Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Abilify-Dideral ve yerinde duramama

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Abilify-Dideral ve yerinde duramama

Arkadaşlar günlük 5 mg abilify kullanıyorum.Fakat bu kadarı bile yerinde duramama yaptı.10 dk. max dayanabiliyorum.Sınav haftasına giriyoruz ve ders çalışmam lazım.Doktor yan etkileri için dideral verdi ama ben pek umutlu değilim var mı kullanan bu ikisini?

Birde kullanıyorsanız.Akşam saatlerinde mi yoksa gece hemen yatmadan önce mi abilify kullanıyorsunuz dostlar?

Yorum

Bazı bünyeler hiperaktif, huzursuz yada hızlı metabolki faaliyetlere sahiptir.Bunu bir yere kadar bastırabilirsin.Bastıramadığın yerde gün içinde belli bir zaman bedenini bir iş veya sporla yorarak fazla enerjini at.Ayrıca ders çalışırken bacaklarını titretebilirsin.
      Orjinal yazı sahibi: birgunmutlaka View Post
      Arkadaşlar günlük 5 mg abilify kullanıyorum.Fakat bu kadarı bile yerinde duramama yaptı.10 dk. max dayanabiliyorum.Sınav haftasına giriyoruz ve ders çalışmam lazım.Doktor yan etkileri için dideral verdi ama ben pek umutlu değilim var mı kullanan bu ikisini?

Yorum

ben sabah kalkınca içiyorum 1 abilify ,gün içinde toplam 2 dideral içiyorum.Ama doktorum bana söylemişti yerinde duramamazlık yapar o yüzden yarım akineton içiceksin diye ve bende başladığımdan beri hiç yerinde duramama olmadı.

Yorum

İşleniyor...
        X