Duyuru

Collapse
No announcement yet.

git...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• git...

sizin için çok değerli ama size zarar veren birine git diyebildiniz mi, diyebilir misiniz ?
    Kendin ol yeter.

artık çok çekilmez bir durum söz konusu ise ne olursa olsun git derdim hatta s... git derdim o daha verimli olur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cemetery View Post
      artık çok çekilmez bir durum söz konusu ise ne olursa olsun git derdim hatta s... git derdim o daha verimli olur
      Ben seni hep dinliyorum yine dinlerim git demem gereken biri olduğunda o verimli olanı söyleyeceğim
      Kendin ol yeter.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iremea View Post
        Ben seni hep dinliyorum yine dinlerim git demem gereken biri olduğunda o verimli olanı söyleyeceğim
        iremcim ben sadece vesile olurum kararlarını kendin vereceksin yoksa, sonra bana küfür edersin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cemetery View Post
          iremcim ben sadece vesile olurum kararlarını kendin vereceksin yoksa, sonra bana küfür edersin
          Yoook küfür etmem sana sen vesile ol iyi oluyor
          Kendin ol yeter.

Yorum

esgiden vardı bana zarar verdiğini anlayınca ona git demedim kendim çekip gittim aksi halde bende zarar vermeye başlıcaktım
            Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
            sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iremea View Post
              sizin için çok değerli ama size zarar veren birine git diyebildiniz mi, diyebilir misiniz ?
              değer verdiğim kişi bana zarar veriyorsa, bana değer vermiyordur, yada manik tir ... o'na karşı düşüncelerimi duygularımı yeniden gözden geçiririm zararın neresinden dönersem o kârdır anlayışıyla olayı bitirirdim...

KuzuZade
              Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
              BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
              Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

İşleniyor...
              X