Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Acaba

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

zuhahahha komik bi özgüven di mi eskiden çok eziktim, hiçbir şeye cevap veremezdim. çünkü kimseyi kırmaya alışkın değildim. sonra bazı insanların bunu hak etmediğini öğrendim hayattan. artık hak edene şaaaak, yapıştırıyorum cevabı
    forumdan bu sefer cidden ayrıldı special thanks to lacyromasa :P dreamer, sana yollayacağım şey de güme gitti kusura bakma. hade baybay

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ofpuf View Post
      zuhahahha komik bi özgüven di mi eskiden çok eziktim, hiçbir şeye cevap veremezdim. çünkü kimseyi kırmaya alışkın değildim. sonra bazı insanların bunu hak etmediğini öğrendim hayattan. artık hak edene şaaaak, yapıştırıyorum cevabı
      neden komik olsun: )

o da bi yetenek bana göre
      "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

evet ama dile getirince komik oldu, işitmesi komik biraz
        forumdan bu sefer cidden ayrıldı special thanks to lacyromasa :P dreamer, sana yollayacağım şey de güme gitti kusura bakma. hade baybay

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ofpuf View Post
          evet ama dile getirince komik oldu, işitmesi komik biraz
          artı yönlerini dile getirmiş oldun işte : D
          "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

hehehe evet

Yorum

İşleniyor...
            X