Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1 iyi 1 kötü haber

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 1 iyi 1 kötü haber

..............
    Last edited by ozle_m_ermaid; 07-10-2012, 08:56 PM. Reason: ...........
    Olmadığın insan olarak sevilmektense, olduğun insan olarak nefret edilmek iyidir.

Hayırlı olsun...Burdan biri ile sorunsuz bir ilişki kurup evlenme konumuna gelebilmeniz çok şaşırtıcı...Arkadaşın da ruhu şad olsun...Mesleğinde de başarılar...
    Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Yorum

hayırlı olsun özlem. allah mesut etsin.

Abidin abime de allah rahmet etsin. mekanı cennet olsun.
      ... ve ruhunun ilhamını dinledi insan. Sonuçlara razı olmak şartı ile istediğini seçmekte ve şeçtiğini yapmakta özgürsün....

Yorum

hayırlı olsun sizin için,kaybettiğimiz abimize de Allah rahmet eylesin,yakınlarına sabır versin...

Yorum

Teşekkürler...

Kendisi bir trafik kazası sonrası ailesinden birini kaybetmişti ve o sıralarda bu durumdan asgari şekilde etkilenmek için doktora gitmişti. Doktorun verdiği antianksiyete ilacı hakkında bilgi almak için yazmıştı. O şekilde sohbet muhabbet gelişti. Birkaç aylık süre zarfında netten konuştuk ve sonra reelde tanıştık. Sonrası biraz duygusal bir boyuta ulaştı ve bu noktaya vardı... Şaşırtıcı biliyorum ama evet şans diyelim
          Olmadığın insan olarak sevilmektense, olduğun insan olarak nefret edilmek iyidir.

Yorum

Teşekkürler, Allah razı olsun.
            Hassasiyetiniz için ayrıca teşekkürler.

Yorum

Henüz yeni bir üye olduğumdan kimseyi tanımıyorum ama hayatını kaybeden arkadaşımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Ve hikayeniz ilginçmiş. Bir forumda tanışmanız ve yakında evlenecek olmanız.. Tesadüf değil de, tevafuk ya da buna benzer bir şey. Size de mutluluklar dilerim.
              What's your name, angel's ?

Yorum

Merhaba özlem aradığın insanı bulmana sevindim mutluluklar dilerim , abidin mayda için çok üzüldüm allah rahmet eylesin .......
                GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

Deme Ya Hu... Hem çok sevindim hem çok üzüldüm... Seni iyi hatırlıyorum... Allah, mesut ve bahtiyar eylesin... Hayat, böyle bir şeydir işte... Sürprizlere açık... Abidin Kardeşimize de çok üzüldüm... Allah, Rahmet eylesin... Taksiratını Affetsin... Yakınlarına başsağlığı ve sabr-ı cemîl dilerim...
                  Last edited by POZİTİF; 11-09-2012, 11:04 AM.
                  Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omen
                    Merhaba özlem, tekrar hoşgeldin..
                    Senin adına sevindim, okulunu bitirip mesleğini eline alman ve ayrıca sevdiğin kişiyi bulmandan dolayı,
                    Abidin abiyi iyi hatırlıyorum evet, allah rahmet eylesin..

Omen çok teşekkürler. Siz moderatörler buranın hala demirbaşısınız, maşallah
                    Tanıdık birilerini görmek güzel...

Yorum

Teşekkürler pozitif, hayat bu işte...

Yorum

Ne yapalım yani psikolog olduysan bize ne faydası var.

Evlenmişsin allah mesut etsin 10 gün sonra kocandan şikayet etmek için buraya gelip yazmada.

Bu arada psikoloji okuyanlarda cinsel dürtü bozuklukları , kimlik bozuklukları var diyorlar ne diyorsun bu hususta .

Yorum

Hayırlı OlSun Allah Mesut etsin..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sosyalfobik24
                            merhaba özlem öncelikle tekrardan hoşgeldin,,, bu sitenin antidepresanlığına inananlardanım... ama sen tam 12 den vurmuşsun, tebrikler...

rahmetli olan arkdaş için çok üzüldüm...

bu durum bana şunu hatırlattı... bu siteye 1 yılı aşkındır üyeyim, ama senin kadar samimi olamadığımı farkettim.. bu sitede birçok değer verdiğim arkadaşım var, ama.. başlarına birşey gelse ruhum bile duymayacak, yada bana bişey olsa ruhları bile duymayacak..

sanal dünyanın arkasında gizlendiğimi farkettirdin.... dostluklarımızı genişletmem gerektiğini farkettim,
                            Ne mutlu bana öyleyse...

Öncelikle şunu belirtmek isterim: İnternet ortamından ne beklediğinle alakalı biraz. Eğer gerçek dünyada arkadaştan dosttan uzaksan, öte yandan buraya birileriyle kanka olmak, bilmem kaç yüz mesaj atıp level atlamak, daha fazla sorun anlatarak insanların ilgi odağı haline gelmek için zaman harcıyorsan bu gerçekten tekrar düşünüp irdelenmesi gereken önemli bir meseledir.

Bundan dört yıl önce yukarıda zikrettiğim tipte insanlar vardı. Ben daha lisansa bile başlamamıştım, hazırlık öğrencisiydim. Ama mesleğimi çok seviyordum; insanları dinlemeyi, onlarla hem hal olmayı, yaren olmayı seviyordum. Çokça insan dinledim, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Birçok insanla reelde de tanışma cesaretini gösterdim. Çünkü kendimi saklamak zorunda olduğum bir zırhla buraya kayıt olmadım. Faydalı olmaksa, evet ben faydam dokunsun diye üye oldum ve tam 1 buçuk yıl aktif olarak yazdım burada. Sonra site ahalisi yavaş yavaş değişti. O güzel aile ortamı zamanla kayboldu. Dedikodu kazanına döndü, insanlar sadece sorun anlatır oldu; sorunu için çözüm önerisi bulunanlara kulağını tıkar oldu. Nicesi öz eleştirisini yapmadan başkalarının ayıbını deşer oldu. Sonra ben de bıraktım... Soğudum çünkü...

Şimdi görüyorum ki, hala o ince hassasiyette insanlar var burada. Tanımasalar da, sadece 'hayırlı olsun' diyebiliyorlar. Olumsuz cevaplar yazan arkadaşlara sinirlenmiyorum, çoktan aştım bunları

Çok teşekkürler, ben de eskilere döndüm sayende

Yorum

Orjinal yazı sahibi: RaNDo View Post
                              Ne yapalım yani psikolog olduysan bize ne faydası var.

Evlenmişsin allah mesut etsin 10 gün sonra kocandan şikayet etmek için buraya gelip yazmada.

Bu arada psikoloji okuyanlarda cinsel dürtü bozuklukları , kimlik bozuklukları var diyorlar ne diyorsun bu hususta .
                              Psikologlar, ancak kendilerine faydalı olmak isteyen insanlara yardımcı olabilirler. Kendine faydası dokunmayana ve bu faydayı talep etmeyene psikolog vahiy indiremez.

Kocamdan şikayet edersem ilk sana gelicem emin olabilirsin, tuttum bu fikri

Son soruna gelince; kimse normal değildir dostum, herkesde her patolojiden bir miktar vardır. Velev ki o miktarın dozu şaşmasın

Bana sorarsan psikolog olmak yetmiyor zannımca, müslümana yakışır şekilde yaşamaktır asıl huzuru sağlayan...

Yorum

İşleniyor...
                              X