Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hayatınızda unutamadığınız anılarınız

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• hayatınızda unutamadığınız anılarınız

unutamadığınız olaylar kişiler var mı
    mesela ben eşimle ilk buluştuğumda kıştı ve ben ona hava atmak için bir belediye havuzunun üstünde gezinirken yosun tutmuş mermere basınca havamı buz gibi soğuk sudan aldım o halde otobüse binmiştim ve radyoda ferdi tayfur düşenin dostu olmaz çalıyordu ))hala güleriz

Orjinal yazı sahibi: umut_86 View Post
    mesela ben eşimle ilk buluştuğumda kıştı ve ben ona hava atmak için bir belediye havuzunun üstünde gezinirken yosun tutmuş mermere basınca havamı buz gibi soğuk sudan aldım o halde otobüse binmiştim ve radyoda ferdi tayfur düşenin dostu olmaz çalıyordu ))hala güleriz
    ))))))))) çok tartışılmıştır düşene gülünür mü diye ama buna tartışmadan gülünür yaa
    Sahte kalabalıkların olacağına, kaliteli bir yalnızlığın olsun..

Yorum

benim hayatımdaki anılar o kadarda iyi diyil.hep acı,tamam güzel zamanlarımda olmuştur elbet ama ben nedense hep kötüleri hatırlıyoruum cünkü kücük şeyler diyildi.yaşadım şeyler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: phatalogyst View Post
        ))))))))) çok tartışılmıştır düşene gülünür mü diye ama buna tartışmadan gülünür yaa
        vallahi doğru söze ne hacet ben hala gülüyorum

Yorum

ne güzel bir anı.türk filmlerindeki gibi )
          Leyla ile mecnun,,
          Kerem ile Aslı,,
          Ferhat ile Şirin..

Benimle kim ALLAH'ım,,
          ...Benimle kim?? )

Yorum

Orjinal yazı sahibi: suskun_styla View Post
            benim hayatımdaki anılar o kadarda iyi diyil.hep acı,tamam güzel zamanlarımda olmuştur elbet ama ben nedense hep kötüleri hatırlıyoruum cünkü kücük şeyler diyildi.yaşadım şeyler.
            bu yaşadığım olayın olduğu zamanda inan bana 1 dakika daha güzel anım yoktu belki o yüzden düştüğümde bayağı deşarj olmuştum elbet hepimiz kolay günler geçirmiyoruz ama anımı yaşamama hiç bir şey engel olamaz
            yaratılış budur zaten Allah diyor ya her zorlukta bir kolaylık vardır 've rafana leke zikrak ' mutlaka güzel bir anın olmuştur onu paylaş hatırlayalım ve gülelim yada duygulanalım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: loreal View Post
              ne güzel bir anı.türk filmlerindeki gibi )
              hehe tabi ferdi tayfur bunu ruhumuzda hissettirmişti zaten )) hayır kimse eşim ne tepki verdi diye sormuyorsunuz ama

Yorum

ondan ayrılmak için yanına gidecektim çünkü benimle sevgili olarak dğeil arkadaş olarak görüşüyordu ve ben buna dayanamıyordum..bir hafta önceden oturdum gözyaşarı içerisinde ona yazdıgım şiirleri temize geçirdim..bir kaç farkı şey daha ekledim...hayatımın en zor anlarıydı..ondan ayrılmak için dogum günümü seçmiştim..dogdugum gün öldügüm gün olacak diyordum..çünkü ondan ayrılmak bana ölüm gibiydi..çok seviyordum..neyse her şeyi göze alarak veda için gittim yanına, başka şehirdeydi kendisi..bana hediye almıştı,tabi bende yazdıklarımı hemen göstermedim ona..ne var elinde deyince boşver dedim..çünkü şiirlerden başka bir de veda konuşması yazmıştım..yanında cesaret edemem konuşmaya diye..o gün çok güzel geçti,beraber dogum günümü kutladık,pastaneye gittik pasta yedik..hediyemi verdi...ve akşam oldu..veda zamanı gelmişti..gerçek bir veda ama benim için...oturduk bir yere..ve anlattım..senin yanındayken aynı zamanda sana böyle uzak olmayı kaldıramıyorum dedim...ya gel benimle beraber yürü bu yolda,ya da tamamen bırak gideyim..dedim..sonra yazdıklarımı aldı,okudu..yazdıgım bir şiiri kendi sesiyle de okudu..öyle istemiştim ondan..kırmadı beni..o şiir o an çok daha güzel geliyordu bana..sevdigim insan,onun için yazdıgım şiiri okuyordu..gözyaşlarımı tutamadım..görmesin diye sildim hemen..sonra veda mektubunu okudu..ve agzından çıkan tek kelimeydi..'Neden ?'..neden bana veda ediyorsun dedi..aslında yazmıştım her şeyi..sadece benden duymak istiyordu..seni severken böylesine,sana seni seviyorum diyememenin acısına dayanamıyorum dedim...sana böylesine yakınken,böylesine uzak olmak katlanılır değil dedim..sustuk bir süre..bana bakıyordu ve ben ne diyecegimi bilmiyordum..gecenin karanlıgı çökmüştü sanki ikimizin üzerine..yürüdük yan yana..keşke diyordum..keşke ömür boyu böyle yürüsek..hiç bitmesin istiyordum o yol..ama gelmiştik işte son duraga..otobüs duragındaydık ikimizde..bir şey demedi..durduk bir süre..ve bana 'Gitme..' dedi..bir an duraksadım..ve dönüp baktım acaba yanlış mı duyuyorum diye..'Anlamadım dedim ? '...'Gitmeni istemiyorum dedi..çünkü ben Seni seviyorum dedi..'...yanımda kal,beni bırakma dedi..gözlerimin içine bakarak bana beni sevdigini söylüyordu..ben veda etmeye gelmişken,her şey yeniden başlıyordu..o soguk gecede o durakta hayatımın en unutulmaz dakikalarını yaşıyordum..gitmek kelimesi hiç bu kadar anlamını kaybetmemişti..kalmak onun yanında ömür boyu..tekrar söyle dedim..gülerek 'neyi dedi' ..biraz önce ne hissettiysen onu dedim..'Seni seviyorum dedi anlasana işte dedi '..ve ona baktım 'Ben de seni seviyorum hemde o kadar ki bunu hiçbir şey anlatamaz,sen iste şuan her şeyi yaparım senin için dedim.'' o kadar mutluydum ki...Aslında bilseydim sonradan onun 'Keşke o an her şey bitseydi'..diye bir cümle kuracagını..bu kadar sevinmezdim belkide..hayat çok garip..

