Duyuru

Collapse
No announcement yet.

biri bunun ne olduğunu söylesin:S

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• biri bunun ne olduğunu söylesin:S

selam..
    şimdi size başıma gelen acayip şeyleri anlatıcam sizde bana psikolojik mi nelojik olduğunu söyleyin lütfen :S
    mesela oturuyorum ya aklıma herhangi birşey geliyo ama ne geldiğini bende bilmiyorum bi kelime geliyo veya herhangi birşey geliyo daha sonra beynim bunun nolduğunu anlamak, hatırlamak için istemdışı bir çaba sarfediyor ve ardından midem bulanıyor kimi zaman istifra ediyorum kimi zaman sadece mide bulantısı ile kalıyor..
    bi ara acayip sık oluyordu hemen hemen hergün falan. şimdi de oluyor ama o kadar sık değil.
    ne bu yaa:S

aaa evet bu banada oluyo hatta bulantım geçince o düşündüğüm şeyi

unutuyorum...ne düşünüyodum ben diyorum...hep kafama takılmıştır ama

şimdi okuyunca hatırladım...

Yorum

Re: biri bunun ne olduğunu söylesin:S

çok mu yoğun çalışmalarınız var? yani zihin öyle yoğun ki;
      artı birşey düşünmeye yer bulamıyor,, bilmem
      yada acaba bugünler de zihninizi yoran, sizi sürekli düşünmeye sevkeden çözümleyemediğiniz probleminiz var mı ?

Yorum

herhangi bir rahatsızlığınız var mı?Eğer böyle bir durum yoksa,psikologla görüşmenizi tavsiye ederim.En sağlıklı bilgiyi uzmanlar size verecektir..
        Olmadığın insan olarak sevilmektense, olduğun insan olarak nefret edilmek iyidir.

Yorum

herşey çok yolunda değil ama oturup kara kara düşündüğüm birşeyde yok. öss öğrencisiyim ama saatlerce çalışan biri, kendini çok sıkan biri de değilim..

Yorum

herhangi bir rahatsızlığım yok bunun dışında. 2-3 senedir bu durum var işte o kadar.

Yorum

bir psikiyatra gitmeni tavsiye etsem..
              Olmadığın insan olarak sevilmektense, olduğun insan olarak nefret edilmek iyidir.

Yorum

aslında neyse peki teşekkür ederim : ))

Yorum

psikiyatr fobisi mi var hayırdır işin şakası,dediğimi dikkate alsan,için rahat eder en azından korkma deli demez sana kimse sana

Yorum

acayip korkmuştum yaa : ))

Yorum

korkma adam kesmiyorlar orda sadece sıkıntını anlatacaksın..biz de geçtik senin geçtiğin yollardan..öss nin ne kadar mide bulandırıcı bir süreç olduğunu bilirim..sakin ol

Yorum

ciddi değildim ama nyse peki tamam :d

Yorum

ergenlik döneminin karmankarışık gelgitleri de olabilir, ama bu bir tarafa da
                          anlıyamadığım 2 - 3 senedir mide bulantılarınız ve bazen akabinde istifra oluyor ve siz neler oluyor bende diye hiç doktora gitmediniz öyle mi ?
                          eğer böyle ise, bugün pazar randevû vermeyebilirler
                          ama yarın ki pazartesi sabahı uyanınca ilk işiniz -sanırım dahiliye uzmanının ilgi alanıdır-,, kendinize baktırmanız için vakit kaybetmeden gün almanız..
                          2 - 3 senedir devam eden şaibeli bulantılar kusmalar,, ihmal lüksünü çoktan aşmışsınız..

Yorum

İşleniyor...
                          X