Duyuru

Collapse
No announcement yet.

idrar kaçırma psikolojimi bozdu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• idrar kaçırma psikolojimi bozdu

merhaba ben ilk başta sistit oldum sonra ilaç içtim cipro geçti ve denize gittik o sırada idrarımı kaçırmaya başladığımı farkettim böyle 5 6 damla idrarım kaçıyor ani hareket yapınca falan kaçıyor daha önce hayatımda hiç idrar kaçırma gibi bi sorun yaşamadım daha yeni oldu bu bakireyim çaresi var mı ? psikolojim bozuldu ne yapmam gerekir?bu hastalığa muzdarip olanlar nasıl geçirdi

Orjinal yazı sahibi: kardelen12 View Post
    merhaba ben ilk başta sistit oldum sonra ilaç içtim cipro geçti ve denize gittik o sırada idrarımı kaçırmaya başladığımı farkettim böyle 5 6 damla idrarım kaçıyor ani hareket yapınca falan kaçıyor daha önce hayatımda hiç idrar kaçırma gibi bi sorun yaşamadım daha yeni oldu bu bakireyim çaresi var mı ? psikolojim bozuldu ne yapmam gerekir?bu hastalığa muzdarip olanlar nasıl geçirdi
    Abartmıyorum tam 17 yaşıma kadar gece altını ıslatma hastalığı yaşadım. Çok zor bir imtihandı gerçekten. Lakin sonra kendi kendine geçti.

Google amcamdan araştır; kesinlikle tedavisi vardır. Bak kesinlikle.

Yorum

benim gündüz oluyor gece olmuyor
      Orjinal yazı sahibi: İNSANİ View Post
      Abartmıyorum tam 17 yaşıma kadar gece altını ıslatma hastalığı yaşadım. Çok zor bir imtihandı gerçekten. Lakin sonra kendi kendine geçti.

Google amcamdan araştır; kesinlikle tedavisi vardır. Bak kesinlikle.

Yorum

daha önce hayatımda hiç idrar kaçırma gibi bi sorun yaşamadım daha yeni oldu bu bakireyim çaresi var mı ?
        İki olay arasındakiş bağlantıyı çözmeye uğraşıyorum....
        Last edited by viraj; 17-07-2012, 12:36 AM.
        Aynasıdır insan insanın. . !

Yorum

ee ne bu şimdi
          Orjinal yazı sahibi: saf_ak View Post
          İki olay arasındakiş bağlantıyı çözmeye uğraşıyorum....
          Last edited by viraj; 17-07-2012, 12:37 AM.

Yorum

ee ne bu şimdi
            Aslında ne olduğu bence çok açık da; istersen mesajımı okurken ctrl+A yap daha da açık görürsün kardeşim.
            Not: Ctrl tuşuna basılı tutarken A harfine basarak yazıları seçmiş oluyoruz.
            Aynasıdır insan insanın. . !

Yorum

Vucudunuzu eğitin doktorluk bir durum değil bence belirli saatler koyun kendinize misal 2 saat arayla 1 saat arayla durumunuzu kendınız daha ıyı bılırsınız veya 4 saat arayla tuvaletınız olmasa dahi WC gidin bu şekilde 10 gun kadar tekrarlayın zamanla bu zaman zarfını açın misal 1 haftada 1 gunde 3 saat aralıklarla gttıseynız 2. hafta bunu gunde 3 saatten 4 saate çıkarın zamanla vucut buna alışacakdır ve tekrarlanmaz

Yorum

yok ya damla damla kaçıyor canım sıkkın
                Orjinal yazı sahibi: Yanlız38 View Post
                Vucudunuzu eğitin doktorluk bir durum değil bence belirli saatler koyun kendinize misal 2 saat arayla 1 saat arayla durumunuzu kendınız daha ıyı bılırsınız veya 4 saat arayla tuvaletınız olmasa dahi WC gidin bu şekilde 10 gun kadar tekrarlayın zamanla bu zaman zarfını açın misal 1 haftada 1 gunde 3 saat aralıklarla gttıseynız 2. hafta bunu gunde 3 saatten 4 saate çıkarın zamanla vucut buna alışacakdır ve tekrarlanmaz

Yorum

doktora gittin mi? eğer doktor stress derse o zaman burada konuşup yorum yapabiliriz.. eğer üşütme iltihap vb sıkıntı yoksa sonuçta onu tutanda bir kas ve bu kasın kontrolunude beyin yapmakta. mide yanmasındaki bağırsak reflülerindeki problem neyse buda benzeri sorun olabilir.
                  Sahte kalabalıkların olacağına, kaliteli bir yalnızlığın olsun..

Yorum

yok ya damla damla kaçıyor canım sıkkın
                    denemek hiçbir zaman zarar getirmez

Yorum

bilmiyorum neden oluyor şayet psikolojik olsa gece de olurdu ama gece hiç idrar kaçırması olmuyor
                      Orjinal yazı sahibi: phatalogyst View Post
                      doktora gittin mi? eğer doktor stress derse o zaman burada konuşup yorum yapabiliriz.. eğer üşütme iltihap vb sıkıntı yoksa sonuçta onu tutanda bir kas ve bu kasın kontrolunude beyin yapmakta. mide yanmasındaki bağırsak reflülerindeki problem neyse buda benzeri sorun olabilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Yanlız38 View Post
                        zaten çok tuvalete giderim normalde de

Yorum

Yatmadan önce 1 saat kadar su içme ve altına bez bağla.

Yorum

gece olmuyor
                            Orjinal yazı sahibi: Disactive View Post
                            Yatmadan önce 1 saat kadar su içme ve altına bez bağla.

Yorum

zaten çok tuvalete giderim normalde de
                              valla bunu saglıkdergısının bırınde okumusdum bır cok kişide uygulanmış denenmiş %78 flan gibi bir azalma olmus genede denemekde yarar var herkez fazla
                              gıder ama bu farklı bır durum benım yazdıgım yanı bunu şöyle düşün hergun sabah 1 sene boyunca atıyorum sabah 6 da kalk saat kur bır sure sonra
                              saatte kurmasan o saatte kalkarsın buda o mantıkda ve etkili olacagını düşünüyorum genede sana cok zarar verıyorsa bu durum doktora gıdebılırsın .

Yorum

İşleniyor...
                              X