Yorum

gerçekten çok hoş bir başlangıçmış neden bitti peki arkadaş kalsanız belki bir ömür boyu görüşecektiniz ama çok acayip sevili olunca neden bir şeyler yıkılır o yıkılan nedir önceden heves derlerdi ama oda değil

Yorum

gerçekten çok hoş bir başlangıçmış neden bitti peki arkadaş kalsanız belki bir ömür boyu görüşecektiniz ama çok acayip sevili olunca neden bir şeyler yıkılır o yıkılan nedir önceden heves derlerdi ama oda değil
                    birşeyler yaşandıktan sonra arkadaş kalmak olmuyor dostum,o hep görüşmek istedi benimle ama ben yapamadım çünkü dayanamıyordum böyle olmaya..ilk başlarda bende senin gibi düşündüm ama sonradan baktım ki o gerçekten bitirmiş her şeyi,silip atmış..biraz görseydim o ışıgı onda kalırdım yanında..ama kapattı tüm kapıları..ben bu acıyı kaldıramadım zaten,çok zor zamanlar geçirdim ve bu forumda olmamın sebebi bile ayrılık..o hayatımdan gittikten sonar gerçek gülmenin mutlu olmanın ne demek oldugunu unuttum..kendimi de unutmuşum geç farkettim.

Yorum

şimdi o ne yapıyor varmı hayatında biri haber alıyor musun

Yorum

şimdi o ne yapıyor varmı hayatında biri haber alıyor musun
                        kimse yok diye biliyorum yani öyle söyledi bana,evet en son haber alıyordum 3-4 ay ayrılıktan sonra konuştu benimle, tabi ben içimdekileri hala bitirememiştim..o da kafasındaki düşünceleri değiştirmemişti..bir süre konuştuk,eskilerden bahsettik..sonra ona dedim ki,artık konuşmasak iyi olur..çünkü yaram kabuk baglamıştı,onunla konuşunca tekrar kanamaya başlıyordu hissediyordum...birsürü sıkıntısı vardı,bu haldeyken ona zarar verecektim düşüncelerimle..en iyisinin bu olacagını düşündüm..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Palyaco View Post
                          kimse yok diye biliyorum yani öyle söyledi bana,evet en son haber alıyordum 3-4 ay ayrılıktan sonra konuştu benimle, tabi ben içimdekileri hala bitirememiştim..o da kafasındaki düşünceleri değiştirmemişti..bir süre konuştuk,eskilerden bahsettik..sonra ona dedim ki,artık konuşmasak iyi olur..çünkü yaram kabuk baglamıştı,onunla konuşunca tekrar kanamaya başlıyordu hissediyordum...birsürü sıkıntısı vardı,bu haldeyken ona zarar verecektim düşüncelerimle..en iyisinin bu olacagını düşündüm..
                          ne kadar güzel düşünmüşsün oysa başkaları zaafından yakalamaya çalışır sense onu düşünceleri ile serbest bırakmışsın en doğrusu biliyor musun emin ol

Yorum

ne kadar güzel düşünmüşsün oysa başkaları zaafından yakalamaya çalışır sense onu düşünceleri ile serbest bırakmışsın en doğrusu biliyor musun emin ol
                            Sevince insan ne kadar kızsada,sinirlense de kırılsa da..kırılmasını,üzülmesini istemiyorsun..sevdigin insanın değiştini görmek çok kötü bir şey..Allah kimseye yaşatmasın.

Yorum

Ortaokulda Bir kadın hocamız vardı edebiyatçı inanılmaz cinsti ve döverdi öğrencileri.. Bende yüksek notlu öğrencilerindenim hemen sınıf başkanı yaptı beni.
                              bigün geldi dediki sınıfı saydın mı? bende akıllı ya herkes tamdır diye saydım "Tam hocam" dedim iyi dedi defteri imzaladı. tam yerime geçiyordum sınıfa biri girdi.. Bana dediki evladım hani tamdı, hocam.. demeye kalmadan yine bizim sınıftan biri daha girdi derken 5 e çıktı bu gerisini hatırlamıyorum sanırım dersin o kısmından sonra bi eksik bendim
                              Sahte kalabalıkların olacağına, kaliteli bir yalnızlığın olsun..

Yorum

İşleniyor...
                              X