Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bugün doktora gittim test sonucuna

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bugün doktora gittim test sonucuna

test sonucuna baktı cuma günü gel dedi herhalde doktorlara danışıp ilaç varicek ben eve geldim meraktan ne var diye dayanamadım anne ara anne ara diye diye arattırdım hastlaığım ne diye işte cuma günü herhalde ilaç değiştiricek doktorlara danışıp işte.cuma gününü beklicem artık.

beynim daraldı resmen senoryolar ürettim bir anda geçmişe gidip geldim kafam öyle bir karıştıki şu an sakinleştim karmakarışık oldum doktor cuma günü gel diyince acaba dedim heyetemi giricem korktum soramadım eve gelınce evdekılerın basının etini yedim ama sonra sohbet koyulastı annemler torun istiyoruz dedi babamda öyle

Yorum

çok meraklı gördüm seni bydead, cumaya şunun şurasında ne kaldı,sabret cuma da gelir
      Olmadığın insan olarak sevilmektense, olduğun insan olarak nefret edilmek iyidir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozle_m_ermaid
        çok meraklı gördüm seni bydead, cumaya şunun şurasında ne kaldı,sabret cuma da gelir
        meraklı değil o anda kafamdan kaynar sular dokuldu sankı cuma diiynce sordum adam ne dese benım aklımda heyete giricekmış gibi sözler duydum sankı aslında oyle bır sey demedı kendımı ona şartlandırmısım bir görseniz beni evdekılere aratırdım sonra evlılık sohbeti açıldı evdekılerle torun istiyoruz dedi babam biraz duygulandı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bydead
          Orjinal yazı sahibi: ozle_m_ermaid
          meraklı değil o anda kafamdan kaynar sular dokuldu sankı cuma diiynce sordum adam ne dese benım aklımda heyete giricekmış gibi sözler duydum sankı aslında oyle bır sey demedı kendımı ona şartlandırmısım bir görseniz beni evdekılere aratırdım sonra evlılık sohbeti açıldı evdekılerle torun istiyoruz dedi babam biraz duygulandı
          o da olur bydead,inan bana o da olur..hele sen bir tedavine başla,istikrarlı bir şekilde ilaçlarını iç,tedavini sürdür,burada evleneceğin o günü duyuracağın zamanın da geleceğine inanıyorum ben
          Olmadığın insan olarak sevilmektense, olduğun insan olarak nefret edilmek iyidir.

Yorum

özlem ilaçları içmekle alakası yok her türlü evlenicem sadece sohbet ettik evdekılerle duygulu bir an yaşadım onu anlatıyrm.babamın tek dileğim kardeşinin üni bitirmesi ve senin evlenip bir torununu görmem dedi ağladı çok duygulandım

Yorum

niye böyle yazdın dersen biri bana ilaçlarını iç evlenirsin dedimi ben kendımı dahada kotu hıssedıyrm o yuzden ilaç içmekle alakası yok dedim

Yorum

bende artık farkına vardım iş olayını halletimmi evlenicem bende çocuğum olsun istiyorum çokkkkkkkkk

Yorum

yaş 27 oldum tam olarak sosyal hayata bir adepte olım 7 ay içinde mukemel denıcek sevıyede iyiyim çok şükür ara sıra sıkıntılar oluyor ama buyuttukce daha sorun oldugun ıcın takmıyrm artık onları

Yorum

yavrumu alıp parkta gezdiriceğim günler olucak inş olmaması için en ufak bir neden yok.

