Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kaybeden taraf hep biz

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kaybeden taraf hep biz

insanların bazen bana karşı olan davranışları benim davranışlarımın bozuk yada yanlış olduğu gibi sanki..

bi arkadaşa mesaj yazmıştım. bekledim ki cevap vere vermedi bana. aradan da baya zaman geçti yani. ama baktım ki öbür tarafta konuşuyo. yani bana cevap verebilirdi. yada verirdi.

bende onun bu davranışına kızıp ben böyle şeye gelmem bu konularda hassasım bana cevap vermeyene bi daha yazmam dedim bilesin dedim biraz sert çıktım.

önce anlamadım ne alaka falan sonra yaa ben her zaman cepten giremiyorum da her zaman mesajlara bakamam
    sonra

bak eğer böyle yaparsan insanlarla iletişimde sorun yaşarsın falan filan... hoop arkadaşlık bitti.

herşeyini kendine leyhine çevirip haklı olmuş gibi söylenip söyleyip arkadaşlık ilişkisini bitirdi.

bazen egosunu acaba böyleleri yada böylemi tatmin ediyor (insanlar) diyede düşünüyorum ama bi moralim bozuldu ki.

sanki kaybeden sensin, golu yiyen hep sensin. böyle oluyor yani

ben mi sorunluyum o mu çok haklı bilemiyorum yani. bunu yazmamın sebebi buda değil aslında, oluyor böyle şeyler sonra kaybetmişiz gibi tekmeyi biz yiyoruz canım sıkılıyor.
    bu sitede artık pek görünmeyecem. bazı arkadaşlarım için sadece gircem. benimle ilgili bi düşüncesi ve iletmek istediği olan özelden yazsın.

:/ oluyor böyle şeyler, insanlar her zaman duyarlı ve anlayışlı olamıyorlar.Kolay kırıyorlar bi de üste çıkıyorlar, yapacak çok da bi şey yok sanki ama yapabilen varsa bana da söylesin...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Lost Spirit View Post
      :/ oluyor böyle şeyler, insanlar her zaman duyarlı ve anlayışlı olamıyorlar.Kolay kırıyorlar bi de üste çıkıyorlar, yapacak çok da bi şey yok sanki ama yapabilen varsa bana da söylesin...
      keşke alttan alsaydım dedim,diyecem ama sanki bende kendime göre haklıyım,olmuyor.. malesef.. kırılıyor, haklı oluyolar. sonuçlar kendi lehlerine.
      kaybedersen
      sen yan kendi haline..
      bu sitede artık pek görünmeyecem. bazı arkadaşlarım için sadece gircem. benimle ilgili bi düşüncesi ve iletmek istediği olan özelden yazsın.

Yorum

Alttan alsan da almasan da kırılan hep sen oluyorsun, bilmiyorum nasıl yapıyorlar ama çok kolay kırıp döküp acıtıyorlar...Maalesef onlar bunu anlamak istemiyor...

Yorum

İşleniyor...
        X