Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ilaç kullanımı bağımlılıklara etki eder mi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ilaç kullanımı bağımlılıklara etki eder mi

okb tedavisi görüyorum rexapin lustral ve xetanor kullanıyorum rexapine başladığımdan beri içtiğim sigaradan tat almıyorum içmesem aramıyorum bile sigarayı ve bu beni sıkıntıya sokuyor. acaba ilaçtan dolayı mı oluyor bu başka bi sebebi mi var ? yardım ederseniz çok sevinirim sevgili forumdaşlar

arkadaşlar vereceğiniz cevaplar benim için çok değerli ...

Yorum

E içme işte, ne güzel. Rahatsız eden nedir anlamadım?
      forumdan bu sefer cidden ayrıldı special thanks to lacyromasa :P dreamer, sana yollayacağım şey de güme gitti kusura bakma. hade baybay

Yorum

tedavi sırasında gündelik ihtiyaçlarını karşılayacaksın sigara içemiyorsan. nikotin bandı almalısın nikotine çok ihtiyacın varsa , sigaradan dolayı tedavini durdurma zamanla atlacaksındır o zaman sigaranın tadını daha da alacaksın.
        Herşey ummadığın kadar güzel olacak.. sabret.

Yorum

sigarayı aramıyorum diyor. aramadığı halde içmek istiyor. resmen bağımlı kalmak istiyor sigaraya. ilginç
          forumdan bu sefer cidden ayrıldı special thanks to lacyromasa :P dreamer, sana yollayacağım şey de güme gitti kusura bakma. hade baybay

Yorum

evet bağımlı kalmak istiyorum çünkü hayattaki tek zevkim sigara içmek.

Yorum

hayatta zevk alınabilecek çok sayıda şey var. zararsız olanlarından birini seç, hazır bu sağlık düşmanı şeyden kurtulma şansın varken

Yorum

İşleniyor...
              X