Yorum

bydead inşallah işinde olacak ,evleneceksinde, cocuklarında olacak ve bugunleri belki bir anı olarak hatırlayacaksın.

ama bunu pek sorun etme herşey zamanla olacak. eğer sen sorun yaparsan benim ne yapmam lazım hepten evde kaldım desene

Yorum

Re: bugün doktora gittim test sonucuna

Orjinal yazı sahibi: bonnie
                        Orjinal yazı sahibi: bydead
                        test sonucuna baktı cuma günü gel dedi herhalde doktorlara danışıp ilaç varicek ben eve geldim meraktan ne var diye dayanamadım anne ara anne ara diye diye arattırdım hastlaığım ne diye işte cuma günü herhalde ilaç değiştiricek doktorlara danışıp işte.cuma gününü beklicem artık.
                        sen zaten diğer başlığında hastalığını zarfı açıp öğrendiğini söylemiştin. şimdi niye anneni arattın anlamadım. şizoid yazıyordu hatta zarfta, diğer başlıkta konuşulmuştu. bir de evlilikten önce bence hastane gibi yerleri arayacağın zaman annene söylemek yerine kendin aramayı başarmaya çalış. yani birden açılma demeye çalışıyorum. adım adım aş yapamadığın şeyleri. örneğin ilk hedefin bir yere telefon edilecekse ve konu seninle ilgiliyse kendin aramak için çalış. bunları adım adım yaparsan, zaten evlilik için çaba sarfetmezsin, kendi kendine gelir o.

bilmediğin için fazla detaya inmeden anlatım2 sayfa yazı vardı ve hiçbir şey anlasılmıyor ve şizoid gözlenmek falan diyordu ve doktorum asistanı önemli bir şey değil deyip gülümsedi bende bu şüphe yarattı ya ben sana bunu anlatmak zorunda değilim sen bunu niye bana soruyorsun yalanmı sölicem ben??bilip bilmeden konusmayın ya

Yorum

bonnie eğer kötü niyetli sana laf sokucak bir şey dediysem allah bin türlü belamı versin bak allah yatıcak yerim olmasın baska bir şey demiyorum.sadece düşün bende sana şöyle desem sen şioid demiştin konusmustuk hani deseydım sen ne dersın sanki ben yalan soyluyorumda yani senaryo yazıyrm gibi bir salata cıkıyor ortaya tekrardan anlatım

doktora gittim cuma gunu dedi doktora soru soramadııgm için aistana sordum oda kacamak cevaplar verdi gulumsedi ve bu benım aklımda suphe olarak kaldı kafam karıstı neden karıstı cunku ben heyet f alan bakıcak sandım ogrenmek ıcın tekrardan sordum ve hastalıgımıda soylemedı bende hastalıgımda ogrenmek ıstedım yanı doktor hastalıgı soylemedı ama yazıda okudum şizoıd yazısını okumustum ya buda benım aklımda suphe bıraktı boyle karmakarısık bır durum işte yalan soylemıyrm yani bu bil sadece kafamdan gecen dusunceler bunlar bu dusunce hatalımı sorunlumu bılemem ama benım kafamdan bunlar gectı sana yalancı gıbı gozuktuugm nokta varsa soyleyebılırsın ama bunlar kafamdan gectianlayın kardeşim daha nasıl anlatım kafam karıstı işte eve geldim

Yorum

birde benim kim oldugumu bılmıyrsun benım dıyorsun ben sana dayılıkmı yaptımki bu lafı soyleme ıhtıyacı duydun eğer oyle algıladıysan yıne yemın edıyrm olum cıksın oyle bır sey yok olmaz zaten yapım degıl bırak bunu dusunmen bıle senın zıhnıyetını ortaya koyuyor.

birde benı tanımıyormusun demişsin bak senı tanıyıp tanımamam onemlı degıl allahtan baska kımseden korkmam sana demıyrm bunu yıne yanlıs anlama kımseden korkmam allahtan baska bunuda boyle bil

Yorum

bonnie bir hatam varsa özür dilerin yasın kaç bılmıyrm ama yok benı tanımıyorsun tarz konusmalar bıraz bızlere yakısmıyr ama inan kımseden korkmam ben allahtan baska senınde ıyı bırı oldugunu bılıyrm bu yuzden fazla senle tartısmak ıstemıyrm

Yorum

İşleniyor...
                              X