Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ilaç tedavisi hakkında merak

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ilaç tedavisi hakkında merak

arkadaşlar ben suanda paxil ve dideral kullanıyorum.ilaçların etki etmesi 2-8 hafta gibi bi zaman alıomuş sanırım.2 hafta sonra nasıl biri olucam.suanda yaşadığım sorunları hiç hatırlamicak mıyım.nasıl olucak.nasıl bi hale gelicem.

Bekle ve gör.. 8)

İlaçlar herkesde farklı etki yapar.Umarım ilaçlarından fayda bulursun.

Fakat şu anda yaşadığın sorunlarını hiç hatırlamayacak biri olmayacaksın malesef.Bu kadar değil..ilaçlar bu kadarını başaramıyor.. :?

Ancak rahatlatabilirler.

Yorum

kafası güzel.. ortalıkta sakince dolaşan mutlu biri olacaksın..
      ama unutkan hissis ve sorumsuz olabilirsin..
      gülben bekle ve gör demiş ama.. hiçbişeyin farkına varmayacaksın..
      ancak ilacı bıraktıgında neler oldugunu farkedersin..
      bence ilaç çözüm degil sadece çok çaresizler için bir kaçış yada sığınma olabilir.. ilaçsız ve ruh sağlıgı yerinde bir dünya diliyorum..

Yorum

Re: ilaç tedavisi hakkında merak

Orjinal yazı sahibi: dawn
        arkadaşlar ben suanda paxil ve dideral kullanıyorum.ilaçların etki etmesi 2-8 hafta gibi bi zaman alıomuş sanırım.2 hafta sonra nasıl biri olucam.suanda yaşadığım sorunları hiç hatırlamicak mıyım.nasıl olucak.nasıl bi hale gelicem.
        cillop gibi olacan inş.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ruhaniyet
          bence ilaç çözüm degil sadece çok çaresizler için bir kaçış yada sığınma olabilir..
          Olumsuz ve yanlış düşüncelerinizi söylemeye ne kadar meraklısınız. :evil:

Sorunları olan ve yeni ilaç kullanmaya başlayan birine bu şekilde yardım edilmez. :!:

Normalde hiçkimseye müdahele etmemeye çalışıyorum, benim görevim değil çünkü, fakat bu konu önemli.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gülben
            bence ilaç çözüm degil sadece çok çaresizler için bir kaçış yada sığınma olabilir..

Sorunları olan ve yeni ilaç kullanmaya başlayan birine bu şekilde yardım edilmez. :!:

Normalde hiçkimseye müdahele etmemeye çalışıyorum, benim görevim değil çünkü, fakat bu konu önemli.
            evet haklı bak kızdırdın gülben ablanı

bir daha olmasın millete ne kötü örnek oluyon yok ilaç milaç etki etmez yok huzur nirvanada filan

gülben ablacım arkandayım sen çek fırçayı

Yorum

Ben yaşadığım tecrübelerle konusuyorum.. şimdiki aklım olsa ilaç kullanmaya hiç başlamazdım.. çünkü sorunlarla başetmeyi insan zaman içinde yaşayarak ögreniyor ve gelişiyor.. en güzeli bu..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sev__beni
                Orjinal yazı sahibi: gülben

evet haklı bak kızdırdın gülben ablanı

bir daha olmasın millete ne kötü örnek oluyon yok ilaç milaç etki etmez yok huzur nirvanada filan

gülben ablacım arkandayım sen çek fırçayı

Avatarın çok sempatik bana göre..

Bir çok kişiden ne kadar farklı düşünüyorum değil mi..

Yorum

ben 3 senedir çabamı kendi kendime verdim,kendi kendime sorunlarımı yenmeye çalıştım ama başaramadım,bu yüzden destek almaya karar verdim,ve bu ilaçlar bnm için yeni bi umut yeni bir hayat demek,hayatıma bi amaç verdi,ii olucağımı düşünmenin verdiği hazzı yaşıyorum bugünlerde

Yorum

Ben yaşadığım tecrübelerle konusuyorum.. şimdiki aklım olsa ilaç kullanmaya hiç başlamazdım.. çünkü sorunlarla başetmeyi insan zaman içinde yaşayarak ögreniyor ve gelişiyor.. en güzeli bu..
                    Ama bu senin sorunun arkadaş için aynı şey geçerli olmayabilir.Belki de ciddi anlamda ilaca ihtiyacı var.Sen Onun olumsuz düşünmesine sebep olabilirsin.Boşu boşuna kafasını karıştırcaksın.Sonuçta doktoru vermiş mecbur kullanacak.

Sadece ben ilaçlarımdan fayda bulamadım yazabilirdin..neyse..

Yorum

ben 3 senedir çabamı kendi kendime verdim,kendi kendime sorunlarımı yenmeye çalıştım ama başaramadım,bu yüzden destek almaya karar verdim,ve bu ilaçlar bnm için yeni bi umut yeni bir hayat demek,hayatıma bi amaç verdi,ii olucağımı düşünmenin verdiği hazzı yaşıyorum bugünlerde
                      Bak ne güzel..daha kullanmadan ilaçların sana olumlu yönde katkısı olmuş.

Sadece herşeyi ilaçlardan bekleme, aynı şekilde kendinde çabalamaya devam et.

Ve olumlu düşünceyi aşılayacak kitaplar okumanı tavsiye ediyorum.

Yorum

sev_beni bende seni dobra biri sanıyordum.. meğer yağcıymışsın..
                        neyse herkesin hayatı kendine.. isteyen kullansın isteyen kullanmasın..
                        cümleten acil şifalar olsun..

Yorum

bu kararlılığını bozma dediğim gibi herşey süper olacak inş.

Yorum

sev_beni bende seni dobra biri sanıyordum.. meğer yağcıymışsın..
                            neyse herkesin hayatı kendine.. isteyen kullansın isteyen kullanmasın..
                            cümleten acil şifalar olsun..
                            saol tecrübeni dikkate alıyorum.

Yorum

Hakkında hayırlısı kardeşim..İnşallah iyi olursun..

Yorum

İşleniyor...
                              X