Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ne yapardınız?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ne yapardınız?

Diyelim ki ailenizle aranız bir türlü düzelmiyor. Psikolojiniz git gide daha da kötüye gidiyor. Ve lisedesiniz.
    Yurtta kalır mıydınız?

Böyle çaresizliğin diplerindeyim. :RpS_razz: Yani kime soracağımı, ne yapacağımı bilmiyorum. :7:
    Bakış açısı önemlidir.

Bu aralar havadanmıdır sudanmıdır herkesde sorun var nerdese,bende annemlerle iki ere tartıştım bugün .. yurtta kaldım ben ama ev kdr rahat omaz bence..
    3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: shondes View Post
      Bu aralar havadanmıdır sudanmıdır herkesde sorun var nerdese,bende annemlerle iki ere tartıştım bugün .. yurtta kaldım ben ama ev kdr rahat omaz bence..
      Benim bu aralarım büyüdüğümden beri var. Malesef. :18:
      Evde huzur yok, rahatlık var. Yurtta her ikisi de yok sanırım
      Bakış açısı önemlidir.

Yorum

Üni yurdumu , lise yurdumu ikisinide biliyorum ona göre söyliyim

Yorum

Üni yurdumu , lise yurdumu ikisinide biliyorum ona göre söyliyim
          Lise, ama okul yurdu değil.
          Bakış açısı önemlidir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Birazdahakoyusiyah View Post
            Lise, ama okul yurdu değil.
            Lise yatılı değil yani ozmn boşver kalma

Yorum

Lise yatılı değil yani ozmn boşver kalma
              Yakın bir lisenin yurduna sevk ediyor okul. Ancak devlet yurtlarındaki sıkılığa gelebilceğimi hiç sanmıyorum. Pansiyon falan yani. Var bir tane öyle bir yurt. Bizim okuldan gidenlerde var. Alışmakta zorluk çekmem sanırım. Öyle olur. Belkide.
              Bakış açısı önemlidir.

Yorum

Yakın bir lisenin yurduna sevk ediyor okul. Ancak devlet yurtlarındaki sıkılığa gelebilceğimi hiç sanmıyorum. Pansiyon falan yani. Var bir tane öyle bir yurt. Bizim okuldan gidenlerde var. Alışmakta zorluk çekmem sanırım. Öyle olur. Belkide.
                Yurt bana göre değil ama lise1 de 1 sene kalmıştım, çokda vakam, sabıkam olmuştusda aradan 8 yıl geçti, liseden görüştüğüm en samimi arkdaşlarım hala o odandır öylede bir yanı var

Yorum

Yurt bana göre değil ama lise1 de 1 sene kalmıştım, çokda vakam, sabıkam olmuştusda aradan 8 yıl geçti, liseden görüştüğüm en samimi arkdaşlarım hala o odandır öylede bir yanı var
                  Vukuat diyorsun. Himmm.
                  Erkeksin sen değil mi? Yani eğer öyleysen; ondandır. Diyeceğim ama kızlar da az cazgır değil.
                  Neyse ya, aile kavgasından daha kötü olamaz herhalde?
                  Ha bu arada 2 tane ailem var. Biyolojik ve büyüten olmak üzere. Konular derin yani. Bunu da göz önüne alırsak tavsiyen nedir?
                  Bakış açısı önemlidir.

Yorum

Vuuat dediğim gece yurda geç gelme, başka liseden okula kız getirme, kavga vssdaa Belli bir yaştan sonra aileyle anlaşmak zor, herkes sorun yaşıyo tek değilsin, ortamın varsa daha iyi olucağına inanıyosan geç ama ben dediğim gibi rahatıma düşknm ve sıklgan bir yapım vr biraz , şartları bilmiyorum ama biz lisede 6 kişi kalıyoduk fen lisesiydi, bana göre eğildi, ertesi sene skldım eve geçtim ztnsad

Yorum

Vuuat dediğim gece yurda geç gelme, başka liseden okula kız getirme, kavga vssdaa Belli bir yaştan sonra aileyle anlaşmak zor, herkes sorun yaşıyo tek değilsin, ortamın varsa daha iyi olucağına inanıyosan geç ama ben dediğim gibi rahatıma düşknm biraz , şartları bilmiyorum ama biz lisede 6 kişi kalıyoduk fen lisesiydi, bana göre eğildi, ertesi sene hmn eve geçtim ztn
                      Benim o gibi sorunlarım olacağını sanmıyorum. Ancak kavgacı kızlara çatmamam dileği ile Annemgilin izininden çook daha fazla dışarı iznim olacak eğer yurtta kalırsam. Dağıtacak pek mekanım olmayacak. Odam kocaman, toplayana kadar canım çıkıyor. :109: Tek sorun arkadaşlar. Bunu da kalmadan anlayamam sanırım.
                      Belki ben 2. dönemden geçerim. Neyse, teşekkür ederim
                      Bakış açısı önemlidir.

Yorum

Ailenin haksız olduğundan eminsen ve yurt paran varsa çıkabilirsin.
                        Diyelim ki ailenizle aranız bir türlü düzelmiyor. Psikolojiniz git gide daha da kötüye gidiyor. Ve lisedesiniz.
                        Yurtta kalır mıydınız?

Böyle çaresizliğin diplerindeyim. :RpS_razz: Yani kime soracağımı, ne yapacağımı bilmiyorum. :7:

Yorum

İlk zamnlar zor gelebilir belki ama sonradan alışadabilirsin önmli eğil

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
                            Ailenin haksız olduğundan eminsen ve yurt paran varsa çıkabilirsin.
                            Haksızlık ya da haklılık değil konu. Çünkü konuya nereden baktığına bağlı durumumuz. Her ikimizde haksızız. Ve bir o kadar da haklı.
                            Yurt param var, evet. Teşekkür ederim fikrin için
                            Bakış açısı önemlidir.

Yorum

İlk zamnlar zor gelebilir belki ama sonradan alışadabilirsin önmli eğil
                              Alışabilmem umudu ile..
                              Bakış açısı önemlidir.

Yorum

İşleniyor...
                              X