Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sansar salvo dinleyenler var mı burda :D

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sansar salvo dinleyenler var mı burda :D

çok saçma bi konu oldu ama merak ettim aşırı rapçi değilim ama acaip psikolojik sıkıntılar çeken bir Mc olduğu için bizim gibi adamlara hitap ediyor müziği var mı bilen dinleyen :d
    Herşey ummadığın kadar güzel olacak.. sabret.

zuhahahha sagopa hoşuma gidiyor
    forumdan bu sefer cidden ayrıldı special thanks to lacyromasa :P dreamer, sana yollayacağım şey de güme gitti kusura bakma. hade baybay

Yorum

Sagopa favorimdir,sansarı hiç sevmem...Ama saygı duyuyorum zevkine tabi ki..
      Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Yorum

sagopa pek dinlemem rep ben dinlerim az çok
        Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
        sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

rapozof, şanışer çok dinlerim. sagopayı zaten söylemiyorum bile.. sansar pek dinlemiyorum
          Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

Yazılanların hiç birini dinlemedim desem çok mu cahil olurum
            ''People who don't know me think I'm quiet, people who do wish I was.''

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Lacrymosa. View Post
              yoo olmazsın zevkler ve renkler tartışılmaz rape ilgin yoksa dinlememen normal
              Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

türk rap müziğini artık sevmem, çocuk şeyi bana göre çocukluğumuzda çok dinlerdik, şimdi bakıyorum eski arkadaşlarımdan bir kişi bile kalmamış dinleyen.....çocuk şeyi bunlar.....

Yorum

Cartel ve Karakan mı dinlerdin? Bayılırdım onlara ya, gönül bağım vardır onlarla, başa alır alır dinlerdim yaa çünkü. Beraber büyüdüğün komşu kızına hissedebilceğin türden bi duygu uyandırıyorlar bende
                  forumdan bu sefer cidden ayrıldı special thanks to lacyromasa :P dreamer, sana yollayacağım şey de güme gitti kusura bakma. hade baybay

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Lacrymosa. View Post
                    Sagopa Kajmer - Vasiyet

ile başlayabilirsin mesela bakalım hoşuna gidecek mi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cevizli sucuk
                      sansar salvomu illkkez duydum...
                      ben müzik okuyorum ama ilk kez duyuyorum kim bu muhterem???
                      ........

Yorum

Birisi Türk rap müziği mi dedi ? Türk rap müziği = Sagopa + Ceza...Hala mı? Evet hala Cezayı kişilik artı ideolojik olarak sevmiyorum...Ama bu dinlememi engellemez,arada onu da dinlerim...Sanatçı kişilikten bağımsızdır,sevmiyorum o ayrı mesele...Ama sagopa her yönüyle favorim,kolera da dahil...Bir gün bu çiftle tanışmayı o kadar çok istiyorum ki...
                        Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Yorum

arkadaşlar rap dinlemek çocukluk değildir. ayrıca sagopa ceza fuat biz bunları dinledik herkes dinledi cartel dinledi fakat şimdi rap farklı boyutlarda takip etmek gerekiyor.
                          ayrıca sansar salvo'yu belli bir kesim dinliyor ve geneli üniversite sansardan bir kaç parça paylaşayım o zaman.

18 yaşında sagopa attığı diss le gündeme geldi sansar salvo
                          http://www.youtube.com/watch?v=yJLg_w0iCFs

kafandan attığım bir parçasını daha yayınlayayım böyle parçaları çoktur
                          http://www.youtube.com/watch?v=eduVn...eature=related

sonra sagopaya bi diss daha attı
                          http://www.youtube.com/watch?v=szw_u...eature=related

sonra albüm yaptı
                          http://www.youtube.com/watch?v=XLlBV...eature=related

sagopa ceza filan bunlar overground arkadaşlar ben underground dan örnek verdim.

Yorum

aga bu diss ler ne anlamıyorum aynı şeyi paylaşıyorsunuz aynı müziği yapıyorlar birbirlerini çekemiyorlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cemetery View Post
                              aga bu diss ler ne anlamıyorum aynı şeyi paylaşıyorsunuz aynı müziği yapıyorlar birbirlerini çekemiyorlar
                              diss olmadan olmaz adı üstünde ritmik amerikan polemiği. RAP

Yorum

İşleniyor...
                              X