Duyuru

Collapse
No announcement yet.

23 yaşındayım ve yaşlandığımı düşünüyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 23 yaşındayım ve yaşlandığımı düşünüyorum

yıllar geçtikçe daha da yaşlanıcam ve herkesin maskarası olucam
    kurt kocayınca sürünün maskarası olurmuş aynen ben de öyle olcam
    buna taktım

20 yaşındayım...Şu ana kadar bir sürü darbe yedim,yaşayamadım,yaşatmadılar...Ama yılmıyorum ve yılmayacağım da! Çok mücadele ettiler bu adamı yıldırmak için,hepiniz gelin ulan Demelisin sen de...Ben diyorum,hem de gönül rahatlığıyla...Şunu anlaman gerekiyor...Dünya çok büyük ve yaşanaılacak bir sürü hadise ve tanışılacak bir sürü insan var Seni beğenmedi mi,vur tekmeyi düşsün aşağı
    Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Yorum

ben yaşa taktım gittikçe yaşlanıyorum iğrenç bişey artık genç kalamıcam
      Orjinal yazı sahibi: Olric View Post
      20 yaşındayım...Şu ana kadar bir sürü darbe yedim,yaşayamadım,yaşatmadılar...Ama yılmıyorum ve yılmayacağım da! Çok mücadele ettiler bu adamı yıldırmak için,hepiniz gelin ulan Demelisin sen de...Ben diyorum,hem de gönül rahatlığıyla...Şunu anlaman gerekiyor...Dünya çok büyük ve yaşanaılacak bir sürü hadise ve tanışılacak bir sürü insan var Seni beğenmedi mi,vur tekmeyi düşsün aşağı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kardelen12 View Post
        ben yaşa taktım gittikçe yaşlanıyorum iğrenç bişey artık genç kalamıcam

Takıl ve geleceğini de kaybet o halde,kolay gelsin.
        Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Yorum

Hayır, yalnızca ruhunu 53 yaşındaymış gibi görüyorsun.
          Heey, daha bir 6 yıl yaşlılık gibi bir sorunun olmamalı! ^^
          Bakış açısı önemlidir.

Yorum

bende 23 yaşınaydayım daha genciz yaw asd
            3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

30 olda ondan sonra başla..))) 30 'a girerken reddetmiştim d.günü kutlamayı..))
              cennete gidicem çünkü cehennemi burada yaşadım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mia View Post
                30 olda ondan sonra başla..))) 30 'a girerken reddetmiştim d.günü kutlamayı..))
                aynen ben hep 29 kalmak istiyorumm diyorum kendimee

KuzuZade
                Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
                BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
                Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

23 yaşındasın ve yaşlandığını düşünüyorsun... Bu sende takıntı oldu, öyle mi? Takıntı yapacak başka bir şeyin yok demek ki) Ne güzel... Olaya bir de bu yönden bakmalısın... millet ne problemlerle uğraşıyor sen işin gücün yok 23 yaşında yaşlandım diye kederleniyorsun... kardelen, biraz mantıklı ol.. insan 23 yaşında yaşlandığını düşünmemeli... O yaşlarda düşünecek o kadar çok şeyin olmalı ki, bu en sonun en sonunda yer almalı... bunu aşmalısın... Bu çağlarda yapman gereken şeylere odaklan.. bırak yaşlandım-maşlandım üzüntülerini...
                  Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

yaşın daha çok genç ruhsal açıdan zor bir durumda olabilirsin o kadar umutsuz olma bence
                    Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
                    sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

İşleniyor...
                    X