Duyuru

Collapse
No announcement yet.

uzun zaman sonraaa merhabalar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• uzun zaman sonraaa merhabalar

merhaba arkadaşlar tatil zamanı ilaçlarımı bıraktım yaylamda insanlarla iç içeydim o yüzden sosyal fobi ve okb 0dı.Evet doğru duydunuz okb ve sosyal fobim 3 ay boyunca hiç yanıma bile uğramadı ama okul başlıyor ve şuan ben de titremeler başladı bile acaba yeni sınıfım nasıl direk temizlik mikrop obsesyonu devreye girdi.Fobi gelirsek son 1 haftadır full pc oturduğumdan insanlarla iletişimde zorlanmaya başladım.Burdan bazı arkadaşlara sesleneyim benle aynı derdi paylaşanlara ilaç kullanıyorsanız yanında sizin de payınız olması lazım mücadele vermelisiniz hastalığın üstüne gitmelisiniz.Ben kurtulmuş gibi konuştum galiba okul zamanı bu okb ve sosyal fobiyi nasıl yenebilirim bunun çözümünü bulsam derslere yansıtırım zaten var mı yardımı dokunabilecek

çözümü sen de bildiyorsun. Maalesef tekrardan ilaca başlamak olacak gibi. Ben başlayalı 6 ay oldu. Daha bir 5-6 sene kullanmayı düşünüyorum :|

Yorum

ilaç varken risperdal okbye çok iyi gelmişti ama sosyal fobime ters etki yaptı okb ve sosyal fobi için bi ilaç lazım tek ilaç ama fazla ilaç içmek istemiyorum :/

Yorum

İşleniyor...
      X