Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yemek sırasında uykunun gelmesi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yemek sırasında uykunun gelmesi?

evet benim bir problemim de bu. ne zaman yemek yemeye başlasam acayip uyku bastırıyor, bunu ciddi bir biçimde hissediyorum. gözlerim kapanıyor, kendimi uyuyacakmışım gibi hissediyorum. başım dönüyor bir de. sakın rehavet çöküyor demeyin rehavet çökmesi gibi bir şey değil çünkü, bayılacakmışım gibi hissetmek ve yemeğe başladığım ilk 5 dakika içinde gerçekleşiyor bu. birlikte yemek yediğim insanın konuştuklarına odaklanmakta zorlanıyorum falan... sizce nedir bu? nöroloğa görünmeli miyim?
    Merdivenlerden çıkarken / Orada olmayan bir adama rastladım / Bugün de yoktu orada! / Keşke, keşke hiç gelmese!

Orjinal yazı sahibi: grabesmond View Post
    nöroloğa görünmeli miyim?
    Nörologla alıp veremediğin ne var..? Rahat bırak adamı...
    Aynasıdır insan insanın. . !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: saf_ak View Post
      Nörologla alıp veremediğin ne var..? Rahat bırak adamı...
      e bu sorunu kime danışacağım? nörolojiyle ilgili olduğunu düşündüm. psikiyatristle mi görüşeyim yani?
      Merdivenlerden çıkarken / Orada olmayan bir adama rastladım / Bugün de yoktu orada! / Keşke, keşke hiç gelmese!

Yorum

e bu sorunu kime danışacağım? nörolojiyle ilgili olduğunu düşündüm. psikiyatristle mi görüşeyim yani?
        Yeni terapileri uygulayabilen bir psikologa git. Fakat resmi yoldan gitmek istersen; önce psikiyatriye gitmen ve onun seni psikologa yönlendirmesi gerekir; o da lüzum görürse.. Çünki çoğunlukla ilaç yazar ve gönderirler. Diyelim ki bunun ilaçla ilgili olmadığını düşündü ve sana kıyak yaptı ve psikoloğa yönlendirdi. Eğer yönlendirdiği psikolog klasik yöntemlerden başka şey bilmiyorsa (ki devlet hastanelerindekilerin hemen hepsi öyledir)- birkaç nasihatla evine gönderir.
        Aynasıdır insan insanın. . !

Yorum

evet benim bir problemim de bu. ne zaman yemek yemeye başlasam acayip uyku bastırıyor, bunu ciddi bir biçimde hissediyorum. gözlerim kapanıyor, kendimi uyuyacakmışım gibi hissediyorum. başım dönüyor bir de. sakın rehavet çöküyor demeyin rehavet çökmesi gibi bir şey değil çünkü, bayılacakmışım gibi hissetmek ve yemeğe başladığım ilk 5 dakika içinde gerçekleşiyor bu. birlikte yemek yediğim insanın konuştuklarına odaklanmakta zorlanıyorum falan... sizce nedir bu? nöroloğa görünmeli miyim?

selamlar.. kolestrol yağ ölçümü ve açlık tokluk şeker ölçümleri yaptırdınız mı?
          Sahte kalabalıkların olacağına, kaliteli bir yalnızlığın olsun..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: phatalogyst View Post
            selamlar.. kolestrol yağ ölçümü ve açlık tokluk şeker ölçümleri yaptırdınız mı?
            yapmadım evet önce bunları yaptırayım ben. sonra da tavsiyelerinize göre bir yol bulurum artık.

Yorum

Bendede ymk beklerken olabiliyo benzer bi durumsdas
              3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

bende yedikden sonra olur ama daha çok uykum arabada yolculuk yaparken gelir
                Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
                sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

benimde bu sorunu yaşayan bir arkadaşım var, yemekten sonra uykusu geliyor ama önceden böyle bir problemi yoktu, ramazan ayından olacak, orucunu açtıktan sonra hemen uyuyor....sende oruç tutuyor musun?? belki bu sorun bundandır....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Alexis Sánchez View Post
                    benimde bu sorunu yaşayan bir arkadaşım var, yemekten sonra uykusu geliyor ama önceden böyle bir problemi yoktu, ramazan ayından olacak, orucunu açtıktan sonra hemen uyuyor....sende oruç tutuyor musun?? belki bu sorun bundandır....
                    oruçla alakası yok, oruç öncesinde de olan bir şeydi bu. anlamadım...

Yorum

Benimde yemekten sonra uykum geliyor .

Yorum

Kan değerlerinizle alakalı bir durum olabilir, açlık tokluk kan şekerinizi ölçtürebilirsiniz, nörolojiden önce bir dahiliye görünün derim geçmiş olsun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: govinda View Post
                          Kan değerlerinizle alakalı bir durum olabilir, açlık tokluk kan şekerinizi ölçtürebilirsiniz, nörolojiden önce bir dahiliye görünün derim geçmiş olsun.
                          Bu sorunu yıllardır çekiyorum.Birşeylerin yolunda gitmediği kesin.Teşekkürler.

Yorum

Spoar yaptığım zamanlar öyle şeyler olmuyordu. Yemek'te veya yemekten sonra, sporu bıraktım. Tekrar başladı yemekten sonra uyku bastırıyor. Spora başlayacağım ramazandan sonra inşallah.

Yorum

İşleniyor...
                            X