Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ARKADAŞLAR HEPİMİZ BU GÜN YAPTIĞIMIZ YANLIŞLARIMIZI YAZALIM.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ARKADAŞLAR HEPİMİZ BU GÜN YAPTIĞIMIZ YANLIŞLARIMIZI YAZALIM.

Merhaba arkadaşlar. Kendimle ilgili son aldığım ve uyguladığım kararımı sizinde uygulamanızı istiyorum çok işe yarıyor. Bir deftere akşamları o gün yaptığım yanlışları hatalı davranışlarımı yazıyorum. Yazmadaki amacım daha fazla düşünmememi sağlıyor. Yani kendime vakit ayırmış oluyorum ve yanlışların düzelmesinde etkili oluyor. Yazdığım yanlışları bir daha tekrarlamıyorum. Lütfen bunu buraya yazmasanız bile evde deneyin.
    0
    a:3:{i:201;a:5:{s:12:"polloptionid";i:201;s:6:"nodeid";s:6:"521987";s:5:"title";s:4:"evet";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:202;a:5:{s:12:"polloptionid";i:202;s:6:"nodeid";s:6:"521987";s:5:"title";s:5:"Hayır";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:203;a:5:{s:12:"polloptionid";i:203;s:6:"nodeid";s:6:"521987";s:5:"title";s:14:"ne alakası var";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0

Yine kalkar kalkmaz, kahve ve sigara içtim.

Tanıdığım, tanımadığım insanların hakkımdaki yorumlarının beni etkilemesine izin verdim.

İçimde öfke birikmesine izin vermek istemiyorum. (Bu yanlış olan değil elbette)

Yorum

_carpe_diem oncelıkle meraba..Ben bunu çok yapıyorum... sadece kendı yanlışlarımı degil sevdiklerımın bana karşı yaptıgı yanlışları da yazarım... Bence de kendini düzeltmen için yaptıkların üzerinde düşünmen için çok iyi bir yol....Uzun zamandır yapmıyodum İYİKİ HATIRLATTIN Mesela bugü. yaptıgın yanlışlardan birkaçı; eski erkek arkadaşımı aradım Ders çalışmam gerekirken bilgisayar başından kalkmadım SEVVGİLER SEVGİYLE KALIN....

Yorum

Ben bu gün henüz daha yalnış yapmadım sanırım... :roll: yaptığım brşey yok ki yalnışım olsun...

Yorum

Şu ana kadar yanlış yok bugünlük ancak ilerleyen saatlerde ne olacak bende bilmiyorum.Hele gün sona ersin o zaman düşünürüz inşaallah.İyi fikir tebrikler.

Yorum

MERHABA ,

BEN BUGÜN İŞYERİMDE KASA RAPORUNU YANLIŞ HAZIRLAMIŞIM AZAR İŞİTTİM( BU YANLIŞ OLMAMASI GEREKN BİRŞEYDİ.İŞİMDE ÇOK PRENSİPLİYİMDİR AMA OLDUU İŞTE.

Yorum

Takma füsun,olur böyle dalgınlıklar...

Yorum

en büyük yanlışı bugün birini deliler gibi severek yaptım ama mutluyum çünkü aşığım

Yorum

Heyy, Aşık olmanın neresi yanlış? Mutlu olmana sevindim...

Yorum

hımm.. ben galiba bugün hiç yanlış bir şey yapmadım ya da farkında değilim..
                    :? :? :?

Yorum

Evet bende yanlış bişe yapmadım. Hatta son günlerde herşey muhteşem. Allah tamamına erdirsin. AMİN :P :P
                      Hayata Pencereden Bakamazsın.

Yorum

..

Ben ilk yanlışımı yaptım ve bir arkadaşıma kötü davrandım. Bunu yapmam normalde ama bu aralar çok stres altındayım. Ama bu mazeret değil.

Yorum

merhaba _carpe_diem

ben bipolar bir arkadaşınız olarak bende sizlerle birlikte olmaktan mutluyum.

benim bugünkü yanlışım işyerinde telefonda bir arkadaşa biraz sert tepki gösterdim. pişmanım. 8)

Yorum

...

gosgofil benim yaptığımda aynen buydu. pişmanım.

Yorum

Ben bugün ablama yazdığım mesajı yanlışlıkla sevgilime yolladım. :? Birazdan arar izah ederim :roll:

Yorum

İşleniyor...
                              X