Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni yiliniz kutlu olsun

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Yeni yiliniz kutlu olsun

Arkadaslar hepinizin yeni yilini kutluyorum hepinize sorunlarinizdan kurtulmayi ve daha guzel mutlu bir yil diliyorum Yeni yiliniz kutlu olsun

Mutlu ve sağlıklı yıllar herkese...

Yorum

Yeni yılımız kutlu olsun. Yeni yıl yeni mutluluklar getirsin mutsuzlukları götürsün ve yenilerini getirmesin. Yeni yıl bize zamanın akıp geçtiğini hatırlatıp üzerimizdeki tembellikten kurtulmamızı sağlasın. Yeni yıl bize ümit versin, azim versin, harekete geçme gücü versin, sabır, güleryüz, iyiniyet, isteyene sevgi, aşk, isteyene para isteyene çocuk, mutlu bir aile, isteyene eş versin. Amin. : )
      Her şey güzel olacak...

Yorum

Tüm zorluklarına rağmen bir seneyi daha geride bırakıyoruz.Bir sene daha yaşlanıyoruz artık.Yeni senede artık çok daha büyük hayati değişikliklerim olacak.Belki askere gideceğim,belki iş bulacağım,belki bir yerlere atanacağım,belki artık evimden uzakta kendi başıma yaşayacağım.Yani hayatımı belirleyecek bir yıl olacak 2013.Umarım yamuk yapmaz bize.

Herkese mutlu yıllar.

Yorum

bu yeniyil atmosferini hic sevmiyorum hep ayni seyler bidibidibidi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dertli biri
            Umarım yeni yıl herkese mutluluk,sağlık,huzur getirir.
            Ben hiçbir şey istemiyorum. Bencillik etmek istemiyorum daha doğrusu.

2008 yılı kadar mutlu olmadığım sene geçip gidiyor.
            Seni asla unutmayacağım 2012 Allah bir daha böyle bi yıl yaşatmasın, ondan beterini hiç yaşatmasın,yeni yıl yeni umutlar yeni insanlar yeni bir hayat olması temennisiyle tabi önce sağlık

Yorum

İşleniyor...
            X