tarihin bayağı olmuş.. Ama çok katılmıyorsun herhalde? Bu şekil güzel yorumlarının devamını bekleriz))
      Zeth ??....
      Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

Zeth ??....
        Hehe o uyelik tarihi su anki forum yazilimina uyelik tarihimiz. Su anki sanirim VBulletin yazilimi. Bundan once UBB yazilimi forum vardi esas sitenin en eski uyelikleri orda kaldi. Benim oradaki uyeligim daha eskidir )

Arkadaslarim zaman icinde bir bir yok oldular. Yerlerine yeni uyeler geldi ama ben de cogunu hic tanimiyorum. Pek aktif degilim o yuzden. Yaslanmak boyle bisey olsa gerek )
        Olduğumuz her şey düşüncelerimizin sonucudur
        -Buda-

Yorum

Hehe o uyelik tarihi su anki forum yazilimina uyelik tarihimiz. Su anki sanirim VBulletin yazilimi. Bundan once UBB yazilimi forum vardi esas sitenin en eski uyelikleri orda kaldi. Benim oradaki uyeligim daha eskidir )

Arkadaslarim zaman icinde bir bir yok oldular. Yerlerine yeni uyeler geldi ama ben de cogunu hic tanimiyorum. Pek aktif degilim o yuzden. Yaslanmak boyle bisey olsa gerek )
          Yok ya, çok yaşlı görünmüyorsun))
          Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

Yok ya, çok yaşlı görünmüyorsun))
            hatta, genç bile sayılırsın))
            Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

) Yasliyim demedimki zaten. Yaslanmanin nasil birsey oldugunu tahmin etmeye calistim. O da zaten genc oldugumu gosterir.

Yine de iltifatin icin tesekkur ederim pozitif )
              Olduğumuz her şey düşüncelerimizin sonucudur
              -Buda-

Yorum

) Yasliyim demedimki zaten. Yaslanmanin nasil birsey oldugunu tahmin etmeye calistim. O da zaten genc oldugumu gosterir.

Yine de iltifatin icin tesekkur ederim pozitif )
                )) bazen böyle yanlış anlaşılmalar oluyor...
                Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

evet, belli oluyor pek aktif olmadığın) 4,5 yılda 241 mesaj))
                  Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

İşleniyor...
                  X