Duyuru

Collapse
No announcement yet.

neden bu kullanıcı adını(nicki) seçtiniz?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Onu gereksiz görüp silmiştim ama teşekkürler MrShy.

Yorum

Ben siteyi üç ay boyunce misafir olarak izledim. Canım sıkkındı bir gün yazayım dedim. KAyıt oldum. Nick ararken Yalın'dan Keşke yi dinliyordum. ''Ş'' yerine ''S'' yazdım silmeye üşendim iki ''ss'' yaptım.

Üşengeçliğinde bu kadarı der dediğinizi duyuyorum :roll: ama öyleyim... Üşengecim.... napıyım.

Nick tamam derken resimde koyayım dedim bi baktım aynı ben hııhhh demiş burnumdan düşmüş. Hemen kaptım :twisted: Yok abarmıyım durumu ama işte biraz benzeşiyoruz kendileriyle
      <div align="left">..........................HaTaLaRıMa SaVaS aCTıM.... HeRGuN FaRKLı KeFeNDeYiM........................oDaMiN HaYaLeTiSiN.... SeSSiZLiGiNe aSiGiM................</div>

Yorum

bu nicki amy lee we onun parçalarını sewdiğim için seçtim..

Yorum

bu niki ben vergi dairesi ile cok alakallı oldugum için ve muhasebeyle ugraştığım için şeçtim.
          '' İNSAN DİLİNİN ALTINDA GİZLİDİR '' (S.A.V)

Yorum

ya walla saolsun ing.em fln da var ama bnm kafam sanırım öle deişik nickler bulmaya basmıyomu nee :? :P cok fazla düşünmedim eylül benim ismim n harfi de soyadımın bas harfii. nası :P :?:
            Duyuyorum,Anlatamıyorum...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Eylül_n
              ya acıkcası sanırım bnm kafam böle deişik nickler bulmaya pek basmıyor.cok düşünmedim eylül bnm ismim n harfi de soyadımın bas harfi.
              Nası :P :?:

nası olduysa iki tane gitmiş pardonn
              Duyuyorum,Anlatamıyorum...

Yorum

feministim(= ama çoğuı kişi tarafından sanıldıı gibi erkek düşmanı deil kadın-erkek eşitliğini savunan bi 1eyim..
                <div>aklin delilige carpan kiyilarindan<br />bay tanrinin yatagindan<br />sisten cik gel siyah tuller icinde</div><br /><div>siyah guller icinde<br />dantel tencerelerin kizgin kopuklerinde</div><br />

Yorum

BU SİTEYE İLK ÜYE OLMAK İSTEDİĞİMDE RUH HALİM GERÇEKTEN ÇOK KARAMSAR DI BELKİDE OYÜZDEN OŞEKİLDE DE KALDI
                  SABIRLI İNSANIN ÖFKESİNDEN KORK.....

Yorum

İsmim Arslan ama Arslan nicki alınmış olduğundan "r" nin yanına 2 tane daha "r" harfi ekledim. Ve de bazı kişiler ismimin hep Aslan olduğunu sanarlar ve de öyle hitap ederler ben her ne kadar düzeltsem de. Tabi ismimin başına bazen "Alp" de koyanlar oluyor. "R" harfini duymayan çok oluyor.
                    Dedemin ismi de Arslan'mış. Zamanında "r" harfi yüzünden onun da başına birçok şey gelmiş. Oraya buraya önemli yerlere r harfi yazılmamış ve de davalar açılmış işler karışıtğı için. Babam da 3-4 yıl boyunca davalarla uğraşmış.
                    Bundan sonra ismimi soranlara "Arrrslan" demeyi düşünüyorum
                    Cevizin kabuğunu kırıp ozune inmeyen, cevizin hepsini kabuk zanneder.(Gazali)

Yorum

"r"yi vurgulamak için gerçekten çok haklı sebeplerin varmış Arrrrrrrrrrslan....

Yorum

benim nickim msn adresim di ilk olarak ordan aklıma geldi bir de nickin anlamı ''beni hayal et'' olduğu için ilk aklıma gelen oydu bende onu yaptım (unutmamak içinde tabi) işte böle
                        <br /><br /><br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; <div align="center"><strong><em>Sen Hayata Ne Verirsen Hayat Sana Senin Verdiğini Verir...<br /><br /></em></strong></div&g

Yorum

slm

valla ben bir osmanlı ve fatih sultan mehmet hayranı olduğum için fatih ve istanbuluda feth ettiği içinde 34 koydum...
                          son yeni&ccedil;eri

Yorum

İşleniyor...
                          X