Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ayten Benim Hayali Sevgilim

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ayten Benim Hayali Sevgilim

Ayten Ankara'ya yılın ilk karı düşmüş, buraya da bir an önce yağmalı, yağmalı ki senle loş ışıklar altında kar yağarken yürüyelim hem de el ele. Sonra sokak lambasının altına gelip yukarı bakıp aşağıya düşen karları izlemenin zevkini yaşayalım...
    Her şey güzel olacak...

ayten ne ya ayten olmaz tanıdığım bütün aytenler ya teyze, ya da teyze ruhlu )

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fincan View Post
      ayten ne ya ayten olmaz tanıdığım bütün aytenler ya teyze, ya da teyze ruhlu )
      Belki de Ayten ismini bu yüzden seçtim, belki ben farketmedim ama bilinçaltım bu ismi uygun gördü. Ayten babaannesinin adıdır, daha güzel isimler olan Bahar, Zeynep, Hülya, Leyla dururken babası yüzünden ona babaannesinin adı verilmiştir ve kendisi çok kibar, güleryüzlü, sevecen biri de olsa bu ismi taşımak zorundadır. Böyle bir şey olabilir vs. vs.
      Her şey güzel olacak...

Yorum

hayali bi cocuk da yaptiniz mi tam olur. mutlu mesut yasarsiniz. allah akil fikir versin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
          Belki de Ayten ismini bu yüzden seçtim, belki ben farketmedim ama bilinçaltım bu ismi uygun gördü. Ayten babaannesinin adıdır, daha güzel isimler olan Bahar, Zeynep, Hülya, Leyla dururken babası yüzünden ona babaannesinin adı verilmiştir ve kendisi çok kibar, güleryüzlü, sevecen biri de olsa bu ismi taşımak zorundadır. Böyle bir şey olabilir vs. vs.
          peki bakalım...ayten'i bir de öyle görmeye çalışayım

Yorum

Bu da nesi ? Noldu sana ? Bu ayten'i nerden çıkardın
            Her insan yok olmayı kabullenmek Var olamamayı da göze almak zorundadır...

Yorum

benim ayten isimli bir cinsel partnerim olmuştu.

Yorum

bir şair vardı ve aytenle evli idi sonra onu çok sevdiği için öldürdü onun yolunda değilsin inşallah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: umut_86 View Post
                  bir şair vardı ve aytenle evli idi sonra onu çok sevdiği için öldürdü onun yolunda değilsin inşallah
                  benim de aklıma "aysel git başımdan" geliyor

enerji ayten ismini seçtiğine pişman oldun sanıyorum )

Yorum

Bu hikayenin arkasında Pink Floyd, Hey you çalsın...
                    Last edited by he ondan; 05-12-2012, 10:13 PM. Reason: virgül kodum

Yorum

Ayten ismini yeni seçmedim ki çok önceden koymuştum Ayten ve Serpil benim hayali sevgililerim, ama ikisinin de birbirinden haberi yok duyarlarsa vay halime. Ayrıca Ayten ismini hiç sevmem bunu da dile getiriyim buna rağmen hayali sevgilimin adı Ayten.
                      Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
                        Ayten ismini yeni seçmedim ki çok önceden koymuştum Ayten ve Serpil benim hayali sevgililerim, ama ikisinin de birbirinden haberi yok duyarlarsa vay halime. Ayrıca Ayten ismini hiç sevmem bunu da dile getiriyim buna rağmen hayali sevgilimin adı Ayten.
                        ayten platoniğin mi şimdi yoksa sevipte kavuşamadığınız falan mı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: umut_86 View Post
                          ayten platoniğin mi şimdi yoksa sevipte kavuşamadığınız falan mı
                          Her ikisi de değil benim gerçek hayatta yaşayamadığım duyguları hayalimde yaşamamı sağlayan bir bayan, çok hanımefendi kibar biri ayrıca benim gibi sessiz değil konuşkan ve kıpır kıpır. Neyse ben çıkıyorum Ayten'e ayıp olmasın mesaj yazıp duruyor cevap vermeliyim.
                          Her şey güzel olacak...

Yorum

enerjii ne içtin senn¿ (:

Yorum

Bende hep mahmut adinda bir iguanam olsun istemistim, ah mahmutcugum, neredesin simdi kimbilir ?
                              so you're saying there's a chance ?

Yorum

İşleniyor...
                              X