Duyuru

Collapse
No announcement yet.

dışarda yaşadığım sorun-lar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• dışarda yaşadığım sorun-lar

benim kafam bazen birşeyleri sanki yarım yamalak alıyo.
    dikkat dağınıklığımı konstrasyon eksikliğimi başka şeyler mi bilmiyorum.
    birşeyler var sonuçda, ama ne çok ciddi ne de önemsenmeyecek derecede
    bugün oyuncululuk yaptığım ajansdan paramı almaya gittim 1-2 dizinin tarihini yanlış atmıştım defterime bu yüzden problem oldu. hani kayıtta sıkıntı yok ama tarihler yanlış olduğu için paramı eksik aldım 30 lira. yalnız muhasebedeki bayanın konuşmalarını tam algılayamıyorum o o an anlatıyo ama birazda hızlı konuşuyo normal dizi tarihi ile benim kayıt ettiğim tarih farklı ama öyle bi anlatıyo ki 'dur ben anlamadım, hangi tarih, nasıl, nasıl olmuş'' diyesim geliyo fakat demiyorum o dewam ediyo tabi.

aklımda kalan sözleri ''ekim kasım falan''o tarihte çekim yok'' neyse o an bunu yaşadığım için çok büyük sıkıntı yaşıyorum. biz bunu halletmeye kalksak 2-3 saatimizi bulur dedi. hani bende diyemiyorum benim attığım tarih yanlış olsa bile ben zaten kaydettim ve bunu oynadım siz paramı verin siz geriden halledin. ben sizin nasıl kaydedip nasıl düzelttiğinizi aradan nerdeyse geçmiş 8 ay falan. o kadar dizi. aman şunu şurda oynadım. bi tarih yazılı benim defterde ama gerçekte oynadığım dizinin tarihi değilse ben nasıl çözim. o habire bana anlatıyo karman çorman benim kafada biraz sorunlu anlasada yarım yamalak onuda unutuyorum. yani eve geldim babam dedi ne olmuş: dedim yanlış kaydetmişim tarihi ilerki bi tarihemi ne atmışım galiba birşeyler söyledi ben anlamadım dedim fazla. babamda aman boşwer alırsın almasadan önemli değil.
    ben paramı alırım orda sıkıntı yokda böyle şeyler yaşıyorum canım fena sıkılıyor.
    o bana yanlışı hatayı ayrıntılarıyla anlatıyo sanki benim kafam almıyo. bazen bu durumdan ötürü sorana bile ben yanlış söylüyorum
    dinledim dinledim birşeyler dedim paramı aldım çıktım eksikte olsa, ama eve gelene kadar kafama takıldı. bu nasıl birşey hastalık mı nedir bilmiyorum bu yüzden atacam kendimi camdan aşağı valla.
    o an kişinin karşısındayken sanki aklım başımda yokmuş gibi oluyorum
    ya bu böyle olursa diyorum yarın ben iş hayatındada sorunlar yaşarım benden kaynaklı falan iyice moralmen çöküyorum
    bu sitede artık pek görünmeyecem. bazı arkadaşlarım için sadece gircem. benimle ilgili bi düşüncesi ve iletmek istediği olan özelden yazsın.

diizide oynuyomuş bak bak palavralara bak

Yorum

iki dizide oynadınız diye oyuncu mu oldunuz !!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kardelen12 View Post
        diizide oynuyomuş bak bak palavralara bak
        valla ama figüran ve çıktımda zaten galiba çünkü aramıyolar artık. anladım ki bize göre değil.
        bu sitede artık pek görünmeyecem. bazı arkadaşlarım için sadece gircem. benimle ilgili bi düşüncesi ve iletmek istediği olan özelden yazsın.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hira_01 View Post
          iki dizide oynadınız diye oyuncu mu oldunuz !!
          iki dizide değil 3 dizide oynadım fgr olarak ama oyuncu olamadım. sen git 4-5 dizide ve başrol oynada sonra gel bana burda cümle kur kardeş. okeyyyy.
          yaptığın bişi yok. dizide oynadım diyince hemen oyuncu mu oldunuz falan. sen daha ajansın kapısından geçemişsindir zannederim
          bunu hangi düşünceye dayanarak yazıyon. yaşın kçk galiba

ben derdim oyunculuk değil sorunlarım ben ne yazıyorum bu ne yazıyor arkadaş ya.
          Last edited by Metin06; 03-08-2012, 07:20 PM.

Yorum

İşleniyor...
          X