Duyuru

Collapse
No announcement yet.

aşık olduk ama benden kaçıyorrr..yardımmmm

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• aşık olduk ama benden kaçıyorrr..yardımmmm

Bir yemekte karşılaştık.
    Bana hayran hayran baktı.belli ki benden etkilendi.
    Ben farkettim ama iş yemeği olduğu için ciddi ciddi yemeğimi yedim.
    Daha sonraki günlerde ortağıma yakın davranmaya başladı iş cevresinde.
    Anlam veremiyordum ,daha önce ki karşılaşmalarımızda o bize soğuk duruyordu.
    Bize hiç pas vermiyordu.sonraları ofisimize gelmeye başladı,iş icabı.Ama şimdi gelmiyorrrrrrrrrrrrrr.Telefonlarıma o çıkmıyor başkası çıkıyor falan vb.
    Nedeni beni evli bilmesi,halbu ki boşandım.
    İş çevremde beni herkes evli biliyor.Onu kaybediyorum.
    Benden artık kaçıyor.Belli ki öğrendi.
    Ne yapılabilir arkadaşlar fikir verin...

evli olmadığını söylesen..

şimdi eğer evli biri olarak biliyosa,aşık olunması ıııh ..olmayacağına göre, yani duygularını yokedicek varsa böyle bişey..
    durumunuzu öğrenmesini sağlayın bir şekilde...sonrasını bilemem tabi.

Yorum

belki adam uzaktan seni pek seçememiş. yakında görünce vazgeçmiş ve kaçmıştır olamazmı yani..

Yorum

yapma yahuuuuu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sev__beni
          belki adam uzaktan seni pek seçememiş. yakında görünce vazgeçmiş ve kaçmıştır olamazmı yani..

çok kibarsınız tebrik ederim

Yorum

Belki yoktur birşey.... sen aşıkmı oldun şimdi ?

Yorum

güvenilir biriyse...konuş onunla aslında evli olmadığını falan anlat...dicem ama buseferdediğerlerine söylerse bilemiyorum...

ama şunuda söyliyeyim...aynı işyerindemisiniz...yani bu çok kötü bişey aslında...bi anlık boşluuna gelmiş olabilir...onun sana bakması hoşuna gitmiiştir falan...bekle biraz...

Yorum

Cevaplara bakın ya..gerçekten stres attım bu sayfada..

Durduk yerde gidip ben evli değilim deseniz.. olmazki..belki de yanlış anladın sen Onu..

Bir ilginç cevap da ben vereyim..ortağınızdan hoşlanıyor olmasın..

Zor bir durum gerçekten, en iyisi samimiyetinizi arttırmaya çalışın.Ortak arkadaş falan işe yarayabilir.

Yorum

işte bende onu diyorum bi sohpet ortamı yaratır...

dertleşir gibi hani...aradan çaktırmadan...söyler konu açıp kadın olmak zor falan filan derken..ben bile evli olmadığımı saklamak zorunda kalıyorum diye belki..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emirsen
                    Belki yoktur birşey.... sen aşıkmı oldun şimdi ?
                    emirsen kadınlar hislerinde hiç ama hiç yanılmaz bu biliyormuydun ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gokche
                      güvenilir biriyse...konuş onunla aslında evli olmadığını falan anlat...dicem ama buseferdediğerlerine söylerse bilemiyorum...

ama şunuda söyliyeyim...aynı işyerindemisiniz...yani bu çok kötü bişey aslında...bi anlık boşluuna gelmiş olabilir...onun sana bakması hoşuna gitmiiştir falan...bekle biraz...
                      evet güvenilir biri aslında...... konuşmak için zamana ihtiyacım var sanırım ..birde ortamını bulmam gerek tabiii..... en iyisi ben bekleyeyim teşekkür ederim gokche size......

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gülben
                        Cevaplara bakın ya..gerçekten stres attım bu sayfada..

Durduk yerde gidip ben evli değilim deseniz.. olmazki..belki de yanlış anladın sen Onu..

Bir ilginç cevap da ben vereyim..ortağınızdan hoşlanıyor olmasın..

Zor bir durum gerçekten, en iyisi samimiyetinizi arttırmaya çalışın.Ortak arkadaş falan işe yarayabilir.
                        sizede tşk edrim konuya espri ile yaklaşmanız beni hakikaten güldürdü ...
                        Ama sanırım bana tavrını koydu arkadaşlar ...
                        ne biliyormusunuz "abla" dedi bana ...heralde bittiiiiiiiii

kuazimodo gibi bana abla dedi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: forte-donna
                          bencede bitmiş..zaten öncede bişey yoktu gibi geliyor bana..

aman napalım biri gider biri gelir

doğru biri gider biri gelir.
                          tamam abla da olayım eyvallah....
                          eeeeeeeee peki bu beni görünce niye telaşlanıyor panikliyor hala anlamaya çalışıyorum.
                          ben ona birşey yapmıyorum ki.......

Yorum

ablacığım sen eniyisi evet...biraz bekle elbet karşı arşıya geliceksiniz...aklından bi hikaye kur nasılsınız falan dendiği zaman noolsun canım sıkkın dersin elbet soracaktır ne sıkıntın var hayrola diye o hikayeyi anlatırsın sohpet açılır sonra konuşmaya başlarsınız gördüğünüzde birbirinizi elbet mevzu açar söylersin...ya işte..kadın olmak zor herkese evliyim demek zorunda kalıyorum diye...elbet açılır mevzu...

bide gerçekten telaş yapıyorsa vardır bişeyler ama yapısıda o olabilir...biraz gözlemle derim normal hali nasıl diye...

Yorum

Size "abla" demesi herseyi acikliyor iste.
                              Bana biraz kendi kendinize gelin guvey oluyormussunuz gibi geldi. En acik ve net sekilde dusuncem bu.

Yorum

İşleniyor...
                              X