Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hastalığım ne ..? (lütfen bakın.. :(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Hastalığım ne ..? (lütfen bakın.. :(

Kendi kendime sürekli konuşuyorum, sinirleniyorum, kızıyorum sürekli eskileri düşünüyorum, gece yatağa giriyorum dön dön uyku yok..bişeyler düşünüyorum. dönerken yanlış ve/veya kötü bişey düşündüğümde veya kendi kendime çelişkiye düştüğümde falan kendime bi kızıyorum (bağırma , hakaret,küfür..) görmeniz lazım... psikiyatrist e gittim tegretol + ricus (risperdal) verdi, araştırdım bipolar a falan yazılıyormuş ama ben kendimi bipolar olarakta görmüyorum.. (hastalık hakkında tam bilgim yok, belkide öyledirim..) ve sürekli yüzüm asık düşünüyorum akrabalar neden böylesin diyorlar , bazen öyle duygu yüklü oluyorum ki dokunsan hüngür hüngür ağlayacak gibi vs. vb. çoK sinirliyim fakat kimseyle kavga etmem; içime atarım ( bi ggün cinnet geçirip katliam yapacağım diye korkuyorum.. ( ), duvar yumruklama huyum falan da var... sizce bana ne olmuş ben hasta mıyım hastaysam hastalığın ismi ne ..?

((BİŞEYLER BİLİYORSANIZ LÜTFEN Bİ CEVAP VERİN.. VE KONUYU YANLIŞ YERE AÇTIYSAM K. BAKMAYIN ŞİMDİ ÜYE OLDUM...

ee yuh yani. bu dr. lar da iyice sapıtmış. Daha ilk defa gelen hastaya antipsikotik verilmez ama ayıptır yani. Normal bir antidepresanla sorunun halledilebilir gibi gözüküyor.

Yorum

Baska bir doktora daha görün bence
      Sana konulan teşhisten hiç söz etme
      Bakalım o da bipolar mı diyecek?

Yorum

Antipsikotik, antidepresan dan ağır mı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: "enough" View Post
          Baska bir doktora daha görün bence
          Sana konulan teşhisten hiç söz etme
          Bakalım o da bipolar mı diyecek?
          Dr. bana bipolar demedi öfke kontrolc sistemin arızalı öfkene hakim olamıyorsun falan dedi...bende verdiği ilaçları araştırdım karşıma bipolar çıktı hatta bu forum da da konusu var benim kullandığım ilaçları sormuş birisi; bipolar demişler..

Yorum

Sana nacizane bi tavsiyede bulunayım.
            Burada derdini paylaş, anlat, ama hastalığını internette sorgulayıp teşhis koymaya çalışma bence..

Bu sadece kafanı daha da karıştırır, hastalık hastası olursun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: by_bugra View Post
              bende verdiği ilaçları araştırdım karşıma bipolar çıktı hatta bu forum da da konusu var benim kullandığım ilaçları sormuş birisi; bipolar demişler..
              İşte bunu diyorum, sakat işler..

Sadece bipolara özgü değildir belki o ilaçlar..

Mesela bi dönem kullandığım ilaç antiepileptik ti, ama ben sara hastası değilim. Başka maksatla verilmişti bana o ilaç..

Yorum

Doğru söylüyorsun, dediğin gibi oldum zaten sen nasıl geldin (düştün ) bu foruma senin hastalığın ne ..?

Yorum

Doğru söylüyorsun, dediğin gibi oldum zaten sen nasıl geldin (düştün ) bu foruma senin hastalığın ne ..?
                  Hastalığıma teşhis konulduktan sonra googledan arastırırken buldum burayı. Sınırda kişilik bozukluğu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: "enough" View Post
                    İşte bunu diyorum, sakat işler..

Sadece bipolara özgü değildir belki o ilaçlar..

Mesela bi dönem kullandığım ilaç antiepileptik ti, ama ben sara hastası değilim. Başka maksatla verilmişti bana o ilaç..
                    benim kullandığım ilaçlardan biri de antiepileptik (tegretol...

Yorum

Hmmm derdin ne pekii, hastalığının icraatı ne ..?

Yorum

Hmmm derdin ne pekii, hastalığının icraatı ne ..?
                        Oyy, uzun hikaye..
                        Hastalığı merak ettiysen şuraya tıkla:
                        www.ruki.org/sinirdakisilik.htm
                        yanlış hatırlamadıysam link buydu

Yorum

çoğunluk kızmış sen kız mısın ve çoğunluk fiziksel tacize uğramış sende öyle bişey oldu mu ((yanlış anlama kızma bu forumda hepimizin hastalığı var sonuçta

Yorum

Evet, bayanım.
                            Hayır, tacize uğramadım.

Fakat..
                            O kadaar uzun bi makaleden bi bunu mu anladın?
                            Yoksa sadece 2 paragraf okuyup bıraktın mı?

Yorum

borderlınenın belirtileri var googledan bı oku ıstersen bence de baska bı psıkıyatrıste daha danıs.

♏ Bir insanı melek diye sevmek budalalıktır. insanları, bütün pislikleri, hırsları ve zayıflıkları ile sevebilmek kahramanlıktır.''

Yorum

İşleniyor...
                              X