Duyuru

Collapse
No announcement yet.

saat 01:00'da toplu olumlu düşünme zirvesi.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• saat 01:00'da toplu olumlu düşünme zirvesi.

arkadaşlar sitemizde hep negatif enerji var.hiç birimiz olumlu düşünmüyoruz bizim gibi psikolojik hastalığa sahip insanların olumlu düşünmeye ihtiyacı var. saat 01:00 de toplu olumlu düşünelim diyorum saçma gelebilir ama.

sadece herkesten 3 cümle kurmasını istiyorum.

sabah uyandığımda herşey daha güzel olacak.
    bu hastalık bittiğinde mükemmel bir insan olacağım.
    bende sağlıklı bir yaşam istiyorum artık.

saçma gelebilir ama denemekle birşey kaybetmeyiz.
    Herşey ummadığın kadar güzel olacak.. sabret.

hep derim önce inanacaksın, gerçekten inanıp da başaramayacağın şey olmaz diye. ama bazı arkadaşlar ısrarla, olumsuz düşünüyor
    Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

Çok iyi bir üniversiteden mezun olacağım
      İyi bir iş ve çevreye sahip olacağım
      Sabaha karşı arabamla şehri turlayacağım(İstanbul ya da İzmir) belki eşlik eden bir kız olur
      İnşallah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: defne View Post
        hep derim önce inanacaksın, gerçekten inanıp da başaramayacağın şey olmaz diye. ama bazı arkadaşlar ısrarla, olumsuz düşünüyor
        katılıyorum sana :RpS_thumbup:

Yorum

çok iyi arkadaşlar herkes istediği 3 cümleyi kursun

Yorum

bende çok yakın zamanda gelecek adına beni çok mutlu edecek bir olay yaşayacağım. içimde acayip bi umut var her şey güzel olacak ..
            Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

yeni ve güzel bir işe gireceğim..
              emekliliğimde Bodrum dan bir ev alacağım
              hayatımın aşkını bulacağım
              :10:

Yorum

evet herşey güzel olacak yoksa olmaz yani mecburuz herşeyi güzel yapmaya.

Yorum

iradem üzerinde daha doğal hakimiyetler kurmak istiyorum, güzel insanlarla karşılaşmak istiyorum bide her günümün yarını güzel olsun....
                  Sahte kalabalıkların olacağına, kaliteli bir yalnızlığın olsun..

Yorum

bu sınavı atlacagım,
                    bu sıkıntılarda bitecek
                    güzel bir hayat benim olacak..

Yorum

Eskiden bir söz işitmiştim . Tam doğru yazacak mıyım emin değilim
                      hayat size şans tanımaz o şansı kendin yaratmalısın
                      buna benzer bir şeydi

Yorum

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ......................

Benim bugün söyleyebileceğim tek olumlu cümle budur........!!!!!!!!!!!!

Yorum

Polyanna sayfası aman uzak dur
                          Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Yorum

yaz okulu da mükemmel gidiyor.. f le kaldığım üç dersin üçünden de A ile geçip efsane olmayı düşünüyorum :P

annemle 1.5 aydır konuşmuyordum. bugün onu da aradım. barıştık.

hayat güzel, aç değiliz açıkta değiliz, Allaha şükür elimiz ayağımız tutuyor, daha ne isteyeyim ya

Yorum

Orjinal yazı sahibi: defne View Post
                              yaz okulu da mükemmel gidiyor.. f le kaldığım üç dersin üçünden de A ile geçip efsane olmayı düşünüyorum :P

annemle 1.5 aydır konuşmuyordum. bugün onu da aradım. barıştık.

hayat güzel, aç değiliz açıkta değiliz, Allaha şükür elimiz ayağımız tutuyor, daha ne isteyeyim ya
                              A ile geçeceksin Zor ama imkansız değil başarılar

Yorum

İşleniyor...
                              X