Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Anksiyetemi Psikolojimi Hastalikmi Bilmiyorum !

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Anksiyetemi Psikolojimi Hastalikmi Bilmiyorum !

oncelikle herkeze merhaba yaklasik subatin 23unden beri Garip Seyler Yasiyorum Hepsi Bir Gece Ayagimin Uyusmasiyla Basladi Uyurken.
    Uykudayken ayagimin uyusmasiyla ayagi kalktim ve sol bacagimi kaybettim hissiyle panige kapildim ayagi kalktim yere dustum ve sonra tekrar kaltim kalbim yerinden cikicakmis gibi atiyordu gozlerim karardi bayilmaya kil payi hafiften kendime geldim kendimi zor tuttum bayilmamak icin ve sonra midemde asiri gazlanma bulanti nefes darligi basladi ve hasta oldugumu zannetmeye basladim babam panik atak yasadigimi soyledi ve aylar gecmesine ragmen bunlarin gecmemesiyle birlikte yenileri eklendi gecmeyen bas agrilari uyusmalar kas agrilarim vesayre korkmaya basladim ve doktora gittim kan testi yapildi hic birsey cikmadi vitamin eksikligi bile ekg cektirdim yine bir sey cikmadi bas agrilarim icin oncelikle goz doktoruna gittim ve astigmat oldugumu ogrendim 0.75 gozluk verdi bundan kaynaklaniyor olabilir denildi ve bir kac hafta sonra gozumde ucusan siyah cisimler belirmeye basladi cok kortum ve tekrar doktora gittim retina yirtigindan korktum yine bir sey cikmadi normal denildi zamanla gecer denildi suan halen gozlerimde var goz dibi kontrolu yapildi tumor supesiyle yine bir sey yok denildi yolda yurumeye bile korkar oldum kalbim durucakmis gibi oluyor hep bir seyleri ozluyorum uykudayken cukura dusmus gibi garip bir sey oluyor yine korkuyla uyaniyorum nedir bu anlamadim ben yazimi okuduysaniz tesekkurler

Bence hastalık...veya o kadar doktora gittin de bişey demedilerse hiç bişeyin yok, rahat ol...

Yorum

Bende Hasta Oldugumu Dusunuyorum Fakat 5 Tane Doktora Gittim Hic Birisi Birsey Bulamadi Garip Olanda Bu Yaa
      Cok Merak Ediyorum Bu Seyler Ne Zaman Gecicek Cok Kotu SIKINTI Yaratiyor

Yorum

belkide bişeylere moralin bozulmuştur..buda seni etkilemiştir..
        ortamını,arkadaşlarını bi süre değiştirmeyi yada uzak kalmayı dene..
        belkide hasta değilsindir,kendinı o moda sokmuş olabilirsin..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tansal View Post
          belkide bişeylere moralin bozulmuştur..buda seni etkilemiştir..
          ortamını,arkadaşlarını bi süre değiştirmeyi yada uzak kalmayı dene..
          belkide hasta değilsindir,kendinı o moda sokmuş olabilirsin..

evet moral hic yok surekli hasta oldugumu dusunuyorum basimda agirlik hissi bazen uyusmalar oluyor anlamadim gitti

Yorum

İşleniyor...
